Przykrywki inokulacyjne

To nie powstrzymało komentatorów przed użyciem covid do przeciwstawienia tak zwanego zła kapitalizmu rzekomo cnotliwemu systemowi socjalizmu oraz wzywaniem do „wojowniczej” i „rewolucyjnej strategii” w celu „wspierania programu socjalizmu”.

−∗−

W menu na dziś danie mieszane. Zestawienie kilku materiałów, w których mowa o tym co kryje się pod mianem ‘szczepionki’ i co takiego elity próbują ukryć przy pomocy zjawiska ‘pandemii’. Filmy zawierają m.in. wypowiedzi tzw. whistleblower’ów [sygnalistów] związanych z producentami preparatów medycznych.

Zapraszam do lektury (i oglądania).

_______________________***_______________________

Sygnalista o szczepionce Pfizera


 

Wyższe ryzyko zachorowań wśród zaszczepionych

TRANSKRYPCJA

Nakazy szczepień i nieustanne reklamy – presja, aby przyjąć zastrzyk, jest ogromna. Ale pewien insider w Big Pharmie, który przyjął rolę sygnalisty, bije na alarm, nie tylko z powodu nieskuteczności linii jednego producenta, ale także z powodu trwającego oszustwa. William Mahoney z Church Militant przygląda się tym informacjom i dezinformacjom.

Reklama: „Szczepionki są bezpieczne i skuteczne. Ratują życie”.

Przebijając się przez pozornie niekończącą się propagandę, ten były pracownik Pfizera opowiada inną historię o szczepionkach.

Karen Kingston, uprzednio zatrudniona w firmie, wsparła adwokata Thomasa Renza w sobotę w ramach trasy „ReAwaken America Tour”. Renz przeanalizował dokumentację dostarczoną przez Kingston.

Thomas Renz:

Z dokumentacji wynika, że jeśli przyjąłeś szczepionkę Pfizer, masz większe prawdopodobieństwo zachorowania na COVID. (…) Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, co dostajesz, musisz poprosić swojego lekarza, aby wszedł do Internetu, sprawdził to i przeszedł przez jakiś długi proces. Więc, do waszej wiadomości ludzie, “Pospieszcie się! Idźcie się zaszczepić. Nie martwcie się, co w tym jest”. Nawet oni nie wiedzą.

W niedawnym trzyczęściowym exposé, Project Veritas potwierdza wiele z tego, co ujawnił Kingston.

Dziennikarka z Project Veritas: „Więc chcesz powiedzieć, że nie znamy jej następstw?”

Brandon Schadt, szef firmy Johnson & Johnson: „Chodzi mi o to, jak mogliście — prawda? Nie ma nikogo, kto miałby 30 lat, kto powiedziałby: „Hej, przyjąłem szczepionkę i nie wyrosło mi trzecie oko”.

Schadt wyjaśnił, że wciskanie szczepionki dzieciom jest po prostu bez sensu.

Schadt: „To dziecko, po prostu tego nie robisz. Wiesz, no nie robisz czegoś, co jest taką niewiadomą pod względem następstw w dłuższym czasie”.

Ale pomimo tych wszystkich informacji z wewnątrz, działania machiny propagandowej nie słabną.

Reklama: „Z pewnością wiemy, że nie powoduje żadnych problemów z płodnością, a szczepionka jest bezpieczna dla mamy i dziecka”.

Przy tak wielu demaskatorach, ujawnieniach i sprzecznych analizach ekspertów, pojawia się pytanie „Dlaczego Big Brother, Big Pharma, Big Tech, Big Business i marksistowskie media tak ciężko pracują, aby wcisnąć szczepienie?”

Z racji tego, że papież Franciszek przeforsował tak zwaną szczepionkę jako „akt miłości”, można dodać do tej listy również Big Church [Wielki Kościół].

Whistleblower Outs Pfizer Jab, William Mahoney Ph.D., October 1, 2021

 

_______________________***_______________________

 

Johnson & Johnson zdemaskowany


 

Pracownicy odradzają szczepionkę własnej firmy

TRANSKRYPCJA

Nic tak nie dzieli jak sama prawda, a prawda o COVID z pewnością nie jest wyjątkiem. Project Veritas niedawno opublikował trzeci film z trzyczęściowej serii, odkrywając prawdę o COVID i szczepionce.

Hunter Bradford z Church Militant wyjaśnia, dlaczego sprzeczne dane na temat tego zastrzyku wywodzą się z tuszowania, kłamstw i fałszywego katolicyzmu.

W poniedziałek nowy sensacyjny film Project Veritas ujawnił korupcję w organizacji Johnson & Johnson w związku z ich szczepionką. Veritas przeprowadził wywiady z dwoma pracownikami giganta farmaceutycznego, naukowcem Justinem Durrantem i jednym z regionalnych szefów Brandonem Schadtem.

Dziennikarz Projektu Veritas: „Więc powinienem powiedzieć jej [12-letniej kuzynce], żeby nie przyjmowała tej [szczepionki] od Johnson & Johnson?”

Durrant: „Nie przyjmuj Johnson & Johnson [mruga]. Jakby co, to ja ci tego nie powiedziałem”.

Obydwaj nie polecają szczepionki własnej firmy, dla siebie lub dzieci.

Naprawdę… naprawdę nie musisz szczepić dziecka. Nie musisz szczepić dziecka”.

Schadt uważa, że ​​problemem J&J jest brak przejrzystości.

Brandon Schadt: „Polityka, pieniądze – wielu ludzi próbuje podjąć właściwą decyzję, ale tkwi na swoim miejscu – czy ktoś wpływa na mnie, aby stanąć po jednej lub drugiej stronie. Nie, nie. Nie sądzę, aby ktoś się odezwał, jeśli coś poszło nie tak.

COVID-19 i szczepionki odsłoniły serca wielu osób, a biskupi amerykańscy nie są wyjątkiem.

Biskup Kevin C. Rhoades, przewodniczący biskupiego Komitetu Doktryny, powiedział: „Dlatego, jeśli ktoś ma możliwość wyboru szczepionki, szczepionki Pfizera lub Moderny powinny być wybierane zamiast Johnson & Johnson”, przytaczając bliżej połączenie tej ostatniej z aborcyjnymi liniami komórkowymi.

Mimo to, kard. Blase Cupich, jeden z najpotężniejszych prałatów w Ameryce, całkowicie się z tym nie zgadza.

Kard. Blase Cupich: „Nikt nie musi wybierać. Wszystkie szczepionkimoralnie dopuszczalne”.

Wielu wiernych nie dziwią sprzeczne zalecenia ze strony różnych biskupów. To tylko najnowsze pole bitwy w wojnie ideologicznej wewnątrz Kościoła.

W samych Stanach Zjednoczonych w marcu i kwietniu tego roku 88 osób zmarło po otrzymaniu szczepionki Johnson & Johnson.

Johnson & Johnson Exposed, Hunter Bradford, September 29, 2021

 

_______________________***_______________________

 

Pandemia szerzy socjalizm


 

Zastępowanie Boga rządem

TRANSKRYPCJA

Poniedziałkowy sondaż Rasmussena pokazuje, że większość Amerykanów sprzeciwia się lekkomyślnym wydatkom Demokratów. Jeszcze więcej Amerykanów zdaje sobie sprawę, że wydawanie przez Lewicę bilionów dolarów na kryzysy zapoczątkuje socjalizm.

W dzisiejszym szczegółowym raporcie Trey Blanton z Church Militant pokazuje, w jaki sposób COVID rozprzestrzenia coś więcej niż tylko zarazki.

Republikański senator Mitch McConnell z Kentucky podkreślił w zeszłym tygodniu cele tak zwanych postępowców.

Senator Mitch McConnell: „Demokraci chcą wykorzystać tę tymczasową pandemię jako konia trojańskiego dla trwałego socjalizmu”.

Pięćdziesiąt dziewięć procent potencjalnych wyborców zgodziło się z oceną McConnella, podczas gdy około jedna trzecia wyborców popiera forsowanie przez Demokratów programu 3,5 biliona dolarów w kierunku państwa socjalistycznego.

Inny republikański senator ze stanu Bluegrass [popularna nazwa stanu Kentucky -tłum.], Rand Paul, zwraca uwagę na realia nadmiernych wydatków:

Więc jest to fałszywa obietnica, którą serwujemy ludziom, którzy nie mają dużo pieniędzy, że damy im pieniądze, ale potem, kiedy dajemy im te pieniądze, rok później, ceny rosną a oni zadają sobie pytania „Dlaczego nie jestem bogatszy? Dostałem czek na 1400 dolarów, ale cena tego, co kupuję w sklepie spożywczym, benzyny i wszystkiego innego, wzrosła o 1400 dolarów”.

To nie powstrzymało komentatorów przed użyciem covid do przeciwstawienia tak zwanego zła kapitalizmu rzekomo cnotliwemu systemowi socjalizmu oraz wzywaniem do „wojowniczej” i „rewolucyjnej strategii” w celu „wspierania programu socjalizmu”.

Zwłaszcza papież Franciszek głośno naciskał na skażoną aborcją terapię genową w celu zwalczania covid zgodnie z doktryną socjalistyczną.

Papież Franciszek: „Szczepienie jest prostym, ale dogłębnym sposobem promowania dobra wspólnego i troski o siebie nawzajem, zwłaszcza o najsłabszych”.

Franciszek podziela poglądy Demokratów na temat walki z tak zwanymi zmianami klimatycznymi i poleganiu na wielkim rządzie, aby pomóc biednym, a nie na wysiłkach kierowanych przez Kościół.

Franciszek ma jeszcze jeden wspólny cel z Demokratyczną Partią Śmierci – powinowactwo do wzmocnienia ludobójczego reżimu komunistycznego w Chinach, o czym bezwzględnie woła przedstawicielka Georgii, Marjorie Taylor Greene.

Marjorie Taylor Greene [Partia Republikańska]:

Chciałabym usiąść do debaty z moją koleżanką z Nowego Jorku i porozmawiać z nią o tym, jak jej polityka faktycznie niszczy miejsca pracy i nie robi nic dla klimatu. Ponieważ w rzeczywistości klimat zmieniał się w całej historii ziemi i żadna kwota podatków, które ktokolwiek może zapłacić, klimatu nie zmieni i taka jest prawda.

Greene zauważa dalej, że ​​Chiny mogą skorzystać z planu Demokratów by zdławić amerykańską gospodarkę i wzmocnić gospodarczą supremację narodu komunistycznego.

Biznesmen Elon Musk również zwrócił uwagę na dominację Chin i rosnącą tam produkcję pojazdów elektrycznych, ale jednoczesne zagrożenie dla bezpieczeństwa informacji.

Elon Musk: „Wszystkie informacje umożliwiające identyfikację osób są bezpiecznie przechowywane w Chinach i nie są przesyłane za granicę”.

Kościół katolicki od dawna uznaje komunizm za sprzeczny z życiem moralnym. Wypacza cnotę dobroczynności, aby wykluczyć Boga, jednocześnie niszcząc dobrobyt społeczeństw.

Krytycy wskazują na plan Demokratów jako na konia trojańskiego – słynną od starożytności taktykę, która położyła kres istnieniu miasta Troi.

Pandemic Spreading Socialism, Trey Blanton, September 30, 2021

 

Uzupełnienia:

„Nigdy w historii medycyny…”
Sekcje zostały wykonane na formalną prośbę rodzin. Na dziesięć zgonów siedem jest „prawdopodobnie” związanych ze szczepieniami, z których pięć jest związanych „bardzo prawdopodobnie”. Z trzech pozostałych przypadków jeden pozostaje do […]

____________________

Dzieci – materiał doświadczalny
Nacisk na zaszczepianie dzieci ma ogromne znaczenie dla tych, którzy chcą kontrolować ludzkość. Negatywne skutki tych szczepień młodzieży są postrzegane jako pozytywne dla tych, którzy chcą ich „zaszczepić”. Aby zapanować […]

____________________

Krucjata szczepionkowa czyli rady dla Franciszka
Ekspert w dziedzinie wirusologii, immunologii i biologii molekularnej poprosił Franciszka o wsparcie „wczesnej interwencji” przy użyciu różnych schematów leczenia, które „pozwoliłyby lekarzom na praktykowanie medycyny” zamiast interweniowania w ostatniej chwili, […]

____________________

Wzór na pandemię czyli jak zbudować iluzję
Ponad wszystkimi innymi iluzjami, głównym oszustwem jest: „epidemia to jedna choroba lub zespół wywołany przez jeden bakcyl”. Sprzedaje się to z pomocą nieustannej propagandy. Większość ludzi się na to nabiera. […]

____________________

CDC/FDA czyli koronny dowód na kłamstwo
Przyznają: nie mieli wirusa, kiedy przygotowali test na wirusa. „Wykombinowali” model, udając, że znajdują to, co chcieli znaleźć. To się nazywa samospełniającą się przepowiednią. To oszustwo i zbrodnia, które doprowadziły […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!