„Polacy powinni przezwyciężyć islamofobię, rasizm i antysemityzm”

Adolf za róznorodnościąAdolf na antyrasistowskiej konferencji (film poniżej)
* * * * *

 

______________________________________________________________________________________________

Mądrzejsi inaczej próbują od lat, z różnym skutkiem pomóc zaściankowej Polsce pozbyć się uprzedzeń rasowych. Dołączyli do nich unijni przywódcy, którzy ostrzegają Polaków przed konsekwencjami  islamofobii i braku chęci przyjęcia ustalonej liczby imigrantów…

Europa jest bezpieczna. Polacy niestety nie chcą słuchać i czytać najwyższych przedstawicieli Unii. Szefowa ds. spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa UE Federica Mogherini powiedziała niedawno: „Islam ma miejsce w naszych zachodnich społeczeństwach. Islam należy do Europy. (…) Polityczny islam powinien być częścią rzeczywistości”. Wtóruje jej Angela Merkel powtarzając: „Islam jest częścią Niemiec”.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Federica_wypowiedź

Federica Mogherini w przeciwieństwie do polskich faszystów jest politykiem wrażliwym. Empatii uczyła się (od 1988) w młodzieżówce Włoskiej Partii Komunistycznej. W 1994 uzyskała magisterium na podstawie pracy poświęconej islamizmowi. Szlify polityczne zdobywała u Demokratów Lewicy. Czasy się zmieniały i zmieniała się również symbolika. Dotychczasowe logo sierp oraz młot zostało zastąpione różą. Od 2007 roku Mogherini dołączyła do kierownictwa odpowiadającej „polskiej” PO – centrolewicowej Partii Demokratycznej (wł. Partito Democratico, PD). Od tej pory dalsza kariera polityczna była konsekwencją wybranej od początku drogi.

__________________________________________________________________________________________________________

Problemy z islamofobią mają nie tylko Polacy i Węgrzy. Okazuje się, że mają je również… Żydzi. Emisariusze różnorodności kierują swój przekaz nie tylko do Europy Środkowo-Wschodniej, ale także do Żydów mieszkających w Izraelu. To właśnie ich film zamieściłem powyżej.

 

Kontekstem powyższego jest zaangażowanie piewców różnorodności w procesie stwarzania multikulturalizmu w Europie:

______________________________________________________________________________________________________________

Barbara Spectre

Ostatni głos, to głos profesora Wolniewicza /w komentarzu pod wpisem/

__________________________________________________

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne