Szczepionki przeciw nowotworom czyli skąd ten produkt?

Założyciel BioNTech, Ugur Sahin, ogłasza nowy przełom: chce udostępnić spersonalizowane szczepionki przeciwnowotworowe oparte na mRNA przed 2030 rokiem. Krótkie spojrzenie wstecz: Ugur Sahin opracował również pierwszą ” dopuszczoną do użytku ” szczepionkę na koronawirusa, którą firma BioNTech wprowadziła na rynek. Udowodniono jednak, że szczepionka ta powoduje poważne skutki uboczne, takie jak gwałtowny wzrost zachorowań na raka. Czyż nie jest to kompletna sprzeczność? Zwłaszcza w świetle przestępczych powiązań, które grupa BioNTech starannie kultywuje…?

−∗−

Szczepionka przeciwko rakowi – produkt z laboratorium broni biologicznej?

 

[Tekst transkrypcji zachowany w tłumaczeniu automatycznym zgodnie ze stroną źródłową -AC]

W wywiadzie dla austriackiego kanału internetowego Auf1 [LINK] znany lekarz i autor dr Heiko Schöning wyjaśnił, że zarówno broń biologiczna, jak i leki przeciwnowotworowe są trucizną dla komórek. Różnice, kontynuował dr Schöning, między testami broni biologicznej a badaniami nad rakiem to tylko różne pisownie. Kla TV blue box nadała ten wywiad 21 października 2023 roku.
Jak były onkolog ze szpitala Charité w Berlinie doszedł do takiego stwierdzenia?

Dr Schöning uzasadnia swoje wypowiedzi spojrzeniem wstecz na historię:

Jego kolejne oświadczenia opierają się na badaniach sięgających 1972 roku, kiedy to obowiązywał oficjalny, uzgodniony na szczeblu międzynarodowym zakaz wszelkich programów broni biologicznej. Nie wolno było jej używać, produkować ani przechowywać nigdzie na świecie. Według dr Schöninga, tak właśnie miał powiedzieć ówczesny prezydent USA Richard Nixon.
Co jest dziwnego w tej wypowiedzi byłego prezydenta? Richard Nixon był najlepszym oszustem mafii, globalnej przestępczości zorganizowanej, co według dr Schöninga jest dobrze udokumentowane.
Tak, nawet jego oficjalny przydomek “Tricky Dick” nie wróży nic dobrego. Tak więc Nixon opowiadał się za zakazem broni biologicznej dla całego świata, ale zmienił nazwę własnych badań nad bronią biologiczną w USA i dobrze je ukrył. Znane z wysokiego poziomu bezpieczeństwa laboratorium broni biologicznej Sił Zbrojnych USA w Maryland, znane wówczas po prostu jako “Fort Detrick”, było zaangażowane w badania nad śmiercionośną bronią biologiczną.

I to właśnie to laboratorium broni biologicznej, cały kompleks, został nagle oznaczony nowym znakiem: NCI “National Cancer Institute”!

To naprawdę trzeba zrozumieć, kontynuuje dr Schöning. Oto wgląd w wywiad:

Pozostali tam ci sami badacze, te same budynki, a teraz oficjalnie zajmowano się badaniami nad rakiem. To, co faktycznie zaobserwowaliśmy, to ogromny wzrost zysków, ale także liczby zgonów w tej dziedzinie. To bardzo ważny punkt, który trzeba zrozumieć, że byliśmy w fazie poważnych przygotowań.

Ta broń biologiczna została po prostu wypuszczona. Jedną z przykrywek było na przykład to, że badacze zajmujący się bronią biologiczną nagle przez dziesięciolecia prowadzili badania nad szczepionką przeciwko rakowi. Teraz znów o tym zapomniano. I bardzo niedawno, aby nawiązać do tego, słyszymy dziś, że szczepionki mRNA, tj. w rzeczywistości eksperymentalne terapie genowe przeciwko rakowi, są nam obecnie sprzedawane.

Wydaje się to szczególnie absurdalne, drodzy widzowie, ponieważ liczba zachorowań na raka i turbo raka gwałtownie wzrosła w trakcie pierwszej kampanii mRNA przeciwko Covid-19. A teraz nagle szczepionka mRNA ma zwalczyć wysoki wskaźnik zachorowań na raka i turbo raka!

Bo co się obecnie dzieje?

Ugur Sahin, założyciel i dyrektor generalny BioNTech, ogłosił przełom w terapii raka pod koniec 2023 roku. Z przekonaniem ogłosił, że BioNTech zamierza dostarczać spersonalizowane szczepionki przeciwnowotworowe oparte na mRNA. Oczekuje się, że pierwsza zindywidualizowana szczepionka zostanie zatwierdzona przed 2030 rokiem.

Do produkcji szczepionki potrzebne są próbki krwi i guza od pacjenta, z których po czterech tygodniach zostanie opracowana zindywidualizowana szczepionka. Jego żona, Özlem Türeci, przedstawiła BBC, w jaki sposób technologia mRNA stojąca za szczepionką Covida firmy BioNTech może zostać wykorzystana do zmuszenia układu odpornościowego do atakowania komórek nowotworowych.
Zgodnie z megalomańskimi “wizjonerskimi” poglądami Sahina, to “osiągnięcie” idealnie odnosiłoby się nie do setek, ale dziesiątek tysięcy pacjentów rocznie. Warto pokrótce scharakteryzować osobę Ugura Sahina:

Lekarz i naukowiec, profesor Ugur Sahin, wraz ze swoją żoną Özlem Türeci, jest jednym z wiodących twórców szczepionki przeciwko Covidzie-19. W styczniu 2020 r., kiedy w Niemczech wystąpił pierwszy przypadek Covida-19, przewidział, że ta nowo odkryta choroba płuc rozprzestrzeni się w pandemię.

W rezultacie BioNTech szybko opracował szczepionkę BNT162b2 pod kierownictwem Sahina i jego żony, która została zatwierdzona na całym świecie w grudniu 2020 roku. Wysoko chwalony, uhonorowany doktoratem honoris causa i niezliczonymi nagrodami, osiągnął miliardowe zyski dzięki tej szczepionce i stał się jednym z 500 najbogatszych ludzi na świecie (stan na 2021 r.) z majątkiem w wysokości 13,3 mld USD.

Przejdźmy teraz do pytania, co zastrzyki Covida firmy BioNTech i Sahina przyniosły ludzkości:
Kla.TV zebrała już dowody w wielu programach, że ta nowo zatwierdzona szczepionka mRNA ani nie chroni skutecznie przed koroną, ani nie zapobiega zakażeniu koronawirusem. Co gorsza, duża część przestraszonych i oszukanych zaszczepionych osób doznała poważnych skutków ubocznych szczepienia. A tysiące zgonów [LINK] były wynikiem globalnej kampanii szczepień.

Inną możliwą konsekwencją toksycznych składników tego zastrzyku jest przyśpieszony rak. Odnosi się to do pogorszenia istniejącego raka lub nagłego wystąpienia raka wkrótce po szczepieniu. [LINK] I jest to szczególnie ważne, aby pamiętać o obecnym rozwoju.

Można z tego wywnioskować:

Wysoko chwalona szczepionka przeciwnowotworowa mRNA firmy Sahin i BioNTech prawdopodobnie nie przyniesie oczekiwanego przełomu wielu chorym. W końcu, jeśli pierwszy guzik, mówiąc metaforycznie, już spowodował raka turbo, to w jaki sposób kolejny guzik ma promować leczenie?
W końcu zdrowi ludzie nie byliby szczepieni przeciwko rakowi jako środek zapobiegawczy, ale ludzie już cierpiący na raka byliby leczeni szczepionkami mRNA, które, jak udowodniono, powodują turbo raka.
Tak jak Richard Nixon był w stanie kłamać na zimno w 1972 roku, kiedy głośno ogłosił, że wykorzystanie byłych laboratoriów broni biologicznej przez nowy Instytut Badań nad Rakiem było wyraźnym znakiem, że Ameryka może i zamieni swoje miecze w lemiesze, tak Sahin, który stał się bardzo bogaty, a BioNTech jako firma nastawiona na zysk nie będzie zainteresowana dobrem ludzi.

Ostatnie pouczające spojrzenie na historię na poparcie tej tezy:

Dr Schöning stwierdził w wywiadzie:

Richard Nixon należał nie tylko do mafii politycznej, ale także do klasycznej mafii. Sam miał wiele bezpośrednich kontaktów, a jego zwolennicy, jego sponsorzy finansowi, również pochodzili z tego środowiska. Klasyczna chicagowska mafia z Alem Capone i Meyerem Lanskym również była jego zwolennikami. W rzeczywistości istnieje ciągłość, która trwała przez lata prezydentury Ronalda Reagana.

Tak więc Richard Nixon był tym, który ukrywał badania nad bronią biologiczną, wraz z Kissingerem. A cała sprawa była podstępem, badania trwały.
Ronald Reagan również pochodził z mafii. I naprawdę tak jest. I trzeba sobie wyobrazić rozmiary tego, co tu mamy. A ciągłość, ma Pan rację, trwa aż do prezydenta Trumpa. Ponieważ również, jak wykazałem w książce [“Game Over” dr Schöninga], z dowodami: szefem sztabu Donalda Trumpa był de facto Edwin Meese, prawa ręka Ronalda Reagana. I mianował ponad 200 swoich starych mafiosów Reagana do administracji Trumpa. Pod rządami Trumpa ta zbrodnia koronawirusa została po raz pierwszy rozpowszechniona na całym świecie, a teraz jest kontynuowana przez innych. Po prostu trzeba to widzieć w ten sposób. A dzięki tym badaniom nad bronią biologiczną możliwe jest teraz hodowanie patogenów, które mogą być wykorzystywane na przykład przez tak zwanych terrorystów. A potem wybucha ogromna panika. A prawdziwymi zabójcami nie są wirusy, ale bakterie. I to właśnie jest przygotowywane. Obecnie inwestuje się miliardy. A niebezpieczne jest to, że widzę również, że są to ci sami ludzie z tej samej stajni. Na przykład stara chicagowska mafia – Meyer Lansky, Al Capone – była wspierana przez dom inwestycyjny, czyli bank. Był to Allen & Co. A dyrektor Allen & Co. jest teraz w zarządzie National Resilience [spółki zależnej firmy BioNTech założonej w 2020 roku]. Innym dyrektorem jest Christopher Darby. Pochodzi bezpośrednio z CIA. Christopher Darby jest również przewodniczącym Fundacji Pamięci Oficerów CIA, a także szefem firmy inwestycyjnej CIA In-Q-Tel [amerykańska firma, która zasila budżet CIA]. Tak więc obecna firma, która produkuje tak zwane antidotum na broń biologiczną, na nowe patogeny, a także szczepionki mRNA, nazywa się National Resilience. Dyrektorzy pochodzą z banków powiązanych z mafią, a także bezpośrednio z CIA, a mianowicie Christopher Darby.

Jeśli spojrzeć na sponsorów finansowych i partnerów BioNTech, nie różni się to dziś od tego, co było wtedy w USA:

Zdecydowana większość partnerów BioNTech wymienionych poniżej ma już wyraźnie kryminalną przeszłość, podobnie jak wtedy prezydenci Nixon i Reagan. Wszystko, co musicie zrobić, to wpisać nazwy partnerów lub fundacji w polu wyszukiwania Kla.TV, a znajdziecie odkrywcze wyniki, z wyjątkiem kilku. Informacje o partnerstwach pochodzą z oficjalnych danych Wikipedii. Nie musicie zapamiętywać każdej nazwy, wymieniliśmy je tylko dla kompletności:
Genmab, Eli Lilly and Company, Siemens, Sanofi, Bayer Animal Health, Genentech by Roche, Genevant, Pfizer, Bill & Melinda Gates Foundation” (BMGF). W sierpniu 2019 r. zawarto umowę badawczo-rozwojową z BMGF w zakresie HIV i gruźlicy, a także maksymalnie trzech innych chorób zakaźnych. Zaangażowanie fundacji może wynieść do 100 mln USD. Kolejnym partnerem jest InstaDeep, który został w pełni przejęty przez BioNTech 31 lipca 2023 roku.
A teraz zwróć uwagę ponownie: Od 2007 roku BioNTech otrzymał kilka dotacji z Federalnego Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych, czyli z pieniędzy podatników. A w czerwcu 2020 r. BMBF sfinansowało BioNTech kwotą do 375 mln euro w ramach specjalnego programu mającego na celu przyspieszenie badań i rozwoju szczepionki przeciwko SARS-CoV-2.

Na koniec zadajemy poważne pytanie:

Udowodniono, że szczepionki mRNA mogą powodować przyśpieszonego raka, a także poważne choroby autoimmunologiczne. Czy nie jest to czystą sprzecznością, gdy Sahin twierdzi, że jest w stanie zwalczyć raka poprzez szczepienia mRNA?

Czy ktokolwiek, kto jest poinformowany o laboratoriach, z których pochodzą te osiągnięcia, może nadal wierzyć, że Sahin i jego żona będą w przyszłości szukać leczniczych rozwiązań problemu, który sami stworzyli? Drodzy widzowie, nie możemy pokładać zaufania w tym rozwoju, ale raczej uważnie go obserwować i zachować najwyższą ostrożność.

_______________

Źródło: kla.tv

−∗−

Warto porównać:

Thomas Seyfried o raku, który nie jest uwarunkowany genetycznie
Badania Seyfrieda skupiają się przede wszystkim na roli dysfunkcji mitochondriów i metabolizmu energetycznego w rozwoju i progresji raka. Twierdzi, że rak jest chorobą metaboliczną spowodowaną zakłóceniami w produkcji energii komórkowej, […]

_______________

„Zbrodnia przeciw ludzkości” czyli co robi plazmidowe DNA – dr Sucharit Bhakdi
Doktor Sucharit Bhakdi przemawiając podczas wirtualnego spotkania moderowanego przez dr Marka Trozzi dobitnie stwierdził, że „ktokolwiek propaguje szczepionki RNA jako skuteczne i bezpieczne… jest albo niewiarygodnym ignorantem, albo nieskończenie zły”. […]

_______________

‘A potem przyszli po nienarodzone’ czyli co widzi patolog
Dr Ryan Cole, patolog, który mówił o anomaliach, które odkrył w ciałach zaszczepionych i niezaszczepionych pacjentów od czasu wprowadzenia szczepionek przeciwko covid, widzi teraz nietypowe oznaki, które są ogromnym sygnałem […]

_______________

Komórki nie kłamią: mRNA działa!
„Białko kolczaste jest toksyną”, mówi patolog dr Ryan Cole, i prawie na pewno powoduje raka w wielu przypadkach. “Wiemy, że białko kolczaste może indukować szlaki nowotworowe. I to się dzieje. […]

_______________

‘Turbonowotwory’ czyli kto sprząta bazy danych
W żadnym momencie w ciągu ostatnich siedmiu lat nie widzieliśmy takiego wskaźnika nowych diagnoz raka. Czy to wina COVID? Prawdopodobnie, o ile nie uda nam się zidentyfikować innego szeroko rozpowszechnionego […]

_______________

Agresywne i niespotykane czyli co się dzieje po zastrzyku
„Zmiany, które opisuję, a które najprawdopodobniej są związane ze szczepieniem przeciwko Covid-19, to najwyraźniej tylko ułamek tego, co dzieje się w ciele” – mówi dr Kruger. „Studiowałam medycynę, ponieważ chciałam […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!