Czyste, niczym niezmącone zło

Martwię się, że to przegramy, ponieważ ludzie nie będą sobie radzić ze świadomością, że istnieje ktoś aż tak zły…

___***___

„Myślę, że ostatecznym etapem będzie: «każdy otrzyma szczepionkę»… Każdy na planecie zostanie w taki czy inny sposób przekonany, nakłoniony, niekoniecznie zmuszony, ale osaczony do przyjęcia zastrzyku.”

_________

W menu na dziś danie ciężkie. Artykuł o głębszej strukturze wydarzeń, które mają miejsce na naszych oczach. Tekst w większości opiera się na wywiadach udzielonych przez dra M. Yeadon’a, jednego z byłych szefów koncernu Pfizer, ale znajdziemy w tekście również wypowiedzi innych naukowców.
Chciałbym zwrócić uwagę na dwa elementy przewijające się w opracowaniu. Pierwszy z nich to mechanizm wyparcia, który zdaje się towarzyszyć większości społeczeństw bez względu na region. Natomiast drugą rzeczą jest wizja na czas gdy motyw kolejnych wariantów wirusów zostanie już wyczerpany. Wtedy nadejdzie kolej na tzw. ‘ucieczkę immunologiczną‘, a więc niezliczone odmiany nowych zagrożeń, które będą wymagały niekończących się szczepień. Szczegóły w artykule.

Zapraszam do lektury.

____________________________***____________________________

“Hell is empty and all the devils are here.”
William Shakespeare, The Tempest

Mike Yeadon jest mikrobiologiem o łagodnym głosie i byłym wiceprezesem ds. badań alergii i układu oddechowego w firmie Pfizer. Spędził 32 lata pracując dla dużych firm farmaceutycznych i jest czołowym ekspertem w zakresie wirusowych infekcji dróg oddechowych. Jest także człowiekiem z misją, a tą misją jest poinformowanie jak największej liczby osób o elitarnych szarych eminencjach, którzy używają pandemii jako zasłony dymnej, aby ukryć swoje prawdziwe cele. Oto Yeadon w niedawnym wywiadzie powiedział:

Gdybyś chciał wyludnić znaczną część świata i zrobić to w sposób, który nie wymagałby niszczenia środowiska bronią nuklearną lub zatruwania wszystkich wąglikiem czy czymś podobnym, i chciałbyś wiarygodnie brzmiących zaprzeczeń [plausible deniability], podczas gdy stworzyłeś wieloletni kryzys chorób zakaźnych – nie sądzę, żebyś mógł wymyślić lepszy plan działań niż ten, który jawi się przede mną. Nie mogę powiedzieć, że to właśnie zamierzają zrobić, ale nie potrafię wymyślić jakiegoś niezłowieszczego wyjaśnienia, dlaczego to robią”. (“Interview with Dr Mike Yeadon“, The Delingpole Podcast, 44:25min.)

“Depopulacja”? Kto mówił coś o depopulacji? Czy nie jest trochę naciągane, aby przejść od kampanii masowych szczepień do zarzutów o spisek mający na celu „wyludnienie znacznej części świata”?

Rzeczywiście jest, ale Yeadon przeprowadził szeroko zakrojone badania w tym zakresie i dostarcza przekonujących dowodów na to, że taki diaboliczny zamysł może w rzeczywistości być celem. Co więcej, społeczeństwo wcale nie jest przekonane, że Yeadon ma rację, ale nie przez brak dowodów, ale coś bardziej fundamentalnego: niemożność zrozumienia, że ​​istnieją ludzie zdolni do tak niewyobrażalnego okrucieństwa i bestialstwa. Oto znowu Yeadon:

„Stało się to dla mnie absolutnie jasne, nawet kiedy rozmawiam z inteligentnymi ludźmi, przyjaciółmi, znajomymi… i oni zdają się rozumieć, że mówię im coś ważnego, gdy dochodzę do punktu [w którym mówię] „wasz rząd okłamuje was w sposób, który może doprowadzić do śmierci waszej i waszych dzieci” widzę, że to do nich nie dociera. I myślę, że może 10% z nich rozumie, co powiedziałem, a 90% doznaje mechanizmu wyparcia, ponieważ jest to zbyt trudne. Martwię się, że to przegramy, ponieważ ludzie nie będą sobie radzić ze świadomością, że istnieje ktoś aż tak zły…

„Ale przypomnę, co wydarzyło się w Rosji w XX wieku, co wydarzyło się w latach 1933–1945, co wydarzyło się, no wiesz, w Azji Południowo-Wschodniej w niektórych z najstraszniejszych czasów w okresie powojennym. Ponadto co się stało w Chinach z Mao i tak dalej….

„Wystarczy spojrzeć wstecz tylko na dwa lub trzy pokolenia. Wszędzie wokół nas są ludzie tak samo źli, jak ci, którzy to robią. Są wokół nas. Więc, mówię ludziom, jedyną rzeczą, która naprawdę wyróżnia to [czyt. obecne wydarzenia], to jest skala.

„Ale tak naprawdę jest to prawdopodobnie mniej krwawe, mniej osobiste, prawda? Ludzie, którzy tym sterują… będzie im o wiele łatwiej. Nie muszą nikomu strzelać w twarz. Nie muszą bić kogoś na śmierć kijem bejsbolowym, zamrażać go, głodzić, zmuszać do pracy aż do śmierci. Wszystkie te rzeczy wydarzyły się dwa lub trzy pokolenia temu… To właśnie tak blisko jesteśmy.

“I wszystko, co mówię, to to, że podobne zmiany znów mają miejsce, tylko że teraz używają biologii molekularnej”. (“Former Pfizer VP: ‘Your government is lying to you in a way that could lead to your death.“, LifeSite News)

Ma rację, nieprawdaż? Chociaż wielu wie, że rząd, media i urzędnicy zdrowia publicznego okłamywali ich we wszystkim, od skuteczności maseczek, dystansu społecznego i lockdownów, po zagrażające życiu niebezpieczeństwa eksperymentalnych szczepionek, wciąż nie chcą uwierzyć, że ludzie organizujący tę operację mogą nieuchronnie popychać ich w kierunku bezpłodności lub przedwczesnej śmierci. Nie potrafią wyobrazić sobie czegoś tak demonicznego, więc chowają głowy w piasek i udają, że nie widzą, co dzieje się tuż pod ich nosami. Nazywa się to „zaprzeczeniem” i tylko wzmacnia pozycję władców marionetek, którzy działają za kulisami. M. Yeadon mówi dalej:

„… W zeszłym roku zdałem sobie sprawę, że mój rząd i jego doradcy okłamują Brytyjczyków we wszystkim, co ma związek z koronawirusem. Absolutnie wszystkim. To błędne przekonanie o bezobjawowej transmisji i to, że nie masz objawów, ale jesteś źródłem wirusa. To, że lockdowny działają, że maski mają wartość ochronną oczywiście dla ciebie lub kogoś innego, że te warianty [wirusów] są przerażające i musimy nawet zamknąć międzynarodowe granice na wypadek, gdyby niektóre z tych paskudnych zagranicznych wariantów miały dostać się do kraju.” (“Former Pfizer VP: ‘Your government is lying to you in a way that could lead to your death”, Lifesite News)

Wielu czytelników mogło zauważyć, że wywiad ten pojawił się na małej chrześcijańskiej stronie internetowej o nazwie „Lifesite News”. Dlaczego? Czy przemyślane obserwacje byłego wiceprezesa Pfizera nie powinny pojawić się na pierwszych stronach New York Timesa lub Washington Post? Czy nie spodziewalibyście się takiego wywiadu w czołówkach dużych kanałów informacyjnych w telewizji?

Oczywiście, że nie. Nikt się tego nie spodziewa, ponieważ wszyscy wiedzą, że media odruchowo tłumią każdą historię, która nie wspiera „oficjalnej narracji”, to znaczy, że Covid jest najbardziej zaraźliwym i śmiercionośnym wirusem wszechczasów, który wymaga nowej autorytarnej struktury politycznej i masowego wypatroszenia wolności obywatelskich. Czy nie jest to główne przesłanie z zeszłego roku? Kowidowym sceptykom i przeciwnikom, takim jak Yeadon, nie wolno zaprzeczać oficjalnej propagandzie ani debatować w tej sprawie na forum publicznym. Zostali skutecznie wyrzuceni z mainstreamu i wysłani do odległych zakątków internetu, gdzie ich głos dotrze do zaledwie garstki. Yeadon mówi dalej:

„Wszystko, o czym ci powiedziałem, każda z tych rzeczy jest ewidentnie fałszywa. Ale cała polityka naszego państwa opiera się na tym, że wszystkie te zasady są absolutnie prawdziwe, podczas gdy wszystko to jest kłamstwem”.

„Ale chciałbym porozmawiać o ucieczce immunologicznej, ponieważ myślę, że to prawdopodobnie będzie ostatnią fazą tego całego wydarzenia, które moim zdaniem jest prawdopodobnie spiskiem. W zeszłym roku pomyślałem, że jest to coś, co nazwałem „konwergentnym oportunizmem”, czyli grupie różnych skupisk interesariuszy udało się wykorzystać moment gdy świat pogrąża się w chaosie, aby popchnąć nas w określonym kierunku. Wyglądało więc na to, że było to trochę wzajemnie powiązane, ale byłem gotów powiedzieć, że to tylko zbieżność”.

„Myślę [teraz], że to naiwne. Nie mam wątpliwości, że bardzo znaczący mocodawcy na całym świecie albo planowali wykorzystać następną pandemię, albo ją wręcz stworzyli. Jedna z tych dwóch rzeczy jest prawdziwa, ponieważ powód, dla którego musi to być prawdą, to fakt, że dziesiątki rządów na całym świecie mówią te same kłamstwa i robią te same nieskuteczne rzeczy, które w oczywisty sposób kosztują życie.

„I mówią o tym samym rodzaju przyszłego scenariusza, który brzmi: „Nie chcemy, żebyś się przemieszczał z powodu tych brzydkich… „wariantów”… wszyscy mówią „nie martw się, będą „dokładki” szczepionki, które poradzą sobie z potencjalnymi odmianami”. Wszyscy to mówią, podczas gdy są to oczywiste bzdury”. (“Former Pfizer VP: ‘Your government is lying to you in a way that could lead to your death”, Lifesite News)

Zatrzymajmy się na chwilę i zadajmy sobie pytanie, dlaczego skromny i nieśmiały mikrobiolog, który przez całą swoją karierę zawodową działał w cieniu, teraz sam siebie stawia w centrum uwagi, skoro wie na pewno, że albo zostanie wyśmiany, zniszczony, zdyskredytowany, przeciągnięty przez błoto lub zabity. W rzeczywistości otwarcie przyznaje, że obawia się o swoje bezpieczeństwo i zakłada, że ​​mógłby zostać „usunięty” („zamordowany”) przez swoich wrogów. Więc dlaczego to robi? Dlaczego ryzykuje życie i zdrowie, aby głosić informacje o szczepionkach?

Dzieje się tak, ponieważ czuje moralny obowiązek ostrzegania ludzi przed niebezpieczeństwem, przed którym stoją. Yeadon nie jest szukającym uwagi narcyzem, w rzeczywistości raczej całkowicie zniknąłby z życia publicznego. Ale nie zrobi tego, ponieważ bezinteresownie wypełnia swój obowiązek, alarmując o złośliwej strategii, która może doprowadzić do cierpienia i śmierci dosłownie dziesiątek milionów ludzi. Robi to dlatego, ponieważ jest honorowym człowiekiem z silnym poczuciem przyzwoitości. Pamiętacie jeszcze przyzwoitość? Dalej mówi:

„Jak widać, desperacko staram się nie mówić, że to spisek, ponieważ nie mam bezpośrednich dowodów, że jest to spisek. Osobiście, wszystkie moje instynkty jako istoty ludzkiej krzyczą, że to spisek, ale jako naukowiec nie mogę wskazać, że złapałem ich za rękę i powiedzieć, że wymyślili to celowo”. (“Yeadon Interview, Delingpod, 41:25min.)

Wielu z nas, którzy uważnie śledzili wydarzenia przez ostatni rok i przeszukiwali internet w poszukiwaniu alternatywnych punktów widzenia, jest również przekonanych, że jest to spisek, tak jak spisek Russiagate. I chociaż możemy nie mieć rozstrzygających, solidnych dowodów na działalność przestępczą, istnieje wiele poszlak na poparcie tego twierdzenia. Z definicji „spisek” to „zły, bezprawny, zdradziecki lub potajemny plan sformułowany w tajemnicy przez co najmniej dwie osoby”. (Dictionary.com) To, co dzieje się obecnie w zachodnim świecie, spełnia tę podstawową definicję. Tak jak treść tego artykułu spełnia podstawową definicję „teorii spiskowej”, która brzmi: „próba wyjaśnienia szkodliwych lub tragicznych wydarzeń w wyniku działań małej, potężnej grupy. Takie wyjaśnienia odrzucają akceptowaną narrację otaczającą te wydarzenia. W istocie oficjalna wersja może być postrzegana jako kolejny dowód spisku”. (Britannica)

Nie próbujemy zaprzeczyć, że jest to teoria spiskowa, nie bardziej niż zaprzeczamy, że wyżsi urzędnicy FBI, CIA, Departamentu Sprawiedliwości i Departamentu Stanu USA byli zaangażowani w tajną operację mającą na celu przekonanie Amerykanów, że Donald Trump był rosyjskim agentem. To była teoria spiskowa, która później okazała się faktem. Spodziewamy się, że fakty dotyczące operacji Covid w końcu wyjdą na jaw, uniewinniając nas również z tego tutułu. Dalej M. Yeadon mówi:

„Myślę, że ostatecznym etapem będzie: „każdy otrzyma szczepionkę”… Każdy na planecie zostanie w taki czy inny sposób przekonany, nakłoniony, niekoniecznie zmuszony, ale osaczony do przyjęcia zastrzyku.

„Kiedy to zrobią, każda osoba na planecie będzie miała oznaczenie lub unikalny identyfikator cyfrowy [ID] i status stanu zdrowia, który będzie pokazywać „zaszczepiony” lub nie(…) a ktokolwiek ją posiądzie, ten rodzaj pojedynczej bazy danych, działającej centralnie, stosowanej wszędzie aby kontrolować, dawać niejako przywileje, umożliwiać albo nie, przekroczenie tego konkretnego progu, albo przeprowadzenie tej konkretnej transakcji, albo nie, w zależności od tego, [co] zdecydują administratorzy tej jednej bazy danych populacji ludzkiej. I myślę, że o to właśnie chodzi, ponieważ kiedy już to osiągną, staniemy się zabawkami, a świat może być taki, jak chcą tego kontrolerzy tej bazy danych”. (LifeSite)

Chodzi o kontrolę, a nie zdrowie

Czyli masowe szczepienia są w rzeczywistości drogą do absolutnej kontroli społecznej przez elity technokratyczne, niepodlegające nikomu? Czy jesteśmy już na tym etapie?

Powiedziałbym, że całkiem blisko. A nawet więcej:

„Mówią o tym samym rodzaju przyszłego scenariusza, który brzmi: „Nie chcemy, żebyś się przemieszczał z powodu tych brzydkich „wariantów” ”- (ale) „nie martw się, nastąpią „dokładki” szczepionki, które poradzą sobie z potencjalnymi odmianami. ”Wszyscy to mówią, podczas gdy są to oczywiste bzdury”.

Czy on ma rację? Czy teraz wyywołuje się strach przed wariantami, aby przedłużyć ograniczenia, zintensyfikować paranoję i utorować drogę niekończącym się rundom masowych szczepień?

Oceńcie sami, ale oto kilka artykułów, które pojawiły się ostatnio w wiadomościach, a które pomogą Ci zdecydować:

1– Reuters, Odmiana południowoafrykańska może ‘przedrzeć się’ przez szczepionkę Pfizera, jak wynika z izraelskiego badania

Odmiana koronawirusa odkryta w Afryce Południowej może do pewnego stopnia „przedrzeć się” przez szczepionkę COVID-19 firmy Pfizer / BioNTech, jak wykazało badanie populacji pacjentów w rzeczywistych warunkach w Izraelu, chociaż rozpowszechnienie tego wariantu w tym kraju jest niskie, a badania nie zostały poddane wzajemnej weryfikacji …

Znaleźliśmy nieproporcjonalnie wyższy wskaźnik wariantu południowoafrykańskiego wśród osób zaszczepionych drugą dawką w porównaniu z grupą niezaszczepioną. Oznacza to, że wariant południowoafrykański jest w stanie do pewnego stopnia przełamać ochronę szczepionki” – powiedział Adi Stern z Uniwersytetu w Tel Awiwie. (Tak więc, zgodnie z artykułem – szczepionka nie działa).

2– The New York Times: Wzrost wariantów w Europie pokazuje, jak niebezpieczny może być wirus

„Europa, epicentrum pandemii koronawirusa zeszłej wiosny, po raz kolejny obrosła nowymi przypadkami, które zalewają niektóre lokalne szpitale i powodują niepokojący globalny wzrost Covid-19.

Ale tym razem zagrożenie jest inne: wzrost liczby nowych przypadków jest napędzany przez wariant koronawirusa, który po raz pierwszy pojawił się w Wielkiej Brytanii i znany jako B.1.1.7. Wariant jest nie tylko bardziej zaraźliwy niż zeszłoroczny wirus, ale także bardziej śmiercionośny.

Ten wariant rozprzestrzenia się teraz w co najmniej 114 krajach. Nigdzie jednak jego niszczycielskie skutki nie są tak widoczne jak w Europie, gdzie każdego dnia umierają tysiące ludzi, a już zdewastowane gospodarki krajów ponownie doświadczają nowych ograniczeń w życiu codziennym….

Naukowcy twierdzą, że szczepionki ostatecznie pokonają te warianty. (Więc teraz nie działają?) A surowe ograniczenia mogą obniżyć liczbę przypadków B.1.1.7. (Więc nie wychodź z domu.)…

„Widzieliśmy w tak wielu krajach, jak szybko może on stać się dominujący” – powiedziała Lone Simonsen, profesor i dyrektor Centrum PandemiX na Uniwersytecie Roskilde w Danii. „A kiedy dominuje, utrzymanie kontroli epidemii wymaga o wiele więcej wysiłku, niż było to konieczne w przypadku starego wariantu”. (Innymi słowy, mamy do czynienia z innym patogenem, który wymaga innego antidotum. To przyznanie, że obecny zbiór szczepionek nie działa).

3– Warianty SARS-CoV-2 B.1.351 i P.1 uciekają przed przeciwciałami neutralizującymi, (cell.com)

„…. Nasze ustalenia wskazują, że warianty B.1.351 i P.1 mogą być zdolne do rozprzestrzeniania się u pacjentów rekonwalescentów lub osób zaszczepionych BNT162b2, a zatem stanowią podwyższone zagrożenie dla zdrowia ludzkiego. Ograniczenie tych wariantów przez interwencje niefarmaceutyczne jest ważnym zadaniem”. (Uwaga – innymi słowy, nowe szczepionki nie działają przeciwko nowym szczepom Covid, więc być może będziemy musieli na zawsze zachować uciążliwe ograniczenia lockdownu).

Jak ludzie mogą czytać tę budzącą strach bzdury i nie widzieć, że ma ona na celu przerażenie i zmanipulowanie mas tak, aby uzyskać uległość podobną do owcy?

Nie można zaprzeczyć, że ten wariant jest używany do podsycania kowidowej histerii i utrwalania represyjnych ograniczeń społecznych. Zatem pytanie, które powinniśmy sobie zadać, brzmi: czy możemy zaufać temu, co mówią nam media i urzędnicy zdrowia publicznego?

A odpowiedź brzmi „nie”, nie możemy im ufać. Wielokrotnie wprowadzali w błąd opinię publiczną na różne tematy, w tym maski, bezobjawową transmisję, odporność, wskaźnik śmiertelności infekcji, dystans społeczny i obecnie warianty. Według Sunetry Gupty, która jest profesorem epidemiologii teoretycznej na Wydziale Zoologii Uniwersytetu Oksfordzkiego i członkiem Royal Society Wolfson Research Fellow:

„… Niektóre z tych wariantów mogą być bardziej zaraźliwe, ale prawda jest taka(…) nawet przy niewielkim wzroście zdolności przenoszenia(…) nie ma to większego wpływu ani różnicy w sposobie radzenia sobie z wirusem. Innymi słowy, fali wirusa nie można przypisać nowemu wariantowi….

Drugie pytanie brzmi: czy te warianty są bardziej zjadliwe, a prawda jest taka, że ​​nie wiemy, ale jest to mało prawdopodobne, ponieważ dane wydają się tego nie mówić pomimo przerażających nagłówków… Patogeny mają tendencję do ewolucji w kierunku niższej zjadliwości… bo to maksymalizuje ich zdolność przenoszenia… Jest o wiele bardziej prawdopodobne, że te szczepy nie będą się różnić w sposób tak istotny, abyśmy musieli zmienić naszą politykę”. (“Sunetra Gupta: Are these new variants more transmissible?” You Tube)

Tak więc, według Gupty, nawet jeśli nowe szczepy Covid są bardziej zaraźliwe, jest wysoce nieprawdopodobne, aby były bardziej śmiertelne.

Oto więcej informacji na ten temat od patologa diagnostyki, dr Claire Craig, która przedstawia bardziej techniczne wyjaśnienie:

„Sekwencja genetyczna SARS-CoV-2 ma ~ 30 000 liter. Zmiany w kilku literach nie zmienią zbytnio jego kształtu – gdyby tak się stało, to i tak nie działałby prawidłowo. Sianie strachu przed ucieczką immunologiczną nie jest potrzebne i jest nieodpowiedzialne, zwłaszcza gdy nie ma dowodów na poparcie tych twierdzeń”. (Claire Craig)

Zasadniczo Craig mówi to samo, co powiedzieliśmy wcześniej, że niewielkie mutacje infekcji nie wpłyną na reakcję immunologiczną osób, które już miały wirusa. Zatem aktualny zbiór „wariantów” nie powinien być powodem do niepokoju. Jeśli miałeś już Covid lub masz już wcześniejszą odporność z powodu wcześniejszej ekspozycji na podobne infekcje (na przykład SARS), nowy szczep nie powinien stanowić problemu. Nie powinno też stanowić problemu, jeśli nowe szczepionki zapewniają typ szeroko zakrojonej odporności, jakiej można się po nich spodziewać. Jeszcze raz, mutacje stanowią jedynie najmniejszą zmianę w składzie patogenu (mniej niż 1%), co oznacza, że ​​- jeśli szczepionki nie działają – są w rzeczywistości bezużyteczne.

Oto dłuższe wyjaśnienie, które niektórzy czytelnicy mogą uznać za zbyt techniczne i być może nużące, ale warto przez nie przebrnąć, aby zobaczyć, że media celowo fałszywie przedstawiają naukę, aby przestraszyć opinię publiczną. Ten fragment pochodzi z artykułu M. Yeadona. Oto, co powiedział:

Ludzie myślą, że wirus mutuje w taki sposób, aby uniknąć wcześniejszej odporności. Jest to całkowicie nieuzasadnione, z pewnością jeśli chodzi o odporność… (to znaczy) uzyskaną naturalnie po odparciu wirusa….

Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że po infekcji ludzki układ odpornościowy tnie czynnik zakaźny na krótkie kawałki. Każdy z tych krótkich kawałków białka jest prezentowany innym komórkom układu odpornościowego, jak podczas parady tożsamości. … Mają szereg funkcji. Niektóre wytwarzają przeciwciała, a inne są zaprogramowane do zabijania komórek zainfekowanych wirusem, rozpoznawane przez wyświetlanie na ich powierzchni sygnałów, które informują organizm, że zostały zaatakowane.

W prawie wszystkich przypadkach… ten inteligentny system adaptacyjny zwalcza infekcję. Co najważniejsze… to zdarzenie pozostawia wiele różnych rodzajów długowiecznych komórek „pamięci”, które w przypadku ponownego zakażenia szybko eliminują wszelkie próby ponownej infekcji. Zatem nie zachorujesz ponownie przez tego samego wirusa, a ponieważ wirus po prostu nie może się replikować, nie możesz już uczestniczyć w transmisji….

Ogólny „kierunek przemieszczania się” (w przypadku wirusów) polega na tym, aby stać się mniej szkodliwym, ale łatwiejszym do przenoszenia, ostatecznie dołączając do około 40 innych wirusów, które powodują to, co wspólnie nazywamy „przeziębieniem”.

To, co generalnie się nie zdarza, to to, że mutanty stają się bardziej śmiercionośne dla gospodarzy (nas). Ale kluczową kwestią, którą chciałem poruszyć, jest to, jak duży jest SARS-COV-2. Przypominam sobie, że jest to około 30 000 liter kodu genetycznego, który po przetłumaczeniu tworzy około 10 000 aminokwasów w kilku białkach wirusowych. Teraz możesz zobaczyć, że rodzaje zmian w literach kodu genetycznego są naprawdę małe w porównaniu z całością. 30-literowe zmiany mogą stanowić około 0,1% kodu wirusa. Innymi słowy, 99,9% tego kodu nie różni się od tak zwanego szczepu Wuhan. Podobnie zmiany w białku ulegające translacji z tych zmian w kodzie literowym są przytłaczane przez ogromną większość niezmienionych sekwencji białek. Więc twój układ odpornościowy, rozpoznając, jak to robi, być może dziesiątki krótkich kawałków…. nie da się zwieść kilku drobnym zmianom w niewielkim ułamku z nich. Nie: twój układ odpornościowy natychmiast wie, że jest to najeźdźca, którego widział wcześniej i nie ma żadnych trudności w radzeniu sobie z nim szybko i bez objawów. Jest to więc naukowo nieprawidłowe…

Nawet jeśli mutacje zmieniły kilka z nich, większość elementów…. zmutowanego wirusa pozostanie niezmienione i rozpoznane przez układ odpornościowy po szczepionce lub układ odpornościowy po zainfekowaniu wirusem, a szybka, energiczna reakcja nadal będzie Cię chronić.” (“Variants, Covid”, Michael Yeadon, My Thread Reader)

Podsumujmy:

Przedstawiliśmy przemyślane poglądy trzech renomowanych naukowców, z których wszyscy jednoznacznie odrzucają pogląd, że tak zwane „warianty”:

  1. Są bardziej śmiercionośne
  2. Mają potencjał ponownego infekowania ludzi, którzy już mieli Covid
  3. Zmutowały się na tyle, aby ponownie zainfekować osoby, które zostały już zaszczepione (chyba, że ​​oczywiście) szczepionka nie zapewnia szeroko zakrojonej odporności. (co jest możliwe, ponieważ długoterminowe badania fazy 3 nigdy nie zostały przeprowadzone).

Dlaczego więc urzędnicy zdrowia publicznego i media kłamią w tej dość jasnej i niekontrowersyjnej sprawie? Oto jest pytanie.

Yeadon konkluduje, że w ich zaprzeczeniu jest coś rażąco diabolicznego. Uważa, że ​​kłamią, aby nakłonić więcej ludzi do wstrzyknięcia substancji, która uczyni ich bezpłodnymi, wywoła poważne obrażenia na ciele lub wręcz zabije. Wybieraj. Czytamy dalej:

Eugenicy opanowali dźwignie władzy i jest to naprawdę pomysłowy sposób na ustawienie cię w szeregu i zapodanie nieokreślonego czegoś, co cię okaleczy. Nie mam pojęcia, co to będzie, ale nie będzie to szczepionka, ponieważ jej nie potrzebujesz. I nie zabije cię końcówką igły, bo byś to zauważył.

„Może to być coś, co wywoła normalne schorzenie, będzie to miało miejsce w różnych okresach między szczepieniem a tym wydarzeniem, będzie można temu wiarygodnie zaprzeczyć, ponieważ w tym czasie na świecie będzie się działo coś innego, w kontekście którego twój zgon lub twoich dzieci będą wyglądać normalnie.

To właśnie bym zrobił, gdybym chciał pozbyć się 90 lub 95% światowej populacji. I myślę, że właśnie to robią”. (LifeSite)

„Eugenicy opanowali dźwignie władzy”?

Czy Yeadon oszalał? Czy presja globalnej pandemii zepchnęła go w jakieś odmęty, czy też trafił na ‘coś naprawdę wielkiego‘, o czym nikt nie odważy się nawet pomyśleć. Plan tak mroczny i złowrogi, że jego realizacja byłaby najbardziej dotkliwą i zimnokrwistą zbrodnią przeciwko ludzkości i to zbrodnią wszech czasów. Wstrzyknięcie miliardom ludzi toksycznego eliksiru, którego białko drastycznie osłabia ich układ odpornościowy, torując drogę do rozległego cierpienia, po którym pojawią się stosy trupów?

Są jednak inni, którzy dostrzegają związek między obecną kampanią szczepień a „eugenikami”. W rzeczywistości dr Joseph Mercola wskazuje na związek między głównym twórcą szczepionki AstraZeneca, Adrianem Hillem, a ruchem eugenicznym. Według dr Mercoli:

„Hill wygłosił wykład w Galton Institute (znanym jako U.K. Eugenics Society) w 2008 roku z okazji 100-lecia istnienia. Jak wspomniano w artykule Webba:

„Prawdopodobnie najbardziej niepokojące jest bezpośrednie powiązanie czołowych twórców szczepionki z Wellcome Trust oraz, w przypadku Adriana Hilla, Galton Institute, dwiema grupami od dawna związanymi z brytyjskim ruchem eugenicznym.

Ta ostatnia organizacja, nazwana na cześć „ojca eugeniki” Francisa Galtona, to przemianowane na UK Eugenics Society, grupa znana od ponad wieku z promowania rasistowskiej pseudonauki i wysiłków na rzecz „poprawy zasobów rasowych” poprzez zmniejszenie populacji osób uznawanych za gorsze.

Związki Adriana Hilla z Galton Institute powinny budzić oczywiste obawy, biorąc pod uwagę nacisk, aby szczepionka Oxford-AstraZeneca, którą opracował wraz z [Sarah] Gilbert, była szczepionką z wyboru dla krajów rozwijających się, szczególnie w krajach Ameryki Łacińskiej, Azji Południowej i Południowo-Wschodniej, oraz Afryki. Tych samych obszarów, na których byli członkowie Galton Institute wzywali do ograniczenia wzrostu populacji…

Profesorem Emeritus genetyki molekularnej w Galton Institute i jednym z jego urzędników jest nie kto inny jak David J. Galton, którego praca obejmuje „Eugenics: The Future of Human Life in the 21st Century”.

David Galton napisał, że projekt mapowania ludzkiego genomu(…) „ogromnie zwiększył(…) zakres eugeniki(…) dzięki opracowaniu bardzo potężnej technologii manipulacji DNA”.

Ta nowa „szersza definicja eugeniki”, powiedział Galton, „obejmowałaby metody regulacji liczebności populacji, a także poprawę jakości genomu poprzez selektywną sztuczną inseminację przez dawcę, terapię genową lub manipulację genami komórek linii zarodkowej”. Zgodnie z nową definicją Galton jest neutralny w kwestii „czy niektóre metody powinny być wprowadzane jako obowiązkowe przez państwo, czy też pozostawione wyłącznie do indywidualnego wyboru jednostki…”.

„Wellcome Center regularnie współfinansuje badania i rozwój szczepionek i metod kontroli urodzeń za pomocą…. fundacji (nazwa zastrzeżona), która aktywnie i bezspornie angażuje się w kontrolę populacji i reprodukcji w Afryce i Azji Południowej, między innymi poprzez priorytetowe traktowanie powszechnej dystrybucji zastrzyków z tzw. długo działającymi środkami antykoncepcyjnymi (LARC).

Wellcome Trust sfinansowała również bezpośrednio badania mające na celu opracowanie metod „poprawy absorpcji” LARC w miejscach takich jak wiejska Ruanda… ”LARC zapewnia kobietom na Globalnym Południu „najmniejszy możliwy wybór bez faktycznej sterylizacji”.

Niektóre LARC mogą powodować bezpłodność kobiet nawet przez pięć lat i, jak twierdzi Levich, „pozostawiają znacznie większą kontrolę w rękach dostawców, a mniej w rękach kobiet niż prezerwatywy, doustne środki antykoncepcyjne lub tradycyjne metody”. …

Nieco zmodyfikowany i przemianowany na Jadelle, niebezpieczny lek był promowany w Afryce… Dawniej nazywany Ligą Sterylizacji na rzecz Poprawy Ludzkości, pierwotna misja EngenderHealth, zainspirowana eugeniką rasową, polegała na „poprawie zasobów biologicznych rasy ludzkiej”. (“Exploring the Oxford-AstraZeneca Eugenics Links”, healthinsuranceblogpro.com)

Jak więc „eugenika” wpływa na tworzenie i dystrybucję szczepionki mRNA? Czy jest jakieś połączenie, czy też chwytamy się brzytwy?

Nie możemy odpowiedzieć na to pytanie, ale niedawny artykuł Mathew Ehreta w The Off-Guardian dostarcza kilku interesujących wskazówek. Oto, co powiedział:

„Fakt, że organizacje promujące rozwój tej polityki eugenicznej w nazistowskich Niemczech i Ameryce Północnej obejmowały takie potęgi, jak Fundacja Rockefellera, Wellcome Trust i Human Sterilization League for Human Betterment… które to wszystkie przyjęły wiodące role w Światowej Organizacji Zdrowia w ostatnich dziesięcioleciach, jest więcej niż tylko niepokojące.

Fakt, że te organizacje eugeniczne po prostu zmieniły markę po drugiej wojnie światowej i są teraz zaangażowane w rozwój nowoczesnych szczepionek RNA wraz z Galton Institute (dawniej British Eugenics Association), Oxford’s AstraZeneca, Pfizera i Fundacji (…) powinna dać każdemu poważnie myślącemu chwilę na zastanowienie się, jakie wzorce historii jesteśmy gotowi tolerować, powtarzając je w naszym obecnym niepewnym wieku”. (“Nazi Healthcare Revived Across the Five Eyes: Killing Useless Eaters and Biden’s COVID Relief Bill”, The Off-Guardian)

Zaończymy ten tekst fragmentem artykułu Andrew Gavina Marshalla z 2010 roku z Global Research, który wcześniej zauważył, że:

W eugenice chodzi o organizację społeczną i kontrolę ludzkości…. (szczególnie) kontrolę populacji….

Idee Malthusa, a później Herberta Spencera i Karola Darwina zostały przekształcone w elitarną ideologię „darwinizmu społecznego”, która była „koncepcją, zgodnie z którą w walce o przetrwanie w trudnym świecie wielu ludzi było nie tylko mniej godnych, ale wielu w rzeczywistości skazanych na wymarcie jako rytuał postępu. Zachowanie słabych i potrzebujących było w istocie aktem nienaturalnym”. Teoria ta po prostu uzasadniała ogromne bogactwo, władzę i dominację niewielkiej elity nad resztą ludzkości, ponieważ ta elita uważała siebie za jedyne prawdziwie inteligentne istoty godne posiadania takiej władzy i przywilejów.

Francis Galton ukuł później termin „eugenika”, aby opisać tę wyłaniającą się dziedzinę. Jego zwolennicy wierzyli, że „genetycznie niezdolni” „będą musieli zostać usunięci”, stosując taktyki takie jak: „segregacja, deportacja, kastracja, zakaz małżeństwa, przymusowa sterylizacja, bierna eutanazja – i ostatecznie eksterminacja”.… Sir Julian Huxley również był dożywotnim zarządcą Brytyjskiego Towarzystwa Eugenicznego od 1925 roku i jego prezesem w latach 1959-62. … „Huxley wierzył, że eugenika będzie pewnego dnia postrzegana jako droga naprzód dla rasy ludzkiej” i że „może być potrzebne katastroficzne wydarzenie, aby ewolucja mogła się poruszać w przyspieszonym tempie”…. Podobnie jest z ideami, których czas jeszcze nie nadszedł: muszą przetrwać okresy, w których generalnie nie są mile widziane”.

Technologie XXI wieku są tak potężne, że mogą wywołać zupełnie nowe klasy zdarzeń i nadużyć. Co najniebezpieczniejsze, po raz pierwszy te zdarzenia i nadużycia są w zasięgu jednostek lub małych grup. Nie będą wymagały dużych obiektów ani rzadkich surowców. Sama wiedza umożliwi ich wykorzystanie…. Myślę, że nie jest przesadą stwierdzenie, że jesteśmy u progu dalszego doskonalenia skrajnego zła. Zła, którego możliwości wykraczają daleko poza to, które broń masowego rażenia dała państwom narodowym, aż do szokującego i strasznego wzmocnienia skrajnych jednostek.

Dzięki ulepszonym technikom elita będzie miała większą kontrolę nad masami, a ponieważ praca ludzka nie będzie już potrzebna, masy będą zbędnym, bezużytecznym obciążeniem dla systemu. Jeśli elita okaże się bezwzględna, może po prostu zdecydować się na eksterminację całych mas ludzkości. Jeśli są humanitarni, mogą użyć propagandy lub innych technik psychologicznych lub biologicznych w celu obniżenia wskaźnika urodzeń, aż do wymarcia masy ludzkości, pozostawiając świat elicie….

Zaiste, przerażająca wizja. Ale taka, która opiera się na ideach Huxleya, Russella i Brzezińskiego, którzy wyobrażali sobie ludzi, którzy – za pomocą środków biologicznych i psychologicznych – mają pokochać własną służebność. Huxley był świadkiem wyłonienia się świata, w którym udomowiono ludzkość, wciąż dzikie zwierzę. Gdzie tylko elita pozostaje dzika i ma swobodę podejmowania decyzji, podczas gdy masy są udomowione jak zwierzęta gospodarskie. Huxley wyraził opinię, że „mężczyźni i kobiety dorastają, aby pokochać swoją służebność i nigdy nie będą śnić o rewolucji. Wydaje się, że nie ma dobrego powodu, dla którego na wskroś naukowa dyktatura miałaby kiedykolwiek zostać obalona”. (“New Eugenics and the Rise of the Global Scientific Dictatorship”, Andrew Gavin Marshall, Global Research)

Musimy zadać sobie pytanie, czy obecna kampania masowych szczepień jest naukowym wysiłkiem mającym na celu złagodzenie schorzeń i chorób, czy też szybką ścieżką do mrocznej i przerażającej dystopii wyczarowanej przez złych ludzi, którzy chcą jeszcze bardziej wzmocnić swoje panowanie nad ludzkością?
Pure, Unalloyed Evil, Mike Whitney, April 11, 2021

Uzupełnienia:

Trzeba się ratować! Bez Maryi nie damy rady! I ks. Piotr Glas

Strachy na Lachy? Wyznawcy pandemii zapowiadają prześladowania osób niezaszczepionych

Wielcy Kreatorzy: Jacques Attali, ideolog „małej dobrej pandemii” z roku 2009

Warianty strachu

Schwab’o mi albo kto nam to robi

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!