Krew zaszczepionych czyli covidowe dylematy

Czy powinniśmy mieć prawo odmówić transfuzji krwi od osób zaszczepionych na COVID-19? A co z narządami oddanymi przez zaszczepionych? W większości krajów każdy zaszczepiony na COVID-19 może oddać krew natychmiast lub wkrótce po zaszczepieniu, mimo że ten produkt eksperymentalny może wywoływać zagrażające życiu zaburzenia u biorców.

−∗−

W menu na dziś danie przypominające. Artykuł z czerwca zeszłego roku, ale problem wciąż aktualny, mianowicie co dalej z transfuzjami krwi i przeszczepami organów? Czy biorca jest bezpieczny? Czy krew można oddawać tuż po szczepieniu, a może należy odczekać jakiś czas? Te kwestie nie goszczą w nagłówkach mediów głównego nurtu.

Zapraszam do lektury.

____________***____________

 

Zaszczepiona krew – dylemat covidowych transfuzji eksperymentalnych

Czy powinniśmy mieć prawo odmówić transfuzji krwi od osób zaszczepionych na COVID-19? A co z narządami oddanymi przez zaszczepionych?

W większości krajów każdy zaszczepiony na COVID-19 może oddać krew natychmiast lub wkrótce po zaszczepieniu, mimo że ten produkt eksperymentalny może wywoływać zagrażające życiu zaburzenia u biorców.

Krew od dawcy zmiesza się z twoją, a budzące niepokój białko kolczaste, wstrzyknięte z krwią dawcy, będzie krążyć i łączyć się z twoim ciałem.

Zdecydowana większość ludzi, zwłaszcza media, nie zajmuje się tym problemem. Zainteresowani obywatele powinni pisać do wszystkich organów służby zdrowia, polityków i instytucji zdrowia publicznego oraz żądać badań przesiewowych i oddzielnych banków krwi oraz wyraźnej identyfikacji krwi osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Nikt nie zna długoterminowych danych dotyczących bezpieczeństwa. To globalny eksperyment na ludzkości i trzeba go powstrzymać!

Obejrzyj poniższy film, aby zapoznać się z poziomem zagrożenia:

 

Czy ktoś jeszcze pamięta upadek pandemii AIDS, kiedy oddawano zarażoną krew, która zniszczyła życie tysięcy ludzi?

Pod koniec lat 70. i na początku 80. osoby cierpiące na hemofilię w Wielkiej Brytanii, cierpiące na zaburzenia krzepnięcia krwi, otrzymywały krew oddaną lub sprzedaną przez osoby zakażone wirusem HIV i wirusowym zapaleniem wątroby typu C.

Według dziennika The Guardian (z 11 lipca 2017r.) osoby z hemofilią domagały się odszkodowania po tym jak:

„4800 z nich zostało zarażonych wirusem zapalenia wątroby typu C, który powoduje uszkodzenie wątroby i może być śmiertelny. Spośród nich 1200 było również zarażonych wirusem HIV, który może powodować AIDS. Połowa – 2400 – do teraz zmarła”.

W 1991 roku, kiedy działacze zagrozili, że podadzą rząd do sądu, ten wypłacił świadczenia ex-gratia [kulancja -tłum.] osobom zarażonym wirusem HIV, średnio po 60 000 funtów na głowę, pod warunkiem, że zrezygnują z dalszych roszczeń prawnych. Rozmiary zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C odkryto dopiero po latach.

Dzisiaj, kiedy eksperymentalne szczepionki przeciw COVID-19 są obwiniane za ponad milion przypadków powikłań, możemy być pewni, że ta historia jest kolejną tykającą bombą zegarową w rządowej porażce.

________________

Vaccinated Blood – The Dilemma Of COVID’s Experimental Transfusions, John O’Sullivan, Principia Scientific, June 8, 2021

 

Uzupełnienia:

Największy eksperyment w dziejach
Mówiąc najprościej, ani osoby podające szczepionki, ani osoby je otrzymujące nie mogą mieć pojęcia o potencjalnych średnio- i długoterminowych konsekwencjach tych rzeczy, ponieważ firmy je produkujące nie ukończyły badań nad […]

________________

Dno DNA czyli Homo Sapiens GMO
Twój paszport do Nowego Wspaniałego Świata. Jesteś „odporny”, więc możesz wyjść z trybu strachu. I krążyć, podróżować i wchodzić do szkół… (…) niektórzy ludzie mogą obawiać się strategii szczepień, która […]

________________

Czy chcą nas zabić?
Co do kampanii masowych szczepień, jest to najbardziej maniakalnie ludobójczy projekt, jaki kiedykolwiek wymyślił człowiek. Po prostu nie ma sposobu, aby obliczyć ilość cierpienia i śmierci, z jaką przyjdzie nam […]

________________

„Nigdy w historii medycyny…”
Sekcje zostały wykonane na formalną prośbę rodzin. Na dziesięć zgonów siedem jest „prawdopodobnie” związanych ze szczepieniami, z których pięć jest związanych „bardzo prawdopodobnie”. Z trzech pozostałych przypadków jeden pozostaje do […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!