ekspedyt.org strefą wolną od antypolskiej propagandy

Bardzo proszę agentów i idiotów o nie umieszczanie na naszym portalu obrażającej inteligencję czytelników pro-sowieckiej propagandy.

Żadna propaganda nie jest tu mile widziana, ale jakoś nie mamy problemu z lansowaniem NWO, Traktatu Lizbońskiego, czy syjonizmu, a z tekstami pro-sowieckimi – mamy.

Teksty łamiące tę zasadę będą kasowane bez uprzedzenia i wyjaśnienia.

O autorze: Asadow

Marek Sas-Kulczycki „Jesteśmy żadnym społeczeństwem. Jesteśmy wielkim sztandarem narodowym. Może powieszą mię kiedyś ludzie serdeczni za te prawdy, których istotę powtarzam lat około dwanaście, ale gdybym miał dziś na szyi powróz, to jeszcze gardłem przywartym hrypiałbym, że Polska jest ostatnie na ziemi społeczeństwo, a pierwszy na planecie naród. Kto zaś jedną nogę ma długą jak oś globowa, a drugiej wcale nie ma, ten - o! jakże ułomny kaleka jest. Gdyby Ojczyzna nasza była tak dzielnym społeczeństwem we wszystkich człowieka obowiązkach, jak znakomitym jest narodem we wszystkich Polaka poczuciach, tedy bylibyśmy na nogach dwóch, osoby całe i poważne - monumentalnie znakomite. Ale tak, jak dziś jest, to Polak jest olbrzym, a człowiek w Polaku jest karzeł - i jesteśmy karykatury, i jesteśmy tragiczna nicość i śmiech olbrzymi ... Słońce nad Polakiem wstawa, ale zasłania swe oczy nad człowiekiem...”