Dr Mike Yeadon – oni się nie mylą

Biotechnologia ma niesamowitą moc, ale bardzo łatwo można jej nadużywać. Jestem zdania, że trzecia i kolejne szczepionki mogą zostać użyte do zainicjowania depopulacji. Szczepionki pierwszej generacji, co do których nie sądzę, aby zostały celowo stworzone jako niebezpieczne, nie stanowią żadnego wyznacznika co może być dalej.

− ∗ −

W menu na dziś jeden z najnowszych wpisów dr Mike’a Yeadona podsumowujący bieżącą sytuację ‘pandemiczną’. Publikacja ze strony serwisu Off-Guardian. W materiale znajdziemy również wideo z serwisu HighWire zawierające m.in. wywiad z autorem artykułu.

Zapraszam do lektury (i oglądania).

_____________________________***_____________________________

Photo by Johnny Briggs on Unsplash

 

Yeadon podsumowuje „To nie są »wpadki«, »pomyłki w dobrych intencjach«, »pomyłki po stronie ostrożności« lub podobne. Celowo wprowadzają w błąd”.

Ostatni post Mike’a Yeadona na liście e-mailowej. Przedrukowano za jego zgodą.

− ∗ −

Do wszystkich na tej liście

Jest dla mnie całkiem jasne, że bez względu na to, jaka jest prawda o pochodzeniu wirusa lub czy faktycznie istnieje on w dokładnie takiej formie, o jakiej nam powiedziano, pewne rzeczy się wydarzyły i nadal się zdarzają.

W bardzo zbliżonym czasie, dziesiątki krajów jednocześnie zarzuciły swoje plany gotowości na wypadek pandemii i zamiast tego przyjęły to, co nazwałem „Ośmioma kłamstwami covid19”.

Oto szczegółowy przykład z wywiadu udzielonego Highwire kilka tygodni temu [wywiad z M.Yeadonem zaczyna się od ok. 1:29:30 -tłum.]:

To, co prawie każdy rząd mówił swoim obywatelom, było absurdalnym zestawem oświadczeń, z których większość można łatwo obalić, odwołując się do dostępnej literatury, a często po prostu myśląc.

Te stwierdzenia były i pozostają nieprawdziwe, co do jednego. Kiedy politycy wygłaszają techniczne oświadczenia, nie jest rozsądnym oczekiwać, że będą wiedzieć czy to prawda czy nie. Kiedy jednak powoływany jest zespół doradczy kierujący reakcjami politycznymi, jak to zwykle bywa, nieprawdziwe stwierdzenia osób o dobrym poziomie wiedzy i doświadczenia nie mają lepszego opisu niż kłamstwa. To nie są „wpadki”, „pomyłki w dobrej wierze”, „pomyłki wywołane ostrożnością” lub tym podobne. Oni celowo wprowadzają w błąd.

We wszystkich krajach, o których posiadam informacje, komunikacja odbywała się pod kierunkiem ludzi, którzy zawodowo zajmują się manipulacją psychologiczną. Czasami nazywane jest to „PsyOps” [Operacje Psychologiczne] i wykorzystuje strach ponad wszystko inne.

Po przeanalizowaniu tych stwierdzeń masz wszystkie dowody potrzebne do wykazania zainteresowanej, otwartej osobie, że rzeczywiście wszyscy mamy do czynienia z mocno zmanipulowaną sytuacją.

Zdaję sobie sprawę, że istnieje stały napływ nowych ważnych informacji, takich jak kwestie patentowe, ludzie, którzy najwyraźniej namagnetyzowują się po szczepieniu, pojęcie „rozsiewania” [shedding], tlenek grafenu w szczepionkach itp. Jestem więcej niż szczęśliwy mogąc korzystać z prac innych na wszystkie te pojawiające się tematy, a nie muszę poświęcać czasu, którego sam nie posiadam.

Nie jestem przekonany czy wiele zwykłych instytucji wciąż działa, więc nie zamierzam na nie wpływać (na przykład Parlament w Wielkiej Brytanii).

Mogę się mylić, ale teraz zwracam się wyłącznie do ogółu społeczeństwa. Udzieliłem i nadal będę udzielał wywiadów na temat „Ośmiu kłamstw covid19”.

Umieściłem to na liście, ale chociaż jest interesujące, to nie jest aż tak konieczne w próbach obudzenia opinii publicznej, aby poinformować i powiedzieć jej o czymś więcej, co dowiedzie ponad wszelką wątpliwość, że mają miejsce oszustwa i zwodzenie na masową skalę.

Nie ma możliwej łagodnej interpretacji faktu, że wszyscy jesteśmy okłamywani od 15-18 miesięcy. Absolutnie żadnej. Jedyne, co udało się osiągnąć, to zniszczenie gospodarek wielu krajów G20, zrujnowanie społeczeństw obywatelskich, znaczna, możliwa do uniknięcia liczba zgonów (często przez pozbawienie opieki zdrowotnej) i wszechobecny strach.

Dodatkowo, dużej i rosnącej części populacji wstrzyknięto nową technologię, eksperymentalne szczepionki oparte na genach. Już wkrótce potem powiązano to ze wskaźnikiem zgonów o 1-2 rzędy wielkości większym niż w przypadku jakiejkolwiek poprzedniej szczepionki profilaktycznej. Wszędzie budzi to odpowiednie sprzeciwy wobec szczepień u osób, które nie mogą skorzystać z tego zabiegu, a jednak z pewnością mogą zostać w ich wyniku skrzywdzone lub nawet zabite.

Słyszymy o rychłym nadejściu „paszportów szczepionkowych”, które nie zwiększają bezpieczeństwa publicznego, ale pozwalają państwu na totalitarną tyranię wobec ludzi.

Nie ma innej interpretacji, która pasuje do wszystkich głównych faktów, niż to, że celem jest kontrola poprzez pierwszą na świecie bazę danych tożsamości cyfrowej.

Co się stanie z taką władzą, nie możemy być pewni. Moje poglądy, a raczej uzasadnione dedukcje są dobrze znane i nadal przy nich obstaję.

Nie ma immunologicznej potrzeby ani uzasadnienia dla trzeciej i kolejnych szczepionek (wzmacniacza, doładowania, wariantu). Fakt, że wkrótce będą one podawane ludziom masowo, powinien wywołać głośne dzwonki alarmowe.

Biotechnologia ma niesamowitą moc, ale bardzo łatwo można jej nadużywać. Jestem zdania, że trzecia i kolejne szczepionki mogą zostać użyte do zainicjowania depopulacji. Szczepionki pierwszej generacji, co do których nie sądzę, aby zostały celowo stworzone jako niebezpieczne, nie stanowią żadnego wyznacznika co może być dalej.

Podsumowując, moim intencjom najlepiej służy udzielanie jak największej liczby wywiadów, w pojedynkę lub w grupach, w tych z największą publicznością.

Ta uwaga w żaden sposób nie ma być krytyczna. Po prostu wspaniale, że ludzie robią krok do przodu. Ale wierzę w tę wojnę światową, i że nie ma sojuszników. Nikt nas nie zbawi. Czas płynie dalej.

Życzę nam wszystkich najbardziej przekonujących umiejętności w waszych wysiłkach przekonywania dających się przekonać. Wielu nie zdołamy przekonać nigdy.

Ze szczerymi najlepszymi życzeniami,

Mike

Yeadon Sums It Up, Dr Mike Yeadon, Jul 17, 2021

 

Uzupełnienia:

“Pandemia” w epoce mózgu łupanego

Terror czyli po co ta kampania

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!