Szczepionkowy apartheid? Stop szantażom!

Media głównego nurtu, które we współpracy z rządami forsowały narrację opowiadającą się za szczepionkami, unikały doniesień o rezolucji.

W menu na dziś danie dodatkowe. Artykuł w Church Militant opisujący dekret przyjęty przez Radę Europy, a konsekwentnie pomijany w mediach głównego nurtu. Mowa w nim o zakazie przymusu szczepionkowego. Wyjątkowo proszę o (nie tylko) twitterowe RT.

Zapraszam do lektury.

____________________________***____________________________

Rada Europy zakazuje szczepień przymusowych

Stolicy Apostolskiej grozi naruszenie rezolucji zakazującej dyskryminacji

STRASBOURG, Francja (ChurchMilitant.com) – W środę Rada Europy (RE) przyjęła dekret zakazujący obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19, uderzając w kraje europejskie i wpływowych globalistów, którzy rozważają przymusowe szczepienia obywateli.

Rezolucja 2361 (2021) nakazuje rządom zapewnienie, „aby obywatele byli informowani, że szczepienie NIE jest obowiązkowe i że nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób naciskany, aby się zaszczepić, jeśli sami nie chcą tego zrobić”.

Rada Europy, która jest wiodącą organizacją praw człowieka w Unii Europejskiej i organem zarządzającym Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, poinstruowała również państwa członkowskie, aby „zadbały o to, aby nikt nie był dyskryminowany z powodu braku szczepień, ze względu na potencjalne zagrożenie dla zdrowia lub niechęć do szczepienia.”

W odniesieniu do szczepień dzieci na COVID-19 Rada Europy zażądała „uwzględnienia życzeń dzieci zgodnie z ich wiekiem i dojrzałością”.

„W przypadku gdy nie można uzyskać zgody dziecka”, władze powinny „zapewnić, aby zgoda została przedstawiona w innych formach i była oparta na wiarygodnych i odpowiednich do wieku informacjach” – stwierdza rezolucja.

Reguły Watykanu są sprzeczne z prawami człowieka

Watykanowi grozi naruszenie dekretu, ponieważ dyskryminuje on katolickich dziennikarzy, którzy nie chcą zostać zaszczepieni z powodu sprzeciwu sumienia wobec szczepionki COVID-19 skażonej aborcją lub reporterów, którzy są niechętni szczepieniu, obawiając się skutków ubocznych po eksperymentalnych zastrzykach.


Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej nałożyło obowiązek szczepień dziennikarzy towarzyszących papieżowi Franciszkowi w jego marcowej podróży do Iraku.

„Aby móc uczestniczyć w Apostolskiej Podróży Ojca Świętego Franciszka w Iraku, konieczne jest poddanie się szczepieniu przeciwko COVID-19 w odpowiednim czasie” – zapowiedział Watykan, który ma status obserwatora w RE.

###

Absolutnie nie ma potrzeby stosowania szczepionek, aby ugasić pandemię. Nie szczepi się osób, które nie są zagrożone chorobą.

###

Nawet jeśli dziennikarze zostaną zaszczepieni, mogą „otrzymać pozytywny wynik w zalecanych badaniach PCR przed wyjazdem z Rzymu”, a więc „nie będą mogli uczestniczyć w wizycie i będą musieli ponieść koszty opłat za hotel w Iraku i bilet lotniczy”- podało biuro prasowe.

Były wiceprezes firmy Pfizer: „Przerażający” nacisk

Dr Michael Yeadon, były wiceprezes i główny naukowiec firmy farmaceutycznej Pfizer, powiedział, że „przerażające jest, że [taka] rezolucja jest potrzebna”.

Krytykując hurra entuzjastyczne podejście Naukowej Grupy Doradczej ds. Sytuacji Nadzwyczajnych (SAGE) rządu brytyjskiego, Yeadon napisał: „Absolutnie nie ma potrzeby stosowania szczepionek, aby ugasić pandemię. Nie szczepi się ludzi, którzy nie są zagrożeni tą chorobą“.

Dr. Mike Yeadon, Pfizer’s former Vice President and Chief Scientist for Allergy & Respiratory, November 26, 2020 (video – rumble.com)

Yeadon ostrzegł przed „planowaniem szczepień milionów sprawnych i zdrowych ludzi szczepionką, która nie została szeroko przetestowana na ludziach”.

Rezolucja będzie wyzwaniem dla krajów rozważających wprowadzenie „paszportów odporności” skutkujących „apartheidem szczepionkowym.

Zwolennicy apartheidu

Brytyjski The Telegraph, niegdyś konserwatywna gazeta, nalegał na wprowadzenie przepisów ustanawiających politykę „bez szczepienia – bez pracy” [ang. no jab, no job].

###

Jeśli ludzie nie chcą szczepionki, pozwól im siedzieć w domu i nie prowadzić normalnego życia.

###

Parlament powinien w tym tygodniu uchwalić prawo „bez szczepienia, bez pracy” – w ten sposób każdy będzie wiedział, na czym stoi i będzie mógł rozpocząć planowanie przyszłości” – napisano w czwartek w artykule.

Parlament powinien w tym tygodniu uchwalić jednokierunkową ustawę wyjaśniającą, że dyskryminacja ze względu na to, czy dana osoba została zaszczepiona przeciwko COVID-19, jest legalna i że żadne roszczenia dotyczące niesłusznego zwolnienia nie będą akceptowane”, – zażądał felietonista Matthew Lynn.

Kontrowersje dotyczące obowiązkowych szczepień wybuchły w Wielkiej Brytanii po tym, jak prezes Pimlico Plumbers, Charlie Mullins, powiedział, że firma zmieni wszystkie umowy pracowników, zmuszając ich do szczepienia przeciwko koronawirusowi.

„Jeśli ludzie nie chcą szczepionki, pozwólcie im siedzieć w domu i nie prowadzić normalnego życia” – powiedział Mullins, zauważając jednocześnie, że firma „nie wywierała na nikogo presji”, aby przyjąć zastrzyk.

Ale prawnicy ds. zatrudnienia ostrzegali, że firmy nie mogą zmusić pracowników do szczepień.

Dyrektor zarządzająca Thrive Law, Jodie Hill, powiedziała BBC: „Nawet jeśli umieściliby ten [wymóg] w nowej umowie, nie sądzę, by uszło im to na sucho”.

Globalna przepustka COVID?

Tony Blair Institute for Global Change, inicjatywa byłego premiera Wielkiej Brytanii Tony’ego Blaira, wezwała rząd do „przejęcia wiodącej roli w opracowaniu jednej, globalnej przepustki COVID”.

Blair, konwertyta na katolicyzm, powiedział, że cyfrowy paszport powinien zawierać wyniki testów na COVID-19, szczegóły szczepień i dawać możliwość śledzenia i weryfikacji „statusu” koronawirusa danej osoby, gdziekolwiek podróżuje na świecie.

Rada Europy ma 47 państw członkowskich, ale utrzymuje również bliskie kontakty z wieloma państwami trzecimi, z których pięć ma status obserwatora w organizacji: Stolica Apostolska (1970), Stany Zjednoczone Ameryki, Kanada i Japonia (1996) oraz Meksyk ( 1999).

Państwo może otrzymać status obserwatora, jeśli będzie chciało zaakceptować zasady demokracji, praworządności, korzystanie przez wszystkie osoby podlegające jej jurysdykcji z praw człowieka i podstawowych wolności oraz jeśli zechce współpracować z RE.

Media głównego nurtu, które we współpracy z rządami forsowały narrację opowiadającą się za szczepionkami, unikały doniesień o rezolucji.

_____________________________

Council of Europe Bans Forced Vaccination, Jules Gomes, January 30, 2021

 

_____________________________

Komentarz: samo napisanie „Parlament powinien w tym tygodniu uchwalić prawo „bez szczepienia, bez pracy” – w ten sposób każdy będzie wiedział, na czym stoi i będzie mógł rozpocząć planowanie przyszłości” jest już skrajną bezczelnością dziennikarza ponieważ ‘planowanie przyszłości’ w tym przypadku, to tak naprawdę głód i ostatecznie śmierć, albo reszta życia jako kloszard na łasce przechodniów. I coś takiego mieni się człowiekiem…

_____________________________

Uzupełnienia:

The Fauci/COVID-19 Dossier, This document is prepared for humanity by Dr. David E. Martin (pdf)

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!