„Covidowy wojownik numer jeden” czyli kogo dosięga ‘… nagle’

Ten medyczny lider był w kraju pierwszym obywatelem, który został zaszczepiony przeciwko Covid jeszcze w grudniu 2020 roku i bez umiaru reklamował to opinii publicznej. W wieku 62 lat, wcześniej zdrowy lekarz zmarł nagle i nieoczekiwanie 20 grudnia. Media rozpowszechniły informację, że zmarł na obustronne zapalenie płuc, jednak według sekcji zwłok przyczyną śmierci był zawał serca.

_____________***_____________

 

Tuszowanie: słowacki „Anthony Fauci” nagle umiera na atak serca, media wprowadzają opinię publiczną w błąd co do przyczyny śmierci

Słowacka iteracja dr Anthony’ego Fauci i głównego promotora szczepionki na Covid, doktora Vladimíra Krčméry’ego, nagle i zgodnie z oczekiwaniami zmarła. Krčméry był światowej sławy naukowcem, lekarzem i epidemiologiem. Dla wielu był znany jako najważniejszy epidemiolog na Słowacji i „covidowy wojownik” numer jeden w kraju.

Ten medyczny lider był w kraju pierwszym obywatelem, który został zaszczepiony przeciwko Covid jeszcze w grudniu 2020 roku i bez umiaru reklamował to opinii publicznej. W wieku 62 lat, wcześniej zdrowy lekarz zmarł nagle i nieoczekiwanie 20 grudnia. Media rozpowszechniły informację, że zmarł na obustronne zapalenie płuc, jednak według sekcji zwłok przyczyną śmierci był zawał serca (zawał mięśnia sercowego, infarctus cordis).

 

Krčméry jest opisywany jako jedna z głównych twarzy kampanii szczepień przeciw Covid. Słowacki premier Eduard Heger napisał na Facebooku, że podczas pandemii covidowej Krčméry był na pierwszej linii pracowników służby zdrowia. „Zdeterminowany, by ją pokonać. Udało się, profesorze. Spoczywaj w pokoju, mój drogi przyjacielu! – dodał premier Heger.

 

Słowacy na ogół nie przepadają za szczepieniami. Tylko 46% populacji zostało przynajmniej raz „zaszczepione”. Obsesyjna propaganda lekarza na temat szczepionki nie spotkała się z dobrym przyjęciem wśród obywateli. Główny nurt donosił o groźbach pod adresem lekarza. Najbardziej nagłośnione było to, gdy demonstranci zebrali się przed jego domem.

Według słowackich mediów zmarł na obustronne zapalenie płuc. Tymczasem rodzina zmarłego zwróciła się do opinii publicznej i poinformowała, że ​​według sekcji zwłok faktyczną przyczyną śmierci był zawał serca.

Epidemiolog znany był między innymi z udziału w misjach humanitarnych w krajach rozwijających się. Słowaccy politycy opisują go jako dobrego człowieka, który uratował wiele istnień ludzkich. Jednak niektórzy użytkownicy sieci społecznościowych widzą to inaczej ze względu na jego udział w kampanii szczepień.

__________________

Cover-Up: Slovakia’s ‘Anthony Fauci’ Suddenly Dies of Heart Attack, Media Misleads Public About Cause of Death, Amy Mek, December 29, 2022

−∗−

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!