Czy niezaszczepieni bardziej transmitują wirusa?

       Badania naukowe niezbicie pokazują, że rządowa walka z covidem jest bez sensu, że wszelkie szykany typu obowiązek noszenia maseczek, czy lockdown, są zbędne i szkodliwe. Najnowsze totalitarne szykany rządów to wprowadzenie paszportu covidowego dla zaszczepionych dającego im pełnie praw publicznych, które zostaną odebrane niezaszczepionym. To niby ma ograniczyć tempo rozprzestrzeniania się wirusa, bo jakoby zaszczepieni słabiej go roznoszą. To też okazuje się nieprawdą. Poniżej przesyłam odnośniki do badań naukowych zebranych przez doktora Piotra Witczaka.

Grzegorz GPS Świderski

Czy niezaszczepieni bardziej transmitują wirusa?

W mediach coraz częściej słyszymy opinie ekspertów, jakoby segregacja sanitarna była niezbędna, bo NIEZASZCZEPIENI bardziej zakażają. Spójrzmy, co mówi nauka:

  1. Skuteczności szczepień zakresie infekcji objawowej/bezobjawowej po 4-7 miesiącach od pełnego szczepienia może spaść do ZERA, co oznacza, że każdego miesiąca gwałtownie spada:
  2. Osoby z przełamującą infekcją SC2 niezależnie od statusu szczepienia mają podobny wysoki ładunek wirusa określony wartością Ct (wysoki ładunek = zakaźność):
  3. Zaszczepieni odgrywają istotną rolę w transmisji wirusa:
  4. Błędne przeświadczenie osób zaszczepionych o nabytej odporności przed zakażeniem oraz wprowadzane przywileje dla osób zaszczepionych (np. „paszporty covidowe”) mogą powodować zjawisko kompensacji ryzyka (założenie, że osoby zaszczepione spotykają się z większą liczbą osób i narażają siebie i innych na sytuacje zwiększonego ryzyka infekcji). Według modelu uwzględniającego wpływ kompensacji ryzyka na korzyść ze szczepień przeciwko COVID-19, 2,5-krotny wzrost ekspozycji osób zaszczepionych może wyeliminować korzyść ze szczepionki o skuteczności 60%:
  5. Dorzućmy jeszcze zakłócenie endemicznej stabilności. Szczepienie populacji osób o niskiej podatności na covid, np. dzieci i młodych dorosłych, może prowadzić do wzrostu liczby objawowych przypadków COVID-19, w tym ciężkich:
  6. Na deser: “zaszczepione osoby mogą tymczasowo rozwinąć więcej przypadków i zarażać bardziej, przez co najmniej tydzień po szczepieniu, a w tym tygodniu wirus namnaża się u zaszczepionych osób, u których rozwinął się covid”:
  7. Biorąc pod uwagę powyższe, nie może dziwić, że poziom szczepień nie ma wpływu na redukcję zakażeń, a nawet obserwuje się trend odwrotny:
  8. “Śledząc ewolucyjne trajektorie mutacji odpornych na szczepionki w ponad 2,2 miliona genomów SARS-CoV-2, ujawniamy, że występowanie i częstotliwość mutacji opornych na szczepionki SILNIE KORELUJE ZE WSKAŹNIKAMI SZCZEPIEŃ w Europie i Ameryce”:

O autorze: GPS

Jeśli zechcesz dać znak, że cenisz moje notki, to proszę o przelew złotówki: Grzegorz Świderski, konto: 89 1140 2004 0000 3602 8209 1248, lub BLIK na telefon: 603112486, lub z zagranicy: paypal.me/gps1965 Myślę, polemizuję, argumentuję, dyskutuję, rozważam, analizuję, teoretyzuję, dociekam, politykuję, prowokuję, spekuluję, filozofuję. Jestem agnostykiem, paleolibertarianinem, grafomanem, żeglarzem i trajkkarzem. Z wykształcenia jestem informatykiem. Notki piszę w Internecie od lat 90-tych XX wieku głównie dla moich odległych potomków. Ale i dla Ciebie też, drogi Czytelniku. Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy publikowaniu w innych miejscach dołączyć na końcu odnośnik do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana. Stałych czytelników zapraszam na grilla na działkę w centrum Warszawy. Prywatnie najlepiej kontaktować się ze mną przez Telegram: t.me/gps65 By śledzić na bieżąco moje notki, można się zapisać na mój kanał na Telegramie: t.me/KanalBlogeraGPS