Do zwolenników opcji rosyjskiej

Skrzynki meilowe w normalnych czasach mogłyby pomóc Polakom dzielić się informacjami i poglądami z innymi, tymczasem zostały przejęte przez agentury wpływu które wchodzą na każdą stronę, w każdą grupę dyskusyjną by  zdobyć adresy.  Codzień w meilu 80% korespondencji to polityczny spam od kilku aktywnych osób wysyłających średnio raz dziennie meila do całej grupy adresowej. Dziś dostałam od pewnej osoby zbanowanej tu za polityczny spam wiadomość o ukrzyżowaniu chłopczyka przez kijowską juntę- kobieta mówi- żadnych zdjęć, a rzekomo były tłumy. Trzeba sprawdzać żródła więc przyjrzałam się całej stronie.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/category/ukraina

 

Najstarsze wiadomości ma stronie “Wolna Polska” są z marca 2014. Działy w zakładce “Swiat” to Rosja, Ukraina, Bliski Wschód.

Niektóre tytuły; “Imię Rosji“,  ”Zachód gotuje się do wojny z Rosją”,

Krym – to dopiero początek !”-  Obrona i przyłączenie Krymu i Sewastopola do Rosji to tylko początek narodowo-wyzwoleńczego ruchu Rosjan z Ukrainy. Rosjanie nie poddają się i pokażą bandero-faszystom i NATOwcom, że taki jest duch rosyjski i rosyjskie męstwo! My Rosjanie zawsze biliśmy wszystkich wrogów naszej Wiary, Cerkwi i Ojczyzny. Tak będzie i teraz! Bogu chwała, że jesteśmy Rosjanami! ”Lachy pomogą Putinowi, ale tylko w Chrystusie.” W trudnym, czy może nawet przełomowym momencie dla Rosji, Lechici wyciągają rękę sąsiedzkiego porozumienia w stronę Rosjan. Nie może być inaczej, od losów Rosji zależą obecnie losy i naszej całej Lechickiej Cywilizacji, a nie tylko strzępów dawnego PRL, z którego jesteśmy wypędzani przez zagranicznych właścicieli naszych ziem. Patrzenie na ludobójstwo Rosjan, którzy wyniszczani – znikają z mapy narodów – nie jest czymś obojętnym dla nas. Pomoc w potrzebie jest to dla nas ważną – fundamentalną – postawą katolicką, a także i narodową, bo i my również jesteśmy na tej samej liście śmierci. Podając więc rękę Rosjanom podtrzymujemy nasz własny obóz, czyli pomagamy samym sobie. Autor artykułu Krzysztof Cierpisz kończy tak; ….a Putin? …. Putin jak chce, może się do nas przyłączyć, pomożemy mu, ale pod warunkiem, że w Jezusie Chrystusie Królu Polski. Ten tekst ukazał się w Gazecie Warszawskiej, której właściciele byli zaproszeni do Kobylańskiego razem z Sendeckim i Winnickim (na Winnickim gospodarze się zawiedli)
Cierpisz jak pamiętam pisał dziwne teorie o Smoleńsku na NE.

Batalion „Azow” masowo pokąsany przez żmije
Żołnierze karnego batalionu „Azow” zostali pokąsani przez żmije w rezerwacie „Chomutowskaja stiep’” (Step Chomutowski), dokąd ich skierowano do wykonania zadania strategicznego. Teraz proszą oni o pomoc i leki w dużych ilościach. Batalion karny Gwardii Narodowej Ukrainy „Azow”, według niektórych danych finansowany przez posła Rady Najwyższej Olega Laszko, został skierowany do rezerwatu „Chomutowskaja stiep’” do wykonania zadania strategicznego na rozkaz Kijowa.

Kiedyś na wp.pl natknęłam się na artykuł o pladze ukąszeń straszliwych pająków w Indiach i sprawdziłam jak sprawa wygląda rzeczywiście, natknęłam się na artykuł naukowców w Indiach którzy przeczytawszy to na anglojęzycznych stronach pojechali do tej wioski gdzie rzekomo była ta plaga i okazało się że nic takiego. Sledząc żródło tej informacji która obiegła świat doszłam że powstała na stronach ”ru” czyli w Rosji. To samo z plagą ”dziwnych dźwięków” o których mówił cały świat- wyszła z Kijowa.

Nie mam wątpliwości, że Rosja to imperium dezinformacji jak kiedyś powiedział J. Kaczyński.

Prześledziłam też kiedyś jak powstają takie strony- agentura szuka w sieci zapaleńców w roli pożytecznych idiotów, kiedy takiego  znajdzie pomaga mu na wszelkie sposoby-chwali, linkuje, a nawet zakłada mu stronę-wszystkiego tego doświadczyłam na sobie, aż do założenia strony,  dlatego wiem co mówię,  jak ten lekarz który badał na sobie skutki wstrzyknięcia jadu kiełbasianego i spisywał dopóki mógł jeszcze pisać. Dlaczego tylko agenci mają nas śledzić? Niech wiedzą, że i my mamy kontrwywiad.

O autorze: circ

Iza Rostworowska