Koniec pandemii

No i po pandemii. Jest już tani lek, który leczy COVID-19. Po wystąpieniu objawów podaje się lek i po 6 dniach wirusa SARS-CoV-2 już nie ma. To po prostu kombinacja dwóch leków, które są od dawna dostępne: hydroksychlorochina azytromycyna. Tu więcej informacji na ten temat: Koronawirus POKONANY? Pacjenci WRACAJĄ DO ZDROWIA po 6-ciu dniach leczenia – dr W. Golonka

Koniec z kryzysem epidemiologicznym! Teraz trzeba uporać się z państwami, które są gorsze od wirusa. Państwa, i będące z nimi w symbiozie koncerny farmaceutyczne, będą robić wszystko by ten lek zablokować, ośmieszyć, wykpić. Wspólnie te dwie mafie zadbają, by wprowadzić recepty na te leki i by były on bardzo drogie, choć będzie im trudno, bo hydroksychlorochine da się wytworzyć domowym sposobem.

Grzegorz GPS Świderski

PS 1. https://gellerreport.com/2020/03/hydroxychloroquine-and-azithromycin.html/

“W badaniach przeprowadzonych we Francji kombinacja istniejących leków wykazała, że ​​jest w stanie dezaktywować nowego koronawirusa. Lekarze podali pacjentom z COVID-19 mieszankę leków, który zawierał hydroksychlorochinę, lek przeciw malarii, oraz antybiotyk azytromycynę. Wyniki próby zostały opublikowane w International Journal of Antimicrobial Agents. 

W badaniach wzięło udział łącznie 30 pacjentów z COVID-19. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Dziesięciu pacjentów otrzymywało lek przeciw malarii, podczas gdy inna dziesięcioosobowa grupa otrzymywała zarówno hydroksychlorochinę w połączeniu z antybiotykiem. Trzecia grupa 10 osób była grupą kontrolną i nie otrzymała leku. 

Co ciekawe, lek przeciw malarii znacznie skrócił czas trwania infekcji, ale połączenie obu leków dało naprawdę zdumiewające wyniki. W rzeczywistości, do piątego dnia leczenia, wszyscy pacjenci, którzy otrzymali zestaw leków, uzyskali wynik ujemny na obecność aktywnego wirusa.”

PS 2. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0924857920300996

“Wniosek: Pomimo niewielkiej liczebności próby, nasze badanie pokazuje, że leczenie hydroksychlorochiną jest istotnie związane ze zmniejszeniem / zniknięciem wiremii u pacjentów z COVID-19, a jego działanie jest wzmocnione przez azytromycynę.”

PS 3. A tu informacja jak można hydroksychlorochine wytworzyć domowym sposobem: Computer-Assisted Planning of Hydroxychloroquine’s Syntheses Commencing from Inexpensive Substrates and Bypassing Patented Routes.

O autorze: GPS

Jeśli zechcesz dać znak, że cenisz moje notki, to proszę o przelew złotówki: Grzegorz Świderski, konto: 89 1140 2004 0000 3602 8209 1248, lub BLIK na telefon: 603112486, lub z zagranicy: paypal.me/gps1965 Myślę, polemizuję, argumentuję, dyskutuję, rozważam, analizuję, teoretyzuję, dociekam, politykuję, prowokuję, spekuluję, filozofuję. Jestem agnostykiem, paleolibertarianinem, grafomanem, żeglarzem i trajkkarzem. Z wykształcenia jestem informatykiem. Notki piszę w Internecie od lat 90-tych XX wieku głównie dla moich odległych potomków. Ale i dla Ciebie też, drogi Czytelniku. Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy publikowaniu w innych miejscach dołączyć na końcu odnośnik do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana. Stałych czytelników zapraszam na grilla na działkę w centrum Warszawy. Prywatnie najlepiej kontaktować się ze mną przez Telegram: t.me/gps65 By śledzić na bieżąco moje notki, można się zapisać na mój kanał na Telegramie: t.me/KanalBlogeraGPS