Ilu jeszcze ludzi w Zachodniej Europie zginie w zamachach

Islamiści_m

terrorystów islamskich, zanim rządzący Unią Europejską głupcy porzucą wreszcie swe mrzonki o multi-kulti i zdadzą sobe sprawę z tego, że muzułmanie SĄ wrogami cywilizacji europejskiej.  Nie chodzi tu bynajmniej o garstkę fanatyków wysadzających siebie oraz innych w powietrze.  W maju 2015 telewizja Al Jazeera przeprowadziła ankietę wśród swych widzów na temat Państwa Islamskiego.  Efekt był taki:

“81% widzów telewizji Al Jazeera popiera działania ISIS …ndie.pl/81-widzow-telewizji-al-jazeera-popiera-dzialania-isis/
27.05.2015 – 81% jest za wsparciem dla ISIS. Widzowie arabskojęzycznej telewizji Al Jazeera w dużej mierze składają się z sunnickich muzułmanów”.

Co ciekawe, portal Ndie.pl został zablokowany.  Gdy próbuję na niego wejść – otrzymuję ostrzeżenie o…hakerach.  Wczoraj w portalu Niezalezna.pl mieliśmy zestawienie dwóch nagłówków informacji.  Pierwsza z godz. 19:53 głosiła: “Szaleństwo Merkel! Niemiecka kanclerz za dalszym przyjmowaniem wszystkich imigrantów” {TUTAJ}, zaś druga, z godz 22:55, miała tytuł: “Terroryści “ubogacili kulturowo” Paryż. Strzelanina, bomby, zakładnicy – wiele śmiertelnych ofiar” {TUTAJ}.

Po przeczytaniu tej drugiej włączyłam TVN24 oraz do trzeciej nad ranem śledziłam różne portale internetowe.  Zauwazyłam, iż niektóre wiadomości pojawiały się, by zaraz zniknąć.  Tak np. Niezalezna.pl wrzuciła na krótko informacje o tym, że płonie obóz uchodźców w Calais, a pewien nowozelandzki portal – iż francuski prokurator oświadczył, że sześciu terrorystów wciąz jest na wolnosci.  Nie wiadomo, czy te wieści się nie potwierdziły, czy mamy do czynienia z cenzurą..

Dziś pani Angela Merkel mówiła juz innym tonem [{TUTAJ} – Niezalezna.pl]:

“9:17
Niemiecka kanclerz, odpowiedzialna za ściągnięcie do Unii Europejskiej dziesiątek tysięcy niezidentyfikowanych imigrantów z Azji i Afryki, mówi: “To była jedna z najbardziej okrutnych nocy w historii Europy”. A wcześniej wydała komunikat, że jest “wstrząśniętami” paryskimi zamachami”.

Niestety, co najmniej do poniedziałku rządzi Polską Ewa Kopacz i jej gabinet.  Mamy tam optymistycznych durniów.  Według Niezaleznej.pl:

“9:38
Stopień zagrożenia terrorystycznego podniosła nawet Japonia. W Polsce przesłanek do takich działań nie ma – utrzymuje koordynator służb specjalnych Marek Biernacki.”.

Nowy rząd będzie przezorniejszy: Konrad Szymański, mający być ministrem w rządzie PiS, napisał na wpolityce.pl:

“Krytykowane przez nas decyzje Rady UE o relokacji uchodźców i imigrantów do wszystkich krajów UE mają wciąż status obowiązującego prawa UE. Wobec tragicznych wydarzeń w Paryżu nie widzimy jednak politycznych możliwości ich wykonania. Polska musi zachować pełną kontrolę nad swoimi granicami, nad polityką azylową i migracyjną”.

Śmierć [co najmniej] 128 ofiar zamachów w Paryżu nie będzie daremna, jeśli doprowadzi do upadku ideologii “politycznej poprawności” w Europie.

O autorze: elig