Temat zastępczy: kto załatwił posadę Kurskiemu w Banku Światowym?

Jacek Kurski, były prezes stacji telewizyjnej zaliczanej do „Goebbels Group”, rozpoczął pracę w Banku Światowym. Jako alternate executive director dostanie ok. 226 tys. dolarów rocznie + benefity. Nie jest to dużo, można dodać „skromnie”, biorąc pod uwagę szybko rosnące ceny. Nie jest to również mało, a to z powodu spadających notowań obfitego narybku przedstawicieli lekkich obyczajów na rynku politycznych usług.

Siedziba biura nowej pracy Kurskiego będzie w Waszyngtonie czyli w kraju, który “ma jeszcze dużo do zrobienia” w sprawie zwrotu mienia bezspadkowego po zmarłych bezpotomnie Polakach oraz w kwestii odszkodowań dla wielu indiańskich plemion: Nutka, Szoszoni, Czarne Stopy, Czejenowie, Kiowa, Komancze, Siuksowie, Paunisi, Irokezi, Huroni, Mohikanie.

Niektórzy komentatorzy sugerują, że swoją nominację Kurski zawdzięcza swojemu żydowskiemu przodkowi do którego przylgnęła opinia antypolskiej kanalii.

To “Gazeta Wyborcza” zwana żydowską. A co na to Adam Wielomski?

Adam Wielomski napisał na TT, że nominacja Kurskiego to:

Jeszcze jeden dowód powiązań PiS z globalistami i światową finansjerą

A inni specjaliści od spraw różnych “kwadratowych i podłużnych”? Dwoją się i troją, aby zakryć pozostałe, o wiele ważniejsze rzeczy. Jedną z takowych jest przerażający komunikat o dotarciu do Polski kolejnej partii broni biologicznej: “Do Polski dotarły szczepionki na COVID-19 dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat – poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski”. /Rzeczpospolita/

“Patolog otrzymuje zwapnione łożyska ze stanem zapalnym od „zaszczepionych” kobiet, pełne białka kolczastego i przeciwciał (wideo)” /‘A potem przyszli po nienarodzone’ czyli co widzi patolog/

 

O autorze: CzarnaLimuzyna