Kto ponownie popycha Niemcy do wojny?

W jaki sposób trzech wysokich rangą niemieckich generałów wpadło na pomysł omówienia wysadzenia krymskiego mostu niemieckimi rakietami Taurus? Zgodnie z niemiecką konstytucją jest to przestępstwo. W jakim stopniu amerykańska ambasadorka przyczyniła się do realizacji interesów USA w tym kraju? Interwencje USA stawiają Niemcy i całą Europę na drodze do wojny, jeśli ludność ich nie powstrzyma. W mediach głównego nurtu zrobiono z tego tylko “skandal podsłuchowy Taurus!”, a tym samym całkowicie odwrócono uwagę od rzeczywistego niebezpieczeństwa wojny. W tym programie Heiko Schöning, lekarz ORAZ oficer rezerwy niemieckich sił zbrojnych, pokazuje, w jaki sposób generałowie niemieckich sił zbrojnych są powiązani z administracją USA i jej interesami.

−∗−

Kto ponownie popycha Niemcy do wojny? Wywiad z Heiko Schöningiem

[Tekst zachowany w tłumaczeniu automatycznym zgodnie ze stroną źródłową -AC]

 

[Videotext: https://eticamedia.eu/schoeningreport/taurus/]
[Dzisiejszy raport Schöninga skupi się głównie na trzech aktualnych tematach.
Jednym z nich jest planowanie wojny agresji przez niemieckich oficerów wojskowych.
Drugi to Ingo Gerhartz i Amy Gutmann. Trzecia to próba powstrzymania przemówienia Heiko Schöninga podczas demonstracji pokojowej w Berlinie 10 marca 2024 roku.
Przechwycono rozmowę, która była postrzegana lub zgłaszana w mediach jako “afera podsłuchowa Taurus”. O co w tym wszystkim chodziło?
[Heiko Schöning:] W rzeczywistości, i to musi być nagłówek, jest to planowanie wojny agresji. A wojny agresji są zabronione. W dniu 19 lutego 2024 r. niemieccy generałowie odbyli spotkanie dotyczące planowania wojny agresji. W szczególności szef niemieckich sił powietrznych, generał porucznik Ingo Gerhartz. Tak więc generał Gerhartz i generał Gräfe wraz z dwoma innymi osobami specjalnie zaplanowali zbombardowanie obcego mostu.
A most jest niestety jak lotnisko ze względu na swój rozmiar. Oznacza to, że mogę potrzebować do tego 10 lub 20 rakiet. I to jest przygotowanie do wojny agresji. Zgodnie z ustawą zasadniczą, art. 26 ust. 1 – mam go tutaj, w małej formie -… Akty, które są odpowiednie i przeprowadzane z zamiarem zakłócenia pokojowego współistnienia narodów, w szczególności prowadzenie wojny agresywnej, są niezgodne z konstytucją. Muszą one zostać uznane za przestępstwo.

 

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!