Na Twitterze złość miesza się z zachwytem, diabeł serca naiwnych miażdży kopytem

Bezbożni socjaliści z PiS, nazywani nie wiadomo z jakich powodów pobożnymi, zszokowali część opinii publicznej planami zniszczenia małych i średnich  przedsiębiorców.

 

O wyższych płacach wypowiedział się też praktykujący marksista Zandberg, który chwaląc podwyżkę wytknął Kaczyńskiemu starą wypowiedź zachwalającą kapitalizm.

PiS, …upa i jarmułek kupa

Na konwencji programowej PiS padło wiele kłamstw, niedomówień, a wiele podstawowych kwestii, w tym niespełnione obietnice wyborcze, zostało pominiętych milczeniem. Mam na myśli kwotę wolną od podatku, zakaz zabijania dzieci z powodów eugenicznych, repolonizację mediów, poważna reformę sądownictwa, dekomunizację, rozliczenie afer PO i wiele innych o których zwolennicy PiS nie mają zielonego pojęcia np. realną modernizację polskiej armii.

W tym samym czasie, gdy prezes bezbożnych socjalistów produkował memy o wartościach i rodzinie, policja państwowa po raz kolejny eskortowała marsz wyznawców tęczowej zarazy.

W swoistym rankingu obejmującym propagandowy bełkot prym wiedzie jednak ktoś inny. Jest to premier Morawiecki, który chwali się sukcesami obcych korporacji na terenie Polski, a w kwestii wolności słowa wypowiada się tak:

Brednia Morawieckiego jest wyjątkowo bezczelna, tym bardziej, że podczas dwukrotnego spotkania z szefami Google i YouTube, On (Morawiecki) i Andrzej Duda mając okazję  do interwencji w kwestii łamania polskiego prawa i cenzury, nic nie zrobili, a prezes PiS zapowiedział implementację ACTA2 do polskiego prawa. Na dodatek rząd PiS zrezygnował z podatku cyfrowego od amerykańsko-żydowsich korporacji (Google, YouTube, Facebook), co potwierdził z rozbrajającą głupotą Jan Dziedziczak:

Planowany roczny dochód z podatku cyfrowego miał wynosić ok 1 miliard zł.

Na koniec dorzucę wiadomość o bójce w Warszawie pomiędzy semitami, podczas której bardziej poszkodowanymi okazali się Żydzi.

“Jerusalem Post”, “ynetnews.com” oraz Żydzi na TT próbowali w pierwszych godzinach po incydencie obciążyć Polaków za bierność, za brak pomocy Żydom. Pobity Żyd opisał atak jako:

„incydent terrorystyczny z nacjonalistycznych pobudek” i był bardzo krytyczny wobec przechodniów i pracowników ochrony klubu nocnego, którzy  nie zrobili nic, aby pomóc atakowanym Izraelczykom.

Na wysokości zadania, czyli na poziomie klęcznika znalazło się MSZ:

@MSZ_RP zdecydowanie potępia akty agresji popełniane przez i wobec cudzoziemców w Polsce. Sprawa pobicia obywateli Izrael przez cudzoziemców na terytorium Polski jest wyjaśniana przez policję. Stanowczo sprzeciwiamy się wszelkim formom przemocy!
Gdyby w Polsce rządzili Polacy z krwi i kości, mający cojones, to uczestnicy bójki wylecieliby z Polski na zbite cztery litery. W pierwszej kolejności Żydzi, którzy obrażają Polaków oskarżając nas za “brak pomocy”, za “ślepotę” i za sformułowanie: “historia lubi się powtarzać”

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne