Fenomen poparcia dla PiS wśród ludzi teoretycznie normalnych

Wygaszanie Polski w aspekcie politycznym, gospodarczym i demograficznym jest procesem niełatwym, a ze względu na stan zaawansowania, wymagającym wirtuozerii w zarządzaniu świadomością Olaków. Jak już kiedyś pisałem, Olacy to kolejna po lemingach odmiana pozbawionych tożsamości i bystrości umysłu, Polaków wspierających tę “lepszą”, określaną niekiedy “mniejszym złem”, targowicę.

Argumenty zwolenników PiS

Wszyscy zwolennicy antynarodowych socjalistów z którymi miałem okazję rozmawiać usprawiedliwiali czynione zło następującymi powodami:

Nie mogą inaczej, bo rozpęta się piekło

lub

Nie mogą, bo ich zabiją.

Innymi słowy politycy PiS muszą to robić, bo inaczej spotka ich coś złego. A czy ludzie normalni, pretendujący do miana polskich patriotów, powinni ulegać “piekłu” lub szantażom?

Cofnijmy się do czasów II Wojny światowej. Zagrożenie ze strony hitlerowskich Niemiec i sowieckiej Rosji było na pewno większe od dzisiejszego. Pomimo tego polscy patrioci wybrali walkę, a zdrajcy byli potępiani i karani śmiercią. Dziś prostytutki polityczne są rozgrzeszane ze swoich przestępstw i segregowane pod względem większej lub rzekomo mniejszej zdrady (mniejsze zło). Zwolennicy PiS bronią swoich idoli twierdząc, że ci nie mogą nic zrobić, bo…

Chciałbym doczekać czasów, gdy polskojęzyczny polityk mówi: Nie mogę. Nie mogę nic zrobić przeciwko Polsce… nie mogę, bo mnie zabiją. Kto? Polacy.

Znam ludzi naprawdę porządnych, inteligentnych, wykształconych, katolików, którzy wciąż popierają polityków PiS. Często, gdy im brakuje argumentów, mówią: no, bo Tusk. Wtedy warto im powiedzieć: Tusk musiał to wszystko robić. Gdyby tego nie zrobił, to by go zabili. Jest to  identyczny argument, którego używają w obronie Kaczyńskiego i Morawieckiego. Na razie w rankingu “największego zła” PiS już dawno wyprzedził PO. 200 tys. zgonów. Tego nawet Tusk nie uczynił.

cdn…

A teraz specjalnie dla Was, wyznawców PiS-u, dopisek. Skala patologii, która się rozpanoszyła się z powodu nierządu waszych idoli jest porażająca. Na każdym kroku złodziejstwo, korupcja, łamanie prawa, cenzura, prześladowania ludzi normalnie myślących. Ludzie wciąż tracą zdrowie i życie z powodu sytemu, który utrzymujecie w “Służbie Zdrowia” Uczyniliście Polskę krajem bezbronnym i upadłym. Jeden z wielu przykładów:

Dodatki w wysokości 15 tys. zł za 30 minut pracy w skali miesiąca. /link/

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne