Pojawił się kolejny dowód na to, że masakra w Sandy Hook była planowana wcześniej.

Ametrano Topsy Time stamp

Tym niepodważalnym dowodem są opublikowane przez Joseph’a Ametrano na stronie Vimeo liczne pliki wideo na ponad miesiąc wcześniej przed datą masakry w szkole podstawowej Sandy Hook w Newtown.
Joseph Ametrano zarejestrował swoją domenę pod nick’ami; @bacmaster i @thebacmaster na serwerze Vimeo w dniu 10.11.2012 roku i natychmiast opublikował tam szereg filmów przedstawiających pewne elementy dotyczące tragedii, która miała się rozegrać w godzinach rannych 14 grudnia 2012 roku.
Ten tajemniczy Joseph Ametrano niby jest emerytowanym pracownikiem budowlanym w wieku około 55 lat, podobno zamieszkałym w Nowym Jorku pod adresem Deer Park, NY 11729.
Gdy niezależni blogerzy wykryli na stronach Vimeo tą dziwną korelację czasową opublikowanych licznych filmów wideo na dużo wcześniej niż miała miejsce tragedia w szkole Sandy Hook, nagle w dniu 9 stycznia 2013 roku filmy te zostały skasowane, a sama domena Joseph’a Ametrano zlikwidowana.
Co zawierały zatem te filmy?
Otóż przedstawiały wile faktów dotyczących ofiar i świadków tragedii w taki sposób w jaki NIGDZIE WCZEŚNIEJ (tzn. już po dniu 14.12.12r.), A NI PÓŹNIEJ NIE BYŁO TO PRZEDSTAWIANE PRZEZ MEDIA, NATOMIAST NIEKTÓRE Z ELEMENTÓW TYCH FILMÓW BYŁY PRZEZ MEDIA PUBLIKOWANE.
W kontekście tego, że w dniu 27.11.2012 roku w szkole podstawowej Sandy Hook były prowadzone przez oddziały policyjne SWAT i FBI ćwiczenia dotyczące ewakuacji dzieci ze szkoły po hipotetycznym zamachu dokonanym przez samotnego szaleńca przy użyciu broni, można przyjąć, że filmy jakimi posłużył się Joseph Ametrano są filmami dotyczącymi tych właśnie ćwiczeń i na potrzeby tych ćwiczeń zrobionych. Dodam tylko, że ćwiczenia te nie odbywały się wyłącznie na terenie szkoły, ale ze względu na ewakuację dzieci do pobliskiej remizy strażackiej, obejmowały również i jej teren oraz z powodu poszukiwania zbiegłych z miejsca zdarzenia sprawców, policjanci SWAT ćwiczyli również na terenie części miasta Newtown (chodzi o bezpośrednie okolice szkoły) poszukiwanie tychże hipotetycznych sprawców.

Pytania jakie się przy tej okazji nasuwają, to:

1. Jaki cel przyświecał Joseph’owi Ametrano gdy publikował te filmy na ponad miesiąc przed tragedią w szkole Sandy Hook?
2. Kim jest tak naprawdę Joseph Ametrano?
3. Jaką funkcję pełnił podczas ćwiczeń w dniu 27.10.2012 roku?
4. I kto mu nakazał te filmy opublikować?

Moim zdaniem filmy te są dowodem 100% na fakt, że cała sytuacja dotycząca masakry w Sandy Hook był wcześniej zaplanowana, a jej prawdziwe okoliczności, są w świetle oficjalnych informacji, całkowicie zmanipulowane i stanowią tylko przykład zmasowanej dezinformacji.
Celem zaś, było (podobnie jak to się miało po masakrze w kinie “Aurora” w Denver dokonanej jakoby przez James’a Holmes’a) uzyskanie poparcia społecznego i jednocześnie odpowiedniego pretekstu do dalszego ograniczania swobód obywatelskich w USA, z jednoczesnym podsycaniem psychozy strachu w tymże społeczeństwie.
Oczywiście celem pobocznym realizowanym w tym scenariuszu jest odwracanie uwagi opinii publicznej o istotnych negatywnych faktów jakie obecnie mają miejsce w Stanach Zjednoczonych.

Pozdrawiam.

Na koniec zamieszczam link do filmu dotyczącego opisanego przeze mnie faktu, z którym warto się zapoznać i ewentualnie zapisać go w swoich archiwach, gdyż film ten najprawdopodobniej niedługo zostanie usunięty przez “nieznanych sprawców” podobnie jak to ma miejsce z filmami Joseph’a Ametrano i z wieloma innymi filmami demaskującymi fałszywość oficjalnego przekazu jej dotyczącego.

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.