Bardzo proszę i nalegam – podpiszcie petycję p-ko Fundacji Billa i Melindy Gates’ów!

Szanowni Państwo,

Stanowczo proszę wszystkich Szanownych Forumowiczów (a nawet – nalegam) pilne podpisanie poniższej petycji, adresowanej do Białego Domu, o spowodowanie wszczęcia śledztwa przeciwko Fundacji Billa i Melindy Gates’ów, w sprawie – m. in. – ich wysoce podejrzanego procederu, podczas „szczepień” (w Afryce i nie tylko) oraz innych „przestępstw przeciwko ludzkości”. [Trzeba zebrać 100 tys. podpisów, przez 30 dni, czyli do 10 maja, co już się stało; a najlepiej – choćby i milion, lub więcej!] Przy okazji wklejam także link do informacji, na temat owego „szkolenia pandemicznego” w Nowym Yorku, zorganizowanego przez B. Gates’a. dla ściśle wyselekcjonowanej światowej „elity”, w dniu 18. października 2019 r.; na kilka tygodni przed wybuchem „pandemii”! [Tzw. Event 201, o którym mowa w poniższej petycji.]

 

Ujawniamy: 18-10-2019 roku, miesiąc przed wybuchem „pandemii”, odbyło się szkolenie „pandemiczne”, zorganizowane przez Billa Gates’a, dla osób z grona ściśle wyselekcjonowanej globalnej „elity”:

http://globalne-archiwum.pl/ujawniamy-18-10-2019-roku-miesiac-przed-wybuchem-pandemii-odbylo-sie-szkolenie-pandemiczne-billa-gatesa-dla-osob-z-grona-scislej-globalnej-elity/

To niezwykle ważna – moim zdaniem – sprawa, która mogłaby wreszcie ukrócić (uniemożliwić?) tę hucpę światowych “elit”, planujących – od wielu już lat – depopulację na świecie (czytaj: masowe mordowanie ludzi, za pomocą przymusowych “szczepionek”)! Z góry więc dziękuję za przyłączenie się do tego protestu.

Jednocześnie bardzo proszę o rozpowszechnienie poniższej petycji wśród swoich znajomych!

Tu wklejam tłumaczenie tej petycji, o której podpisanie bardzo proszę (podkreślenia i przypisy – moje; tj. B. Cz.):

Wzywamy do dochodzenia przeciwko „Fundacji Billa i Melindy Gates’ów” w sprawie nadużyć medycznych i zbrodni przeciwko ludzkości!

[Petycja utworzona przez C.S., dnia 10 kwietnia 2020 r. Prosimy, podpisz tę petycję.]

[Potrzeba 100.000 podpisów – do dnia 10 maja 2020 r. – aby uzyskać obligatoryjną odpowiedź od Białego Domu. 407,394 podpisów już zebrano (stan na godz. 21, dnia 22 kwietnia), ale wskazana byłaby jak największa ich liczba; przynajmniej milion! – przyp. B. Cz.]

„Gdy analizujemy wydarzenia, związane z „pandemią COVID-19”, zauważamy brak odpowiedzi na wiele ważnych pytań! 18 października 2019 r., zaledwie na kilka tygodni przed ogłoszeniem zerowego poziomu w Wuhan w Chinach, miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Jednym z nich był „Event 201” (zorganizowany przez Billa Gates’a, w Nowym Yorku – przyp. B. Cz.), a drugim: „Military World Games”, odbywający się nie gdzie indziej, ale w Wuhan. Od tego czasu zainicjowano ogólnoświatowy nacisk na szczepionki i śledzenie biometryczne.

Na czele tego nacisku stoi Bill Gates, który publicznie wyraził zainteresowanie „zmniejszeniem wzrostu populacji” o 10-15%, poprzez szczepienia. Gates, UNICEF i WHO zostały już wiarygodnie oskarżone o celową sterylizację kenijskich dzieci, poprzez zastosowanie ukrytego antygenu HCG, w szczepionkach przeciw tężcowi!

Kongres i wszystkie inne organy zarządzające pozostają bezradne, dopóki gruntowne i publiczne dochodzenie nie zostanie zakończone.”

Poniżej zamieszczam link, do owej petycji, bardzo prosząc o jej podpisanie:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/we-call-investigations-bill-melinda-gates-foundation-medical-malpractice-crimes-against-humanity

Ważna uwaga, dla nieco roztargnionych Czytelników:

Trzeba potwierdzić zwrotkę, przysłaną na podany – przy podpisywaniu – e-mail, na co dostaniemy następujące info: You’ve successfully signed the petition below. Your signature has been verified and counted.

*****

P. S. 1. Dodam jeszcze – od siebie – że owe 10-15% (gdy chodzi o zmniejszenia populacji) jest zaledwie bardzo łagodną “ściemą”; bo tak naprawdę chcą wymordować znacznie więcej ludzi, doprowadzając do populacji, liczącej ok. 1 mld ludzi na Ziemi!

Z zagadkowych wszelako powodów, nie zamierzają jednak dać nam dobrego przykładu, poprzez zgładzenie – na tzw. dobry początek! – samych siebie!? Widać uważają własną egzystencję za niezbędną, dla powszechnej szczęśliwości, która wówczas “ogarnie ludzki ród”!

P. S. 2. Warto tu jeszcze przytoczyć opinię amerykańskiego prawnika, Roberta F. Kennedy’ego (bratanka byłego prezydenta), który tak pisze o B. Gates’ie: „Gates używa szczepionek pod przykrywką filantropii, która jednak przynosi mu niezłe dochody, pozwalające finansować mu prywatny biznes, jak np. Microsoft, który ma służyć do globalnej kontroli obywateli świata. Daje to Gatesowi absolutną kontrolę globalnej polityki zdrowotnej i otwiera drogę do korporacyjnego neo-imperializmu!”.

 

O autorze: Bogdan Czajkowski

B. działacz niepodległościowej opozycji antykomunistycznej . Odznaczony w 2008 r. Krzyżem Oficerskim Orderu OP, przez śp. Prezydenta L. Kaczyńskiego. Reżyser (dyplom PWST w Warszawie) oraz publicysta; literat i scenograf. Mgr inż. elektronik (dyplom Politechniki Warszawskiej, 1974 r.). [Ukończył też szkołę muzyczną w Toruniu.] W 2010 r. uzyskał Advanced Diploma of Business, na podyplomowych studiach menadżerskich w Kaplan Aspect International Colleges w Sydney. [W czasach PRL był dwukrotnie usuwany ze studiów, a także - z pracy: na Politechnice Warszawskiej i w Radiokomitecie.] Tradycyjny katolik. 5 listopada 2018 r. zwrócił A. Dudzie swój Order OP, protestując tym - w publicznym oświadczeniu - przeciwko szkodliwym dla Polski działaniom i zaniechaniom prezydenta.