Polsat przekręca wypowiedź Dr Ratkowskiej o bezszczepionkowym skutecznym leczeniu Covid19

Dr Katarzyna Ratkowska w programie “Gość Wydarzeń” powiedziała:

Jeżeli chodzi o moich pacjentów w szczycie trzeciej fali 1/3 moich pacjentów miała koronawirusa i udało mi się praktycznie wszystkich wyleczyć Amantadyną.

Oznacza to, że zostali wyleczeni wszyscy.

Tymczasem Telewizja Polsat przez pomyłkę lub celowo napisała na swojej stronie oraz opisała film na swoim kanale następującym sformułowaniem:

Czas na zmianę strategii i docenienie leków. Mamy Amantadynę. Wyleczyłam nią 1/3 moich pacjentów chorych na COVID-19

Sformułowanie jest na tyle nieprecyzyjne, że postronny obserwator może je odczytać w ten sposób, że została wyleczona zaledwie 1/3 pacjentów chorych na Covid19.

W programie poruszono kilka bardzo ważnych kwestii dotyczących m.in. eksperymentu medycznego na dzieciach, a także powikłań i nowej choroby po „szczepionkach”.

Dr Katarzyna Ratkowska zwróciła uwagę na fakt, że nie są spełnione dwa warunki, które uzasadniały dopuszczenie “szczepionek” do użycia na ludziach:  “Szczepionka została dopuszczona warunkowo, pod warunkiem, że nie ma skutecznych leków i będą na bieżąco i starannie analizowane powikłania. Niestety oba te warunki nie są spełnione”.

Szczepionka wymusza wytworzenie toksycznego białka

…z “wielu niezależnych ośrodków naukowych” są badania, które pokazuję, że białko to “jest toksyczne, powoduje wiele powikłań włącznie z nową chorobą, która się nazywa poszczepienna zakrzepica immunologiczna z trombocytopenią.

Adwersarz dr Ratkowskiej, prof. Fal dał się poznać jako fanatyczny zwolennik “szczepionek” W programie była też mowa o szykanowaniu pioniera  skutecznego leczenia infekcji covidowej,  dr Bodnara.

 

O autorze: Redakcja