Najnowsze Orędzia z Trevignano Romano – Marzec 2020 r.

Objawienia w Trevignano Romano są trwającymi od 21 kwietnia 2016 r. przekazami uważanymi za przekazy od Matki Bożej, ale także od Jezusa, dla małżeństwa Giselli i Gianniego Carda. Towarzyszą temu krwawe łzy spływające po twarzy małej figurki Matki Bożej Królowej Pokoju, którą małżeństwo Carda przywiozło z pielgrzymki do Medjugore w sierpniu 2014 r. Łzy pojawiają się też na obrazie Jezusa Miłosiernego, który wisi w ich mieszkaniu. W dniu pierwszych objawień Gisella Carda usłyszała, modląc się przed ołtarzykiem domowym, głos Matki Bożej, która oznajmiła jej, że wybrała małżeństwo Carda, gdyż „przepełnia was miłość i nadzieja, a to one stanowią fundament życia”. Wkrótce  ich dom stał się miejscem spotkań modlitewnych, a Gisella doświadczała kolejnych przekazów. Miejscowy biskup Romano Rossi, widząc narastająca pobożność wśród wiernych, udostępnił modlącym się kaplicę, by tam mogli wspólnie medytować i odmawiać różaniec. Nie udzielił jednak imprimatur ukazującym się drukiem tekstom tych orędzi. Matka Boża miała prosić  Gisellę, by każdego trzeciego dnia miesiąca udawała się na wzgórze Tre Vigne, gdzie w obecności zazwyczaj ok. tysiąca pielgrzymów odmawiających różaniec, objawia się publicznie, aby przekazać orędzie.

Oredzia z Trevignano Romano mówią nam, że dni, w których żyjemy, są już czasem Apokalipsy. Mówią o znakach, jakie mają bezpośrednio poprzedzać nadejście Syna Bożego. „Mój Syn przyspieszył Swój powrót, jest bardzo zmęczony zachowaniem ludzi, żyjecie jak w Sodomie i Gomorze” (22 listopada 2016); „Jesteście tak przyzwyczajeni do zła, że nie widzicie otaczających was demonów, nie jesteście w stanie dostrzec Antychrysta, który znajduje się wśród was” (22 kwietnia 2017); „Nadeszły dni Ostrzeżenia, wkrótce zobaczycie mojego Syna przychodzącego z nieba na obłoku, a potężny huk sprawi, że ziemia zadrży. Wielkim znakiem tego zdarzenia będzie krzyż widoczny na całym świecie” (22 września 2016).

Przepowiednie z Trevignano Romano są bardzo konkretne i często spełniają się wkrótce po ich ogłoszeniu. Np. 3 września, 2017 r. wezwano do modlitwy przede wszystkim za Hiszpanię i niedługo potem doszło do zamachu w Madrycie oraz rebelii w Katalonii. Z kolei 9 września 2017 pojawiła się prośba o modlitwę w intencji Stanów Zjednoczonych, gdyż „wielu doświadczy tam cierpienia”. Kilka dni później podczas wielkich powodzi na terenie USA, wiele zamieszkałych terenów znalazło się pod wodą powodując mnóstwo osobistych tragedii. Orędzie z dn. 28 września 2019 r. ostrzegało: „Módlcie się za Chiny, ponieważ stamtąd nadejdą nowe choroby, wszystko już gotowe, aby zarazić powietrze nieznanymi bakteriami” zaś parę miesięcy później, w dn. 29 lutego 2020 r. Gisella usłyszała: „Dzieci moje, dlaczego czekacie aż stanie się coś strasznego, żeby zbliżyć się do Boga, a kiedy wszystko jest dobrze nie znacie swojego Zbawiciela? Dzieci moje, to nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale spodziewajcie się innych rzeczy, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę.” W Polsce jest już dostępna książka o tych objawieniach (Fernando Carignani: W drodze z Maryją. Wyd. Esprit 2020).

Oto treść orędzi marcowych 2020 r. :

Trevignano Romano 3 marca 2020 r.

Drogie ukochane dzieci, dziękuję wam za odpowiedź na moje wezwanie w waszych sercach. Kochani, w jak wielkim smutku jest pogrążone wasze życie! Dzieci moje, w tym okresie Wielkiego Postu, ofiarujcie cały swój smutek Sercu Jezusa, Które bardzo cierpi z wami: za Kościół, za osoby konsekrowane i za dzieci wierne w Ewangelii i w Słowie Bożym. Zły zabiera ze sobą tak wiele dusz, korzystając z tej chwili zamętu,  ale ja, jako Współodkupicielka ludzkości, sprowadziłam was do stóp Krzyża i proszę o pomoc od moich ukochanych dzieci: pomóżcie mi sprowadzić jak najwięcej dusz do Boga, byście i wy byli współodpowiedzialni ze mną i ostatecznie wraz ze mną odnieśli zwycięstwo. Moje maleństwa, nie lękajcie się prawdy! Pamiętajcie, że to Jezus jest Życiem, Prawdą i Drogą. Dziś, wiele łask zstępuje na was. Daję wam teraz moje matczyne błogosławieństwo, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Następnie Matka Boża dodała, aby przeżywać Mękę wraz  z Nią i Jezusem. Dziś, Matka Boża była zasmucona, miała na sobie piękną, długą białą suknię, w lewej ręce trzymała kryształowy różaniec; jej stopy spoczywały na kuli ziemskiej, zapraszała mnie do oglądania obrazów wojen i ich ofiar. Matka Boża prosi nas o nieustanną modlitwę.

 

Trevignano Romano 6 marca 2020 r.

Orędzie od Maryi – Najświętszej Matki Współodkupicielki w zbawieniu ludzkości:

Drogie dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie, w tym domowym kościele. Moim pragnieniem jest, byście wspólnie modlili się w pokoju, z sercem zwróconym do Jezusa. Dzieci, bądźcie pokorni i proszę was, byście postępowali do świętości najwęższą drogą, a nie tą wygodną, która prowadzi do zguby; myślcie o swojej duszy. Módlcie się za Niemcy. Nie osądzajcie kapłanów, bo wielu będzie ciężko osądzonych przez Boga. Jestem tu z wami, aby was pocieszać i błogosławię wam w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Krótki przekaz od Jezusa:

Oto, moja siostro, nadeszła chwila, w której oddzielę światło od ciemności.

Wzgórze Tre Vigne w Trevignano Romano

Trevignano Romano 7 marca 2020 r.

 

Dzieci moje, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Proszę was o przystępowanie do spowiedzi i oczyszczanie z grzechów waszych dusz, idźcie w prawdzie przez ten czas Oczyszczenia. Teraz błogosławię wam w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

 

Trevignano Romano 8 marca 2020 r.

 

Przesłanie Jezusa

Moi drodzy bracia i Moje dzieci, dziękuję wam za wysłuchanie Mojego wołania w waszych sercach. Dziękuję za waszą miłość; Ja, wasz Król, wkrótce będę z wami, aby odebrać to, co należy do Boga. Moje dzieci, co oni ze Mną robią?! Płacze Moje Serce i Serce Mojej Najświętszej Matki, już wam mówiłem, że wkrótce nie będzie mnie już w Mym domu, nadszedł czas na Moje ukrzyżowanie. Ten kolejny raz jest gorszy, niż poprzedni, nigdy dotąd tak nie cierpiałem, a wszystko to za sprawa ludzkich decyzji, jaka głupia jest ta ludzkość! Już nie pamiętają, że dla nich umarłem. Błogosławię wam w imię Ojca, w imię Moje i Ducha Świętego, Amen.

 

Trevignano Romano 10 marca 2020 r.

 

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Nie bójcie się tak wirusów, drogie dzieci, jak tego, że zostajecie bez Chleba Życia Wiecznego. Moi ukochani, bądźcie razem, bądźcie światłem dla świata i nigdy nie pozwólcie go zgasić. Moje dzieci, każdy sposób na wspólną modlitwę jest dobry, módlcie się za Rzym, bo on wypije kielich goryczy. Módlcie się za Rosję. Och! Ukochani synowie, gdybyście mnie słuchali! Teraz zostawiam was w pokoju i błogosławię wam w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen”.

 

Trevignano Romano 11 marca 2020 r.

Przesłanie Jezusa

Moi Ukochani, Serce Me krwawi gdy widzę  waszą bezradność, że zamiast modlić się do Mego Ojca, zamykacie się w domach. Jaka straszna jest wasza ślepota! Bo Mnie nie kochacie choć Ja jestem blisko was! Moja Matka, pogrążona w bólu, mówi wam, co macie robić, a wy Jej nie słuchacie. Gdy tylko modlitwa może was uratować, wy silicie się, aby coś zrozumieć,  choć póki nie uwierzycie – duch tego, który podąża ku zbawieniu, nie może być oświecony. Mała trzódko, możesz tak wiele zrobić modląc się do Mego Ojca z szeroko otwartymi sercami, odkrywając na nowo pokłady waszej wiary, miłości bliźniego i budując pokój między wami. Moi kochani, jaki ból sprawia Mi widok was bezradnych i poranionych! Módlcie się z Moją Matką, Ona będzie z wami trwać w modlitwie, zanosząc wasze wołania do Mojego Ojca, Który choć tak bardzo was kocha, nie może dłużej patrzeć na swe ukochane dziatki idące na zatratę,  nie mające nawet odwagi, aby nieść Świętą Eucharystię tym, którzy cierpią. To jest ciężka próba i pragnę, aby każdy z was przyjmował swój krzyż z miłością. Błogosławię wam w imię Ojca, w imię Moje i Ducha Świętego, Amen”.

 

Trevignano Romano 14 marca 2020 r.

 

Moje drogie dzieci, dziękuję wam za modlitwy, pamiętajcie, by nie odchodzić od  Krzyża, wciąż zwracajcie swe oczy ku Niebu, nie bójcie się, bo mój Jezus jest blisko was, wraz z Aniołami i Archaniołami; miejcie pokój i radość w swych sercach. Dzieci, kochajcie mego Syna Jezusa i trzymajcie się mych rąk, a nigdy nie zabraknie wam niczego; Opatrzność nie opuści tych, którzy są silni w wierze. Teraz błogosławię wam w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

 

Trevignano Romano 17 marca 2020 r.

 

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Dzieci moje, wiem jak wiele cierpienia spadło dziś na ludzkość, ale ja będę z wami i proszę w tych ciężkich chwilach, zastanówcie się i pomyślcie, że nikt, tylko Bóg może być waszą pomocą i pocieszeniem. Trwa czas walki dobra ze złem. Nie ustawajcie w modlitwie, tylko w ten sposób możecie pokonać zło, które was ogarnia. Przygotujcie się, dzieci, bo przyjdą ciężkie czasy z powodu nowych pandemii, trzęsień ziemi i wichrów wojny. Mimo to, wielu z was odczuje pokój w swych sercach, wiedzcie, że to jest łaska  z Nieba. Nie lękajcie się, bo ja będę z wami. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

 

Trevignano Romano 21 marca 2020 r.

 

Moje kochane dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Moje ukochane dzieci, jakże przerażeni jesteście tym wszystkim, co się teraz dzieje, lecz ja zstąpiłam na ziemię, by was ostrzegać i przygotować na wszystko, co się wydarzy. Jednak tak wielu z was, mimo mych nieustannych apeli, mnie nie słucha. Umiłowane dzieci, podajcie mi swoje ręce, a ja was ochronię i poprowadzę was przez wszystko to, co się wydarzy. Bądźcie blisko mnie i mojego Jezusa, a nic wam się nie stanie. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

 

Trevignano Romano 24 marca 2020 r.

Przesłanie Jezusa

Moi bracia, zebraliście się wszyscy w tej wielkiej rodzinie, sprawiając Memu Sercu wielką radość! Wszyscy na modlitwie, jak kiedyś bywało. Ukochane dzieci, wy, którzy staliście się teraz częścią Mojego małego stadka, podążajcie krok za krokiem za Moją Matką, będę wam towarzyszył pośród lwów i żmij, nikt was nie będzie mógł dotknąć ani nikt was nie skrzywdzi. Drodzy bracia, jak wielka jest Moja miłość do was, bądźcie zjednoczeni, bo teraz jest czas, gdy każdy potrzebuje drugiego; nie zostawiajcie swoich braci samych, ale zmiłujcie się, zmiłujcie się nad nimi, jak Ja będę miał dla was zmiłowanie i niczego wam nie zabraknie.  Moc Boża jest tak wielka, że Mój płaszcz jest taki sam, jak Mojej Matki: przykryje was i uczyni niewidzialnymi dla zła. Moi bracia, światowa elita chce z was uczynić swoich poddanych, jesteście jak niewolnicy, ale Ja przyjdę i uwolnię was od całego tego zła. Bracia Moi, będę iść obok was, będę was przytulał i błogosławił jako Brat, jako Przyjaciel, jako Ojciec. W imię Ojca, w imię Moje i Ducha Świętego, Amen.

Moja córko, nie bój się, trzymaj swoją rękę w Mojej, a będę przy tobie, już cię nie opuszczę, ta misja będzie trwać, bądź spokojna.

 

 

Przełożył z j. angielskiego

(paralelnie z  włoskim oryginałem):            Pokutujący Łotr

 

  1. o3. 2020 r.

UWAGA: Kolejne Orędzia będą sukcesywnie dodawane.

 

 

 

 

O autorze: pokutujący łotr