Zamiast Czwartej Fali

Zawoalowanym celem jest skłonienie zaszczepionych do obwiniania niezaszczepionych za zaplanowaną wcześniej eksplozję zgonów związanych z covid-19. Gdy agencje informacyjne rozpowszechnią wiadomość, że Ponury Żniwiarz zwerbował niezaszczepionych do wykonania jego rozkazów, rozpocznie się polowanie na czarownice.

___ ∗∗∗ ___

W menu na dziś danie przyszłościowe. Artykuł publicysty i pisarza Billa Sardi o tym jak w niedalekiej przyszłości mogą potoczyć się losy ‘pandemii’. Z naszego punktu widzenia tekst wart uwagi gdyż po ‘przyspieszeniu’ Narodowego Programu Szczepień już wkrótce może zabraknąć osób chętnych do przyjęcia szczepionki, a wtedy scenariusz nakreślony poniżej staje się bardzo prawdopodobny.

Zapraszam do lektury.

_______________________***_______________________

To, co tu piszę, może być trochę oczywiste dla czytelników, którzy śledzą moje felietony. Powtarzam się, ponieważ nie mogę zakładać, że czytelnicy śledzili wszystkie wcześniejsze raporty, które napisałem na temat COVID-19.

Szczepienia stały się wszechobecne. Głównym celem społeczeństwa nie jest obecnie zarabianie na życie lub bycie odpowiedzialnym członkiem społeczeństwa, ale ciągłe szczepienia po bombardowaniu w mediach niekończącą się propagandą wywołującą strach. Zastępy reporterów są po prostu tubą interesów handlowych, którzy biorą udział we wprawce mającej na celu uodpornienie całego świata, nawet psów domowych.

Amerykanie, dobrowolnie izolowani w domu, są wciągani w codzienny dramat telewizyjny pt. COVID-19, aby usłyszeć ogłoszenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Centers For Disease Control (CDC), niczym popołudniowa opera mydlana. Jeśli masy przegapią choćby chwilę z tego politycznego teatru, mogą nie usłyszeć ważnej instrukcji lub kolejnego publicznego oświadczenia, od którego zależy ich życie. Opinia publiczna polega wyłącznie na tym, co słyszy i widzi na kanałach informacyjnych.

Widzisz bezmyślne, przestraszone masy, które posłusznie noszą maseczki na twarzach podczas spaceru ze swoim psem, a nie człowiekiem w promieniu 30 metrów, i podczas samotnej jazdy samochodem. A gdy robiąc zakupy, maseczka ​​innego kupującego opadnie mu pod nos, ze strachem biegną, aby poskarżyć się kierownikowi sklepu. Jednak niewiele osób wie o ludziach, o których mówi się, że zmarli na COVID-19.

To, do czego zmierzam, to pokazanie czym to wszystko się skończy – obwinianiem niezaszczepionych o przewidywalną plagę śmierci wynikającą z „niedoskonałego szczepienia” nieodłącznie związanego ze szczepionkami RNA. To jest powód, dla którego szczepionki RNA zostały wprowadzone jako pierwsze.

Motywy naszych wszechwładców

Wyścig mający na celu wyprodukowanie pierwszej licencjonowanej szczepionki COVID-19 jest wart 94 miliardy dolarów (7,9 miliarda ludzi X 12 $ / zastrzyk), jeśli cała światowa populacja ludzka zostanie zaszczepiona raz. Te gigantyczne korzyści finansowe są połączone z politykami poszukującymi kapitału politycznego na wprowadzenie pierwszej szczepionki przeciwko temu (wyimaginowanemu) śmiertelnie zmutowanemu koronawirusowi i okrzyknięcie ich bohaterami za uratowanie milionów istnień ludzkich. Z pewnością zostanie zbudowany pomnik o wielkich rozmiarach, aby uczcić demokratycznych polityków, którzy ratują ludzkość przed tą współczesną zarazą.

Poradnik WHO zakazuje politykom zarządzania pandemiami, ale w Ameryce ten wymóg jest ignorowany. Można zwiększyć liczbę zakażeń i śmiertelności, aby zniszczyć karierę przeciwnika politycznego. Po prostu przenieś wątłe starsze osoby zakażone COVID-19 do domów opieki i umieść chłodnie na parkingach szpitalnych, aby dawały wrażenie, że w szpitalnej kostnicy nie ma już miejsca na wszystkie zwłoki. To się dobrze sprzedaje w telewizji.

Następnie dodaj ukryty plan wykorzystania pandemii w celu wprowadzenia drakońskich ograniczeń wolności przez tych, którzy chcą wymykającej się spod kontroli pandemii, która usprawiedliwiłaby globalny rząd i „reset finansowy”, któremu towarzyszy porzucenie papierowych pieniędzy i monet. Obecnie pieniądze są źródłem wirusa. Nie dotykaj ich. Oczywiście żadna inna epidemia wirusowa nie została prześledzona w zakresie szerzenia się przez papierowe pieniądze, jedynie COVID-19. To bardzo wyjątkowy wirus.

Rozczarowanie

Ta matka wszystkich pandemii doprowadziła do niepokojącego rozczarowania zawartego w wielu mieszanych i sprzecznych przesłaniach, takich jak: “noszenie maseczki na twarzy; noszenie maseczek nie ma sensu; załóż dwie maski, a dlaczego nie trzy?” 80-letni lekarz, który wygląda jak podstarzała wersja Alfreda E. Neumana z alei sławy magazynu Mad, teraz mówi światu, co ten ma robić. Miliarder, który finansuje producentów szczepionek, wręcza pieniądze swojemu instytutowi. Ale szaleniec mówi, że nie ma konfliktu interesów. Pieniądze nie poszły do ​​niego, poszły na ​​jego laboratorium.

Pośród tego chaosu i zamieszania pojawia się główne pytanie: czy szczepionka jest bardziej śmiertelna niż wirus, czy też wirus bardziej śmiertelny niż szczepionka?

Ludzie nie wiedzą, w co wierzyć, ale popełniają błędy, robiąc wszystko, co jest równie bezsensowne jak te praktyki zdrowotne. Zwykłe mycie rąk nazywano kiedyś chorobą obsesyjno-kompulsywną. Teraz dozowniki mydła do rąk są wszędzie, aby zmyć wirusa, który musi być w powietrzu, aby dostać się do płuc.

Idź za przykładem

Co zrobiłby Jezus? Cóż, Papież zdecydował się teraz zaszczepić. Bóg nie będzie zadowolony, jeśli TY się nie zaszczepisz. Jeśli masy nie są w stanie zrozumieć całej zagmatwanej nauki, przynajmniej mogą naśladować lidera.

Kościół myje teraz ręce zamiast oczyszczać dusze. Nie rozumie, że wycofuje się ponieważ współgra z programem wirusów / szczepionek. Szczepionki ratują teraz dusze, a nie Odkupiciel. Kapłana w jego szacie zastępuje teraz chirurg w zielonym fartuchu chirurgicznym. Szpital to teraz świątynia. Miejsce święte jest teraz sterylną salą operacyjną szpitala. Religia to tylko zbiór opowieści staruszek. Nauka jest teraz naszym bogiem i naszym zbawieniem. Eksperci, którzy opracowują algorytmy, są teraz naszymi prorokami. Google jest teraz naszym skrybą. Świętoszkowaci faryzeusze pochodzą z Doliny Krzemowej.

Jak powstał strach: wyolbrzymiaj śmierć

Propaganda szczepień żywi się śmiercią. Musi być mnóstwo zgłoszonych zgonów, aby wzbudzić strach w sercach mas. Początkowo zgony z powodu innych chorób układu oddechowego (np. zapalenie płuc, gruźlica) były błędnie klasyfikowane jako COVID-19.

Następnie test łańcuchowej reakcji polimerazy (PCR) wymazu z nosa, który podwaja liczbę cząstek wirusa z każdym cyklem replikacji, który był ustawiony na 35-40 podwojeń, doprowadził do ponad 50% testów, które dały fałszywie dodatni wynik w kierunku COVID-19. Milionom zdrowych Amerykanów błędnie powiedziano, że uzyskali wynik pozytywny i mieli bezobjawowy COVID-19. A jeśli w to wierzysz, to słonie potrafią latać.

Te różne „wyolbrzymiacze” zostały użyte, aby usprawiedliwić naukowców lekceważących wszystkie wymagane znaki stopu i środki ostrożności, aby zapobiec temu, co opisać można jako największy atak na ludzkie życie, jaki można sobie wyobrazić. Zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach (EUA) zostało wydane dla szczepionek eksperymentalnych na podstawie wymyślonych danych dotyczących infekcji i śmiertelności.

Oszustwo okazuje się doskonałe.

Szczepionka musi tylko przeskoczyć drobną poprzeczkę

Masy muszą usłyszeć, że szczepionki są bezpieczne. Poprzeczka jest ustawiona bardzo nisko, aby uzyskać licencję FDA na szczepionkę COVID-19. Szacunkowa redukcja objawów o co najmniej 50% w grupie zaszczepionej w porównaniu z grupą placebo to wszystko, co jest wymagane do uzyskania pozwolenia, nie jest to dowód, że szczepionka całkowicie zapobiega infekcji, ani dowód na to, że zapobiega przenoszeniu choroby, hospitalizacji lub śmierci. Uzyskanie danych dotyczących tych punktów końcowych zajęłoby ponad 2-3 lata.

Pierwsza licencjonowana szczepionka prawdopodobnie zyska miliardy na wartości giełdowej i to przez szczepionkę, która może nie działać lepiej niż Nyquil [popularny w USA medykament na przeziębienia, bez recepty -tłum.].

Jednak niektórzy eksperci twierdzą, że pełna kontrola COVID-19 może być niemożliwa.

W rzeczywistości COVID-19 nie okazał się bardziej śmiertelny niż grypa sezonowa. Około 96% osób zakażonych COVID-19 samodzielnie dochodzi do siebie. Ale czasu nie można cofnąć. Społeczeństwu zaszczepia się teraz strach. Otumanione populacje ludzkie są przestraszone i zdesperowane, podczas gdy wiele innych jest sparaliżowanych i nadal waha się co do szczepionek. A teraz, jak zmusić masy, by wszyscy biegli w tym samym kierunku?

Szczepionki RNA mogą przynieść skutek odwrotny

Zwykle, gdy pojawiają się potencjalnie śmiertelne infekcje wirusowe, osoby zakażone cięższymi szczepami wirusa umierają, pozostawiając w obiegu mniej śmiercionośne odmiany. Ale kiedy uzyskuje się niepełną immunizację, co ma miejsce w przypadku szczepionek RNA, daje to więcej czasu zmutowanym wirusom na replikację, mutację i zwiększenie śmiertelności.

Diagnozuj, lecz, powtarzaj

To, co było wiadome przed ogłoszeniem pandemii, to, podobnie jak inne koronawirusy, COVID-19 wielokrotnie infekuje tę samą osobę. To marzenie twórców szczepionek. „Po usunięciu każdego zakażenia koronawirusem pacjent pozostaje podatny na przyszłe zakażenia tym samym wirusem”. Manna z nieba!

Producenci szczepionek i urzędnicy zajmujący się zdrowiem publicznym grają w gry, propagując szczepionki, które zaowocują zapotrzebowaniem na więcej szczepionek.

Wśród wirusologów powszechnie wiadomo, że koronawirusy układu oddechowego nie wywołują długotrwałej odporności. Reinfekcje są powszechne. To jeden z tych momentów „Och, dopiero teraz nam mówią”.

Badanie przeprowadzone w Nowym Jorku ujawnia, że ​​wielu uczestników miało nawracające infekcje tym samym wirusem w ciągu 18 miesięcy. Niektóre reinfekcje przebiegały bezobjawowo (wykryto tylko przez badanie wymazów z nosa).

W przełomowym raporcie zatytułowanym ‘Jak przetrwać COVID-19, nawet jeśli szczepionka zawodzi‘, dr Andrea D. Branch of the Icahn School of Medicine at Mt. Synaj w Nowym Jorku pisze, że odpowiedź przeciwciał i odporność ochronna są w najlepszym razie przelotne.

Dr Branch: Badania „pokazują, że koronawirusy układu oddechowego drażnią ludzki adaptacyjny układ odpornościowy i mogą powracać do tej samej osoby raz po raz”.

Dr Branch: „O ile COVID-19 nie zostanie zatrzymany przez szczepionkę i nie różni się od swoich wcześniejszych krewnych (SARS i SARS1) i nie wywoła silnej, długotrwałej odporności ochronnej, prawdopodobnie dołączy do grona wirusów krążących w populacji ludzkiej, powodując niekończące się cykle choroby”.

Dr Branch pisze dalej, że niedoskonała szczepionka utrzymuje zakażonych przy życiu, ale nadal umożliwia przenoszenie poprzez wydalanie wirusów, co może skutkować krążeniem bardzo zjadliwych wirusów w populacji. Szczepionki RNA mogą tłumić objawy, ale nie transmisję na innych, tworząc w ten sposób z zaszczepionych super-roznosicieli.

Jednak w oczach opinii publicznej za zgony szybko obwini się nie osoby zaszczepione, ale niezaszczepionych. Bo to pewnie oni szerzą chorobę.

To się rozegra i doprowadzi do obwiniania osób niezaszczepionych za nawracające infekcje i rosnącą śmiertelność.

Dr Branch pisze (parafrazując):

„Niewystarczająca odpowiedź przeciwwirusowa w połączeniu z niekontrolowaną replikacją wirusa przyczynia się do burzy cytokin w późnym stadium choroby, ale generalnie COVID-19 stymuluje jedynie niewielką odpowiedź prozapalną w komórkach płuc i (białych krwinkach zwanych) makrofagami. Możliwe, że początkowa odpowiedź zapalna na COVID-19 we wczesnych stadiach zakażenia przyczynia się do gorszych wyników. Brak ostrzeżenia układu odpornościowego o powadze zagrożenia może być problemem w przypadkach COVID-19. Każde opóźnienie w wytworzeniu odpowiedzi immunologicznej we wczesnym stadium zakażenia COVID-19 przedłużyłoby aktywną replikację wirusa, co stwarza warunki do wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE)”.

ADE występuje wtedy, gdy przeciwciała atakują organizm, a nie wirus.

Zawoalowanym celem jest skłonienie zaszczepionych do obwiniania niezaszczepionych za zaplanowaną wcześniej eksplozję zgonów związanych z COVID-19. Gdy agencje informacyjne rozpowszechnią wiadomość, że Ponury Żniwiarz zwerbował niezaszczepionych do wykonania jego rozkazów, rozpocznie się polowanie na czarownice. Czy to się kiedykolwiek skończy?

To, co przewiduję, to tylko opóźnienie zaszczepienia, dopóki szczepionka nie okaże się bezpieczna i skuteczna, nie tylko zostaniesz wypędzony z miasta i spalą ci dom, możesz zostać też zmuszony do szczepienia, przetransportowany do jakiegoś obozu reedukacyjnego lub zabity przez oszalały tłum, a nawet przez własnych sąsiadów. Pozwolą na to organy ścigania i to w obecności kamer telewizyjnych. Policja zdecyduje się nie prowadzić śledztwa i nie przekaże morderstw prokuratorowi. W końcu to antyszczepionkowcy i zagrażają życiu wszystkich innych. Zbliża się ten dzień. Powtórka z Inkwizycji doprowadzi do herezji szczepionek.
_____________________

Na podstawie:

The Coming Witch Hunt Against Anti-Vaxxers, Bill Sardi, March 26, 2021

Uzupełnienia:

Szczepienia c19 – scenariusz z horroru

“Piątka dla szczepień” czyli o co pytać 2

Endlösung czyli ostateczne rozwiązanie (kwestii niezaszczepionych)

Fight COVID-19 with Vitamin D, Vitamin C, Zinc, Selenium, Resveratrol, etc. – Sardi May 12, 2020

MAD Magazine

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!