Juncker: Polska będzie musiała wykonać podjęte zobowiązania o stopniowym samozniszczeniu

FlagUE

Postanowiłem przetłumaczyć propagandowy bełkot, którego autorem jest Jean-Claude Juncker.

W wolnym tłumaczeniu brzmi to następująco:

Polska, tak jak pozostałe kraje UE, będzie musiała wykonać podjęte decyzje UE w sprawie przyszłego solidarnego podziału imigrantów z niewielką kwotą terrorystów – powiedział przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

Dla tych, którzy mają wątpliwości co do tłumaczenia, proponuję w ramach prostego ćwiczenia dokonać rozbioru logicznego innej wypowiedzi:

Juncker powiedział, że „nie zgadza się z tymi, którzy łączą sprawę migracji z terroryzmem”.

To, co mówi osobnik Juncker, jest w rażący sposób sprzeczne z oficjalnymi komunikatami, według których prawie wszyscy zidentyfikowani do tej pory terroryści to obywatele UE – dzieci multikulti pochodzący z rodzin imigranckich.

Niestety, z powodu cenzury i propagandy cześć zidiociałej opinii publicznej na zachodzie nie zdaje sobie sprawy, że znaczący procent męskich „imigrantów” ma już na swoim koncie publiczne, zgodne z koranicznym prawem zabójstwa, a także popełnione w warunkach pokoju lub wojny liczne gwałty na kobietach i dzieciach. Wbrew rozpowszechnianym bredniom służby nie są w stanie zweryfikować tożsamości przeciętnego imigranta, a tym samym znać jego przeszłości.

Warto także zdać sobie sprawę, że przeciętni – lewicowi lub islamscy fanatycy są kółkami w maszynie kreacji NWO.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne