PlanDemia manipulacji, a zatem: wyłącz telewizor – włącz myślenie!

Zaczynam od wklejenia linku do filmu, sporządzonego przez Polaka, zamieszkałego w Manchester, zawierającego znamienne ilustracje (w tym: porównania). Ponieważ uważam, iż ów film należy stanowczo obejrzeć, aby przekonać się – na własne oczy – w jaki sposób telewizornie (i nie tylko one) robią z nas „wała”.

Autor tego filmu wydaje się być rzeczowym – i wzbudzającym zaufanie – komentatorem, więc film polecam wszystkim.

Ów film jest świetną – choć wyrywkową (siłą rzeczy) – ilustracją dla tej gigantycznej, globalnej manipulacji, za pomocą której “starsi i mądrzejsi” próbują nas przerazić, aby – w ten sposób – pozbawić nas bogactwa, a – być może – nawet i życia..?! [Bo przecież populację trzeba radykalnie zmniejszyć, nieprawdaż?; jak nawołuje Bill Gates – od  lat już zawodowy filantrop ludzkości – i wielu, wielu innych!] Za pomocą cudownie – bo ni stąd ni zowąd – wynalezionej “szczepionki”! Sądzę, że już wkrótce – wbrew standardowym, długotrwałym procedurom takich badań – wpędzony w histerię świat o niej usłyszy… Z ogromnym entuzjazmem, ma się rozumieć! [Skądinąd jednak – czy tak gigantyczny głaz, spadający z… „serca Ludzkości”, nie rozłupie aby naszej planety..?]

Teza o globalnej manipulacji “pandemią” nie jest – oczywiście – żadnym świeżym odkryciem… Pisało o niej już wielu komentatorów (także i ja), ale – co ciekawe i ważne – do tej opinii skłania się większość Polaków, z którymi rozmawiam. Przygodni moi rozmówcy, prawie bez wyjątków zgadzają się z nią; nawet ci – spośród nich – których nie podejrzewam o to, aby zbyt intensywnie grzebali w sieci, przeglądając różne opinie. Odnoszę wrażenie, że oni tę “ściemę” wyczuwają intuicyjnie; nie poszukując na to nawet dowodów. [A na razie poddają się tresurze, bo cóż mają czynić innego..? Ale do czasu…]

Jeśli więc moje spostrzeżenia (o stosunku do „pandemii” i restrykcji) są trafne, wówczas byłaby to b. dobra informacja; dająca nadzieję otrzeźwienia, pośród obecnego zbiorowego szaleństwa..? [Z drugiej jednak strony, jeśli ogół “przejrzy na oczy” – zyskując pewność – wówczas… Wolę tego nie kończyć i pozostać przy… nadziei!]

Spędziłem trochę czasu w Anglii, więc uznaję Angoli za dość chłodno myślących, czyli niezbyt skłonnych do zachowań pod wpływem emocji; a zwłaszcza – do paniki. To dlatego – być może – Boris Johnson (premier Wlk. Brytanii) na początku “wypiął się” na ową “pandemię”, wyłamując się z karnego szeregu przytłaczającej większości tzw. przywódców (cokolwiek to znaczy?). Nasuwa się tu więc pytanie, czy późniejszą zmianę jego stanowiska – o 180o –  mógł spowodować jakiś… – ot, dajmy na to – szantaż Wielkiego Brata?! Szantaż tak skuteczny, że Boris “w te pędy”… “zakaził” siebie samego tym świrusem… he, he, he?!

Przy tym pamiętajmy o jednym: obecnie (i to na całym świecie, aby podsycać panikę) pod prawie wszystkimi zgonami „podpisuje się” niejaki… COVID-19! Wystarczy, że nieboszczykowi “wy-testują” owego zbrodniczego wirusa! Podczas gdy jest b. możliwe – bo na razie brak jest naukowych dowodów, wykluczających tę hipotezę –  że ogromna większość z nas „posiada” już (w sobie) tego wirusa od dawna, a jednak nie choruje..?

A niedowiarkom – na pocieszenie – wklejam jeszcze link do b. znamiennej (dla Polski) i dynamicznej mapki, pokazującej rozprzestrzenianie się prawdziwej epidemii (w XIV w.), która unicestwiła do… 60% populacji Europy! [Choć nikt wówczas kościołów nie zamykał…] Pisałem o tym nie raz (odnosząc to do pierwszej, wielkiej imigracji Żydów do Polski), ale może nie wszyscy o tym wiedzą..? Warto więc kliknąć na link do mapki (która pokaże się po chwili) i wyprowadzić z niej… polskie wnioski!?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Czarna_%C5%9Bmier%C4%87#/media/Plik:Blackdeath2.gif

O autorze: Bogdan Czajkowski

B. działacz niepodległościowej opozycji antykomunistycznej . Odznaczony w 2008 r. Krzyżem Oficerskim Orderu OP, przez śp. Prezydenta L. Kaczyńskiego. Reżyser (dyplom PWST w Warszawie) oraz publicysta; literat i scenograf. Mgr inż. elektronik (dyplom Politechniki Warszawskiej, 1974 r.). [Ukończył też szkołę muzyczną w Toruniu.] W 2010 r. uzyskał Advanced Diploma of Business, na podyplomowych studiach menadżerskich w Kaplan Aspect International Colleges w Sydney. [W czasach PRL był dwukrotnie usuwany ze studiów, a także - z pracy: na Politechnice Warszawskiej i w Radiokomitecie.] Tradycyjny katolik. 5 listopada 2018 r. zwrócił A. Dudzie swój Order OP, protestując tym - w publicznym oświadczeniu - przeciwko szkodliwym dla Polski działaniom i zaniechaniom prezydenta.