PSEUDODYSYDENCI ZA KOMUNY

wałęsa

Pseudodysydentem za komuny jest dobrze nam znany pasjonat motorówek, skoku o tyczce przez płot, mający sobowtóra… Lech Wałęsa vel Lejba Kohne..znany również jako tw Bolek.

Ten sztucznie dmuchany przez media dziurawy balon jeszcze ma czelność nosić wizerunek Matki Bożej w klapie swojej marynarki.Prawda o tym, jakim to rzekomo był „dysydentem”, wychodzi na jaw. Sprawdza sie stare porzekadło …”oliwa jak prawda, zawsze na wierzch wypływa …”. Dla niego jest to już nie do ukrycia, pomimo tego, że gdy był Prezydentem przeglądał swoje akta, które zostały kreatywnie zmodyfikowane. To, że przyczynił sie do obalenia Rządu Olszewskiego, przyczynił się także do tego, że rządzą Polską właśnie ci co chcą ją żywcem pogrzebać.

Dlaczego przyczepiłem się do poborów Pana, o którym nie jestem godzień głośno pisać ? Ano dlatego, że jest to języczek u wagi, kto co robił dawniej i co chciał osiągnąć, a jak teraz egzystuje.(chodzi o kapitana F. Krzysiaka, “dysydenta za komuny i dziś”)…przypis tylko możliwy na Legionie.

Lech Wałęsa jest tutaj niestety doskonałym przykładem co robić, ażeby być dobrodziejem i nieźle się ustawić. Jaka jest różnica między dobrodziejem, dobroczyńcą ? Dobroczyńca dobrze czyni, natomiast dobrodziej lubi jak się koło niego dobrze dzieje. A koło Wałęsy zawsze się dobrze działo, finansów w brud, nagrody, wyjazdy, śmieszne przemówienia, po których zwykły człowiek byłby skompromitowany do końca życia. To, że Wałęsa nie był kryształowy i wiele ma na sumieniu dowodzi 17 pytań postawionych prze śp. Annę Walentynowicz do Lecha Wałęsy.

PREZYDENCIE, POLACY ŻĄDAJĄ ODPOWIEDZI !!!

(17 pytań Anny Walentynowicz do LECHA WAŁĘSY)

Na naszych oczach przeszłość ulega przekłamaniu, manipulacji, by ocalić prawdę ktoś musi zapytać o fakty, dopóki żyją jeszcze ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na Prezydenta RP – LECHOWI Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę pełną odpowiedzialność za treść tych pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem.

1.Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971r. przyznałeś, że na żądanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań?

2. Dlaczego okłamałeś wszystkich, mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980r zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni?

3.Jak godziłeś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła ci publiczne awantury w 1980r?

4.9-ego grudnia 1980r przyznano „Solidarności” pierwszą nagrodę – 30 tyś. USD. Co zrobiłeś z tymi pieniędzmi?

5. Co zrobiłeś z 60 tyś. USD nagrody szwedzkiej prasy, które miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy nie przekazałeś?

6. Czy mieszkanie na ul.Polanki 52 kupiłeś, czy otrzymałeś w darze i od kogo?

7. W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoją pierwszą kampanię wyborczą?

8.Czy uważasz za właściwe, że głowa państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu?

9. Czy byłeś w 1981r informowany przez Prezydium MKZ, że M. Wachowski jest kapitanem SB?

10.Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie reagowałeś na jego poczynania?

11. Czy SB szantażowała Cię ujawnieniem wszczętych postępowań karnych o kradzieże przed Sądem Rejonowym dla Nieletnich wymuszając płatną współpracę?

12. Za jakie zasługi w obozie w Arłamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5-cio tygodniowy pobyt z całą rodziną, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń?

13.Czy pamiętasz swoją wypowiedź na Kongresie USA „lokujcie swe kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie można najlepiej zarobić”. Czy nadal tak sądzisz?

14. Z jakiej obietnicy wyborczej wywiązałeś się?

15. Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie A. Gwiazdy z I Zjazdu Solidarności – jak wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą?

16.Czy nie dosyć już kłamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się Boga, Lechu?

Gdańsk dn. 25.09.1995r Anna Walentynowicz

Tutaj ciekawy wątek..nagranie vhs z archiwów IPN , podobno emitowane prze TVP 1983 roku, nie mogłem znaleźć w jakim celu został on puszczony Panu Wyszkowskiemu w TVP info…chodzi o ponad milion dolarów. Oglądnijcie, jeśli ktoś ma jakieś info w tej sprawie to proszę uzupełniać.

http://http://www.youtube.com/watch?v=SHBNfdF5BNo

Tutaj film „TW Bolek” film nigdy nie wyemitowany przez TVN

http://http://vimeo.com/15091456

Niestety dokładnie tak jest, ze ludzie honoru i PRAWDZIWI DYSYDENCI nigdy nie rzucą się na mamonę w dramatycznych chwilach dla Ojczyzny, będą raczej przymierać głodem,a nawet oddadzą życie niż się dać zeszmacić. Szkoda, że Lech Wałęsa kojarzony jest z Trójmiastem, ponieważ Trójmiasto to według mnie kuźnia wielkich patriotów, którzy nie wachali się oddać zdrowia i życia za prawdę. Sprawiedliwie by było gdyby ci ludzie, którzy tyle wycierpieli na Wybrzeżu i tak dali się oszukiwać… Lecha Wałęsę ubrali w wór pokutny, zawiesili tabliczkę z informacją co „dobrego” zrobił dla Ojczyzny i wyrzucili won za bramy miasta…

O autorze: trybeus

Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny, rasa górska ...