Tu nie chodzi o żadną walkę z kovidem, a o przywrócenie komunizmu!

Zamieszczam poniżej fragmenty jasnego, dobitnego tekstu zawierającego kwintesencję tego, co ludzie o jako tako sprawnym intelekcie i wciąż jeszcze myślący widzą coraz wyraźniej.

Tu nie chodzi o żadną epidemię, o żadnego wirusa. Tu chodzi o przywrócenie komunizmu. O powrót czerwonego demona w jego postaci  skrajnej, obozowej, wymarzonej przez ideologów judejskich z czasów Czeka i polskiego UB.

Patrol sprawdza boksy medyczne przygotowane do obsługi mieszkańców Manhattanu, Nowy Jork 2020

Te „zatroskane” gęby picerów rządowych, celebryckich czy „eksperckich”, które co dzień znad swych maseczek ogląda w telewizorni zastraszony ludek, to są dzisiejsze portrety Marksa, Engelsa, Lenina, Dzierżyńskiego, Mao-Tse-Tunga, niesione dawniej w pochodach i wieszane w szkolnych klasach, o których wmówiono nam, że już „nigdy nie wrócą” – ale poskrob te dobrotliwe buźki różnych emerycin z Żoliborza, premierków z długimi  nosami kłamczuszka czy nawalonego już o poranku poprzedniego ministra, dla większej hucpy nazywanego „ministrem zdrowia”, a ujrzysz pysk Bieruta, Wasilewskiej, Różańskiego, Brystygierowej, Bermana.  A jeśli poskrobiesz dalej, to i Hitlera, Goebbelsa, Rosenberga. Dlatego kampania reklamowa „szczepień” jest tak bezczelna, nachalna, ideologicznie wykrzywiona, co się nie zdarzało w normalnych kampaniach zdrowotnych w przeszłości, zaś ausweiss covidowy  zyskuje rangę czerwonej książeczki z myślami Mao czy legitymacji członkostwa w jedynej słusznej partii.

Oto co amerykański autor S.D. Wells pisze w swoim artykule z lutego br. zatytułowanym „Najbardziej śmiercionośnym wirusem świata jest komunizm”:

Wszystko, co dotyczy “nowej normalności” w Ameryce (“new normality“: powrót Ameryki do „normalności” po „ustaniu pandemii” – przyp. PŁ) jest wzorowane na komunistycznych Chinach. Większość Amerykanów myśli, że chodzi o ochronę przed Covid-19, ale ten wirus to tylko przykrywka, tak jak 9/11 był przykrywką dla Patriot Act, aby umożliwić rządowi USA szpiegowanie każdego Amerykanina i wyłączenie praw konstytucyjnych.

    W reżimie komunistycznym ludzie nie mogą mieć osobowości, biznesu, religii, zdrowych interakcji społecznych ani mieć więcej pieniędzy od siebie nawzajem.    Wszyscy są biedni, więc wszyscy są tacy sami – poddani despotycznemu rządowi, który likwiduje ludzką kreatywność, przedsiębiorczość, wiarę w Boga, wyrażanie własnego zdania i upowszechnianie krytyki o reżimie.

Spotkanie wspólnoty lokatorskiej, Pasadena, USA 2020

   [Podobnie i my] z założonymi maskami nie widzimy nawzajem swego wyrazu twarzy, uśmiechów, a nawet nie możemy prowadzić normalnych rozmów.    Z “dystansem społecznym” nie jesteśmy już zjednoczeni ani zdolni do wspólnej pracy organicznej. Zamiast tego jesteśmy wirtualni. Jemy GMO. Jesteśmy genetycznie mutowani za pomocą szczepionek i nigdy nie będzie można tego cofnąć. Korporacje [tak, jak w komunizmie wielkie PGRy czy spółdzielnie produkcyjne – PŁ] zabijają małe i średnie firmy a wywołanie plandemii jest idealnym zamętem, wznieconym, by Amerykanie nie powstali i nie obalili terroru, zanim będzie za późno.

Antifa pokazuje twarz: demonstracja lewactwa w Portland, USA 2020

(…) Komunizm zabił dotychczas więcej ludzi niż głód, broń jądrowa i choroby. Komunizm jest najbardziej śmiercionośnym “wirusem” na świecie, a socjalizm jest tym, co go rozprzestrzenia. Socjalizm systematycznie eliminuje klasę średnią. Obywatele są albo obrzydliwie bogaci, albo śmiertelnie biedni. Nie ma nic pośrodku. Jesteśmy tresowani, osaczani i wykluczani, jak wielkie stada bydła lub owiec. Maski, dystans społeczny i wirtualna “nauka na odległość” izolują nas i pozbawiają możliwości myślenia jako grupa.  (…) Żadnej krytyki. W tej zbiorowości będziemy słabi, biedni i zbyt odizolowani od siebie, aby się zbuntować’.

Pokutujący Łotr

 

https://humansarefree.com/2021/02/deadliest-virus-in-the-world-is-communism-new-normal-is-china.html

 

O autorze: pokutujący łotr