Mamy do czynienia z sektą ludzi na wpół obłąkanych, neobolszewików…

Bandyci z Antiry gotowi do napadów.

Gdyby faszyzmu nie było, to współcześni bolszewicy na pewno by go wymyślili

Brytyjski „The Independent” nazwał wczorajszy Marsz Niepodległości, największą faszystowską demonstracją w Europie. W podobnym tonie została utrzymana relacja korespondentki Associated Press. Nic zresztą dziwnego, skoro głównym informatorem zachodnich mediów był niezmordowany tropiciel faszyzmu Rafał Pankowski ze Stowarzyszenia Nigdy Więcej.

O autorze: Andy-aandy

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... * Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

10 komentarzy

 1. Andy-aandy

  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/11/12/825/360/dab26512c82944b09b0a57275f9534b5.jpeg

  (…)

  Wśród dziesiątków zdjęć z wczoraj zastanowiło mnie jedno, autorstwa Marcina Obary z PAP. Znakomite zdjęcie reprodukowane na „wPolityce”. Za transparentem głoszącym, że historia dzieje się dziś stoją młodzi ludzie. W tle komunistyczne i anarchistyczne flagi. W samym środku stoi młodzieniec z dumnie podniesioną głową.

  Być może to tylko specyfika zdjęcia, może iluzja obrazka, a być może to realna charakteryzacja, ale ów młodzieniec do złudzenia przypomina Lwa Trockiego (Lejbę Bronsztajna), bolszewickiego Belzebuba, rewolucyjnego zbrodniarza, który z pozostałą sforą Lucyfera zmieniał milionom ludzi ich światy w zaświaty.

  Fotografia jak z rewolucyjnych filmów Eisenteina, jak z agitkomunistycznych broszurek. Rzekłbym genialnie oddająca teatralność tej kontrmanifestacji. Teatralność czyli nieprawdziwość, albo lepiej „prawdę rewolucyjną”. Fotografia, która zapewne wzruszy wszystkich fanów „październikowego romantyzmu”, wyznawców dobrej woli Lenina, trwałości idei Che Guevary, czy czystości wiary w komunizm Fridy Khalo i Diego Rivery. Zwłaszcza na Zachodzie. (…)

  autor: Aleksander Nalaskowski

  Cytat za: https://wpolityce.pl/polityka/366633-za-kim-oni-ida-byc-moze-to-specyfika-zdjecia-ale-mlodzieniec-do-zludzenia-przypomina-trockiego-bolszewickiego-belzebuba

 2. Migorr

  Najstraszniejsze jest to, że gdyby nie donosiciele z Gazety Wyborczej, to pewnie żadna z zagranicznych stacji by nie zauważyła tego marszu. A tak, te antypolskie łajdaki donoszą na Polskę za granicę i odpowiadają za oczernianie naszego kraju z powodu jednego durnego transparentu.

  Ci ludzie za donoszenie na Polskę powinni iść do więzienia.

  Z drugiej strony-widzieć ból tyłka lewaków z powodu MN- bezcenne :) widać to po TVN-ach i Polsatach, jak mocno ich to ukąsiło, jak bardzo się tego marszu boją.

  Cieszę się, że MN wciąż trwa i wciąż ma się dobrze. Będzie jak znalazł, gdy władza znów się zmieni na tę UBywatelską

 3. CzarnaLimuzyna

  Politycy Pis mają “gęby” pełne pustych frazesów. Mamy do czynienia z komunizmem, który wypełza na ulicę i panoszy się w mediach. Dlaczego partia rządząca na to pozwala? Wybiórczy, a niekiedy nawet pozorowany antykomunizm PiS-u budzi moje obrzydzenie.Jedyne osiągnięcia to obniżenie emerytury starym komunistom, zmiana nazwy ulic i częściowe oczyszczenie MSZ. Nadal są awansowani ludzie wysługujący się postkomunie np. Dubaniowski związany z Kwaśniewskim został ambasadorem.

  Penalizacja najnowszej mutacji komuny i penalizacja benderyzmu powinna działać z automatu.

 4. space

  Może problem polega na tym, że jeśli skóra pacjenta jest pokryta wrzodem, nie można naraz całego pacjenta obedrzeć ze skóry. Trzeba odcinać po kawałku i poczekać na regenerację. Zastanawiałem się ostatnio nad kwestią aneksu do raportu o likwidacji WSI. Czy, lepiej część wszystkich tych agentów do służby niż wszystkich, a część jeden-po-drugim spokojnie rozpracować? Czy ujawnić wszystko, otworzyć puszkę pandory i wywołać rewolucję?

 5. space

  Trochę pokićkałem, ale chyba wiadomo, o co chodzi :) Czy chcemy, aby całe szambo wybiło naraz? Czy wolimy, aby oczyszczenie następowało powoli w sposób kontrolowany?

 6. CzarnaLimuzyna

  1.Sprawa komunizmu o którym pisałem niewiele ma wspólnego z aneksem WSI

  2.To o czym piszesz jest pozyskaniem do współpracy przestępców, bo o nich właśnie chodzi. Abolicja w zamian za co? Czy będą lojalni, jeżeli do tej pory nie są lojalni wobec państwa polskiego?

  3. Nie trzeba ujawniać pozyskanych aktywów, a poza tym:
  Prawda was wyzwoli“.

 7. space

  1. Chodzi o generalną zasadę. Coś tracimy, coś zyskujemy. Trzeba działać tak, by zyskać jak najwięcej a stracić jak najmniej.

  2. Przestępcy ci trzymają się nawzajem w szachu. Są więc pod kontrolą.

  2./3. Aktywa niepozyskane i ujawnione mogą ujawnić te pozyskane i wtedy je tracimy.

  3.Poza tym: Pełna wersja ma głębsze znaczenie, nie obcinajmy Słowa : “Jeżeli będziecie trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami 32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”.

 8. CzarnaLimuzyna

  Jak w ogóle można zmieniać rzeczywistość nie odwołując się do prawdy, relatywizując i stosując etykę sytuacyjną? 3RP jest ufundowana na kłamstwach z czego większość do dziś jest nienaruszalnym tabu. Z tego właśnie powodu trwa chocholi taniec polskiego społeczeństwa, które zachowuje się jak zniewolone marionetki we mgle.

 9. space

  Nie ma mowy o etyce sytuacyjnej, ale trzeba rozważyć każdy krok, bo o swoim życiu można decydować dowolnie, ale gdy odpowiada się za tysiące i miliony, trzeba ocenić, co jest dla ludzi najlepsze. Trzeba mówić o konkretach. Prawdę trzeba mówić. Mackiewicz pisał: “Nie trzeba głośno mówić.”

 10. CzarnaLimuzyna

  Ogólnie, na poziomie teoretycznym masz rację. Trzeba by było zejść na poziom bardziej szczegółowy, a właśnie tutaj się nie zgadzam. Może to zrobię w wolnej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*