Świat c19 – Nowa Era Szczepień

Być źle poinformowanym oznacza nie kłaniać się mainstreamowej narracji o szczepionkach jako najlepszej rzeczy, jaka kiedykolwiek przytrafiła się światu medycyny.

W menu na dziś opinia naturoterapeuty. W sprawie szczepionek mieliśmy już okazję zapoznać się z wypowiedziami polityków chyba wszystkich możliwych opcji i wielu lekarzy, więc dziś coś dla odmiany. Wbrew pozorom tekst nie traktuje o kwestiach medycyny z jej ‘alternatywnej’ części, ale raczej o manipulacji i dezinformacji w zakresie szczepień.

Zapraszam do lektury.

__________________________***__________________________

Cóż, jedno możemy powiedzieć na pewno, że Bill i Melinda Gates są szczęśliwi w tym tygodniu (15.12 -tłum.), ponieważ weszliśmy w erę szczepionek przeciwko koronawirusowi. Ciężarówki z przyczepami załadowanymi po dach pojemnikami wielkości walizki ze szczepionkami COVID-19 właśnie opuściły zakład produkcyjny Pfizer Inc w Kalamazoo w stanie Michigan w niedzielę rano – rozpoczynając największy i najbardziej złożony projekt dystrybucji szczepionek w Stanach Zjednoczonych.

Jednak z łatwych do zidentyfikowania powodów muszą czuć się niepewnie, jak sugeruje ten esej, ponieważ agresywnie atakują opozycję wobec ich dobrze zaplanowanych działań.

Artykuł na Yahoo News zaczyna się od słów: „Rozprzestrzenianie się bardzo często absurdalnych dezinformacji o szczepionkach na platformach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, nie jest tym, czego świat potrzebuje, ponieważ trwają przygotowania do zaszczepienia się na COVID-19”. To nie jest stwierdzenie oparte na faktach. Świat nie przygotowuje się, nie tak, jak sugerują. Miliony bardziej boją się szczepionki niż wirusa, który przy odpowiednim leczeniu nie stanowi większego zagrożenia. Jednak politycy i urzędnicy ds. zdrowia z pianą na ustach żądają szybkiego wprowadzenia szczepionek.

Melinda Gates powiedziała Yahoo Finance: „Już wiemy, że z powodu dezinformacji istnieje ogromna liczba wahań co do szczepionek. A dezinformacja jest niesamowicie niefortunna, ponieważ w rzeczywistości prowadzi do śmierci ludzi. Jeśli nie zrobisz tego, co właściwe, złapiesz COVID i możesz umrzeć.”

Oj, to ważkie słowa (mouthful) i początek usprawiedliwienia dla cenzury w stylu faszystowskim na FB, YT i TT. To prawda. Istnieje ogromna ilość wahań co do szczepionek, ale czy to z powodu dezinformacji, jak twierdzi Gates z całą powagą stojących za nią jej miliardów, czy też z powodu wiarygodnych informacji, które przedstawiają fakty dotyczące zagrożeń związanych ze szczepionkami?

Robert F. Kennedy, Jr., pisząc dla Children’s Health Defense, mówi: „Krajowa kancelaria prawna Baum Hedlund Aristei & Goldman i ja wnieśliśmy nasz czwarty pozew przeciwko firmie Merck w imieniu Sahary Walker (19 lat) z Lake Mills w stanie Wisconsin, która odniosła wyniszczające obrażenia od szczepionki przeciwko HPV.”

Departament Sprawiedliwości poinformował, że w okresie 3 miesięcy od 16 sierpnia do 15 listopada tego roku 166 przypadków obrażeń wywołanych szczepionką zostało zrekompensowanych w ramach Krajowego Programu Odszkodowań za Obrażenia Poszczepienne (NVICP). W roku podatkowym 2020 NVICP wypłacił 218 MILIONÓW dolarów odszkodowania za obrażenia spowodowane szczepieniami i zgony.

Zastanawiam się, czy Gates rozważyłaby to jako informację czy dezinformację. Wygląda to na solidną wiedzę o czymś, co się dzieje, opublikowaną przez renomowane źródło. Czy to historie (dane) takie jak ta, wywołują niechęć do szczepień, czy coś, co nazywa się dezinformacją lub fałszywymi wiadomościami (fake news)?

Według Yahoo dezinformacja o szczepionkach – której Bill i Melinda Gates są czasami celem ze strony antyszczepionkowców na Facebooku i Twitterze – zakorzeniła się w psychice wielu ludzi z powodu niekończącej się konsumpcji tychże newsów przez media społecznościowe. Dlatego Melinda wzywa do wprowadzenia regulacji dotyczących mediów społecznościowych, co jest po prostu inną nazwą cenzury.

Badanie opublikowane na początku tego roku przez naukowców z Annenberg Public Policy Center na University of Pennsylvania wykazało, że nawet 20% ankietowanych było co najmniej trochę błędnie poinformowanych o szczepionkach. Badanie wykazało również, że 15% „błędnie się zgadza”, że twierdzenie, że szczepionki są pełne toksyn jest „bardzo lub w pewnym stopniu trafne”.

Być źle poinformowanym oznacza nie kłaniać się mainstreamowej narracji o szczepionkach jako najlepszej rzeczy, jaka kiedykolwiek przytrafiła się światu medycyny.

Zamień wyrażenie “pełne toksyn” na “posiadające toksyny”, a mamy faktyczną wiarę. Nie jest pełna rtęci, ale ma dość tej neurotoksyny, aby stanowić zagrożenie, mimo że CDC, która jest właścicielem patentu na tę szczepionkę, twierdzi, że jest tak bezpieczna jak szarlotka. Czy ufasz CDC?

Wniosek z powyższego badania: „Ludzie, którzy polegają na mediach społecznościowych w celu uzyskania informacji, byli bardziej narażeni na dezinformację na temat szczepionek niż ci, którzy ufają tradycyjnym mediom. A ta dezinformacja może zaszkodzić przyjęciu szczepionki COVID-19”.

To oczywiście jest prawdziwy problem. Prawie pięćdziesiąt procent Amerykanów nie rozważa szczepienia przeciwko COVID, więc władze czują się zagrożone. Nie są pewni czy ich narracja przekonuje stado do podwinięcia rękawów.

Fascynujące filmy, posty i artykuły na temat szczepionek i bezpiecznych, skutecznych metod leczenia COVID są usuwane z lewej i prawej strony ze wszystkich platform mediów społecznościowych, a także z YouTube. Najwięksi tyrani w historii byliby dumni z kontroli informacji. Nie tylko organizacje cyfrowe tłumią informacje, które mogłyby uratować życie, ale także wszystkie główne media są narażone na zupełnie nową formę terroryzmu.

Gates kontynuuje: „Myślę, że widzisz, jak niektórzy z nich [platformy mediów społecznościowych] robią właściwe rzeczy, aby powstrzymać dezinformację na swojej platformie i zatrzymać ją lub usunąć. Ale myślę, że naprawdę można zrobić więcej”. Dziękuję Melindo, ale mamy dość nieamerykańskiej anty-wolności słowa w Ameryce.

W międzyczasie Bill Gates powiedział, że reakcja na COVID-19 w USA napotyka „gorsze” nastroje antymaseczkowe niż w innych krajach, co może częściowo zawdzięczać „obecnemu przywództwu” kraju. Racja, nic tylko winić Trumpa.

Na początku grudnia opublikowano wyniki długo opóźnianej próby w Danii, mając nadzieję na odpowiedź na pytanie dotyczące maseczek. „Próba Danmask-19” została przeprowadzona wiosną z udziałem ponad 6000 uczestników, kiedy społeczeństwu nie powiedziano, aby nosiło maseczki, ale wprowadzono inne środki ochrony zdrowia publicznego. W przeciwieństwie do innych badań poświęconych maseczkom, badanie Danmask było randomizowanym, kontrolowanym badaniem – co czyni go dowodem naukowym najwyższej jakości.
_________________

Zobacz: W końcu opublikowano duńskie badanie dotyczące maseczek: brak statystycznie istotnej różnicy między noszeniem a brakiem maski
_________________

Około połowa osób biorących udział w badaniu otrzymała 50 jednorazowych chirurgicznych masek na twarz, które mieli zmienić po ośmiu godzinach stosowania. Po miesiącu uczestnicy badania zostali przebadani za pomocą testów PCR, antygenowych i testów przepływu bocznego i porównani z uczestnikami badania, którzy nie nosili maski.

Ostatecznie nie wykazano statystycznie istotnej różnicy między tymi, którzy nosili maseczki, a tymi, którzy ich nie nosili, jeśli chodzi o zakażenie Covid-19. Bill Gates wie lepiej. On wie wszystko. Istnieje wiele powodów, by podważać zasadność noszenia maseczek.

Nie ma lekarstwa na arogancję poza upokorzeniem i nie ma absolutnie żadnego lekarstwa na psychopatów i socjopatów. Nie okazują miłości, współczucia ani empatii, co oznacza, że nie mają serca. Obecne władze nie są zdolne i nie są zainteresowane racjonalnym rozwiązaniem problemów, z którymi boryka się ludzkość. Jeśli istnieje jakaś ostateczna odpowiedź, my ludzie, z pewnością nie wydajemy się nią zbytnio zainteresowani, a to jest chyba najsmutniejsze, brutalne i bolesne dla przyszłości naszej rasy.

Dr Mark Sircus AC., OMD, DM (P)

Professor of Natural Oncology, Da Vinci Institute of Holistic Medicine
Doctor of Oriental and Pastoral Medicine
Founder of Natural Allopathic Medicine

CoronaVirus Vaccine Era, Dr. Mark Sircus, December 14, 2020
_______________

Uzupełnienia:

NVICP wiki

NVICP strona HRSA

Lateral flow testing – new rapid tests to detect COVID-19, Susan Hopkins, 8 December 2020

Dr. Paul Thomas Targeted By Medical Board & Media After Landmark Vaccine Study — Interview, Spiro Skouras, December 20, 2020

Vaxxed vs Unvaxxed The Study the CDC Refused to Do

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!