„Bezpieczna i skuteczna” czyli tragedia po nowozelandzku

Komputery wszystkich osób powiązanych w jakimkolwiek charakterze z wdrażaniem odpowiedzi na pandemię covid, telefony komórkowe, kontakty, konta bankowe, archiwa i cały szereg innych właściwych informacji należy przejąć. Mamy dowody na podstawie OIA, że rząd wiedział o wszystkich skutkach ubocznych, zanim w Nowej Zelandii podano choćby jedno szczepienie.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

 

Nowozelandzka polityk wzywa do wszczęcia kompleksowego śledztwa w sprawie zgonów spowodowanych szczepionką przeciw covid

Prawniczka i była prezenterka wiadomości telewizji Kiwi, Liz Gunn, której szeroko rozpowszechniana [viral], emocjonalna i potężna krytyka wobec najbardziej nikczemnego tyrana w historii Nowej Zelandii, Jacindy Ardern, założyła NZ Loyal Party. Niestety, jej partii nie udało się obalić obecnego reżimu, ponieważ nie zdołano zarejestrować w terminie swoich kandydatów.

Wcześniej wynikło nieporozumienie i napisałam, że jednak zdobyła miejsce. Gunn zamierzała wykorzystać swój mandat w parlamencie by ścigać sądownie obrzydliwy atak globalistów na jej kraj, zaczynając od dochodzenia karnego w sprawie tysięcy zgonów związanych ze szczepieniem przeciwko covid-19. Teraz uprasza zwycięzcę, Winstona Petersa, aby przeprowadził to, co ona zamierzała, czyli pełnowymiarowe śledztwo, a nie „dochodzenie” w sprawie wybielania, za którym opowiadał się podczas swojej kampanii.

 

***

 

TRANSKRYPCJA

Nazywam się Liz Gunn i witam w powyborczej audycji partii New Zealand Loyal, pierwszej z dwóch dotyczących wyborów.

W moim poprzednim filmie, tuż przed wyborami, oświadczyłam, że zaraz po wyborach opublikuję informację, która będzie dla was szokiem – Matką Wszystkich Ujawnień [Mother of all Revelations – MOAR].

Wielu domagało się ujawnienia informacji przed wyborami, ale nie udało się tego udostępnić. Informator zapewniał nas, że będzie to opublikowane „po wyborach”.

Miałam także głębokie obawy związane z traumą, jaką ta informacja wywoła w przeddzień wyborów, i moim zdaniem wykorzystywanie takich traumatycznych informacji dla własnych korzyści byłoby nieetyczne.

Cóż, dotarliśmy do nieujawnionego miejsca z nowozelandzkim klinicystą/matematykiem, który ma duże doświadczenie w analizie statystycznej. Osoba ta wraz z nami zapoznała się z danymi i potwierdza nasze stanowisko, że są to obciążające materiały.

Liczby pokazują, że ze szczepionkami [przeciw covid] wiążą się dziesiątki tysięcy zgonów, a to tylko jedno z miejsc rejestrujących tego typu informacje w Nowej Zelandii.

Nie wiemy, ile jeszcze takich baz danych jest w kraju. Wynika z tego, że ponieważ liczba zgonów jest zwykle mniejsza niż liczba skutków ubocznych, ekstrapolacja liczby poszkodowanych i martwych Nowozelandczyków zaczyna, szczerze mówiąc, wywoływać łzy.

Z danych wynika, że ​​istnieje wiele grup zgonów. Osoby, które poddały się szczepieniu w tym samym miejscu, były szczepione jedna po drugiej, tego samego dnia. Widzieliśmy daty ich szczepień. Widzieliśmy daty ich zgonów.

Podam tylko jeden z wielu przykładów: pewnego dnia 30 osób przyjęło szczepienie w tym samym miejscu. Wszyscy już nie żyją, a ich śmierć następuje w bliskiej odległości czasowej.

Trzydzieści osób. To tyle, co wszyscy gracze podczas meczu rugby, którzy nagle zmarliby na boisku.

Rozumiecie, że statystycznie, liczby zgonów, które zaobserwowaliśmy, nie można przypisać przyczynom naturalnym, biorąc pod uwagę to samo miejsce i tę samą datę szczepienia. Byłoby to, jak to się mawia, statystycznie wysoce nieprawdopodobne.

Wzywamy do dochodzenia. Nie byle jakiego śledztwa, ale pełnowymiarowego dochodzenia kryminalnego, które poruszy niebo i ziemię.

Nowa Zelandia to miejsce zbrodni.

Komputery wszystkich osób powiązanych w jakimkolwiek charakterze z wdrażaniem odpowiedzi na pandemię covid, telefony komórkowe, kontakty, konta bankowe, archiwa i cały szereg innych właściwych informacji należy przejąć. Mamy dowody na podstawie OIA [Ustawa o Oficjalnej Informacji], że rząd wiedział o wszystkich skutkach ubocznych, zanim w Nowej Zelandii podano choćby jedno szczepienie.

Zatem te dowody równają z ziemią narrację pt. „bezpieczna i skuteczna”. Podkreśla to także powagę i ogrom tego, co właśnie stwierdziłam w tym oświadczeniu.

Dowody OIA, które posiadamy, załączono pod tym postem na stronie NZLoyal.org.nz [tutaj oraz tutaj].

Ale jedno jest pewne: w tym kraju nie powinno być więcej szczepień. Tak wiele istnień ludzkich zostało straconych. Tylko na liście [zgonów], którą zbadaliśmy, widzieliśmy 13 dzieci.

Ponieważ informator zwrócił się do mnie i powiedział, że chce, abym to opublikowała, gdy tylko znajdę się w Parlamencie, chciałam, aby te dane zostały natychmiast ujawnione.

Dlaczego? Ponieważ jasne jest, że kiedy już zostanie to w pełni udostępnione wam, społeczeństwu, zapobiegnie to dalszym ofiarom śmiertelnym. W rzeczywistości tak bardzo jestem zaangażowana w powstrzymanie dalszych morderstw przez zastrzyk w tym kraju, że byłam skłonna postawić na szali moją reputację w przededniu wyborów.

Miałam tę informację z pierwszej ręki. Od tego czasu nie mogę spać w nocy, wiedząc, że taki poziom szczegółów jest teraz dostępny, ale jak się dzisiaj dowiadujemy, jest to ukrywane.

Jak wiadomo, informatorzy zawsze są narażeni na wielkie ryzyko, tak jak my wszyscy, którzy w trybie pilnym starają się przekazać prawdę obywatelom tego kraju.

Nie mogę zrozumieć, dlaczego w przypadku ciągłych powikłań dane te nie są natychmiast ujawniane, aby zakończyć te szkody i wszcząć szeroko zakrojone postępowanie karne.

Zwracam się więc do Was, narodzie Nowej Zelandii. Wszyscy musicie żądać zaprzestania szczepień.

Jeśli nie podejmie się pilnych działań, Światowa Organizacja Zdrowia będzie mogła ogłosić kolejną pandemię i wymusić przestrzeganie masowych szczepień zgodnie z ‘Ustawą o gotowości na wypadek pandemii’ [Pandemic Preparedness Act], co wkrótce stanie się rzeczywistością. Poczytajcie o tym.

Niezwykle istotne jest także zrozumienie różnicy pomiędzy dochodzeniem jako takim, do którego wzywał Winston Peters, a tym, do czego my wzywamy, czyli postępowaniem karnym.

Dochodzenia często prowadzą do zawężania warunków postępowania i mogą po prostu wywołać wybielanie, w przypadku którego widać, że coś robią, ale w rezultacie nie ma żadnych zmian lub są one niewielkie.

Natomiast dochodzenia karne obejmują aresztowania oraz dogłębne zbadanie i ujawnienie wszystkich faktów.

Co zrobię, Nowa Zelandio, jeśli ten informator w końcu znajdzie motywację, aby znaleźć motywację, którą my wykazujemy w NZLoyal, tę determinację, którą mamy, i zwróci się do mnie ponownie i powie, że ujawni wszystko, wtedy przekażę te informacje Winstonowi Petersowi [przywódcy Partii NZFirst].

Nie oczekuję niczego poza tym, co zawsze, czyli służbą mojemu krajowi.

Chętnie zaoferuję to Winstonowi Petersowi, jeśli znajdzie w sobie odwagę, aby w pełni otworzyć się na to, co dzisiaj widzieliśmy. Mam też nadzieję, że Winston poradzi sobie z ciężką pracą związaną z ujawnieniem tego. Mam nadzieję, że i jemu przypadnie chwała.

To, czego pragnę najbardziej, to aby ta prawda została przekazana wam, mieszkańcom Nowej Zelandii.

Moje ostatnie słowo na dzisiaj: modlę się, aby w końcu ustały obmowy, złośliwość i wzajemne podkopywanie się oraz aby ta kwestia, ta ważna, kluczowa wspólna postawa w końcu zjednoczyła nas wszystkich, Nową Zelandię, i abyśmy przeciwstawili się temu nowemu rządowi i zażądali pełnego ujawnienia prawdy.

________________

NZ Politician Calls for Full-Blown Criminal Investigation into COVID Vaxxine Deaths, Alexandra Bruce, October 27, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

„Zbrodnia przeciw ludzkości” czyli co robi plazmidowe DNA – dr Sucharit Bhakdi
Doktor Sucharit Bhakdi przemawiając podczas wirtualnego spotkania moderowanego przez dr Marka Trozzi dobitnie stwierdził, że „ktokolwiek propaguje szczepionki RNA jako skuteczne i bezpieczne… jest albo niewiarygodnym ignorantem, albo nieskończenie zły”. […]

________________

Oni wiedzieli…
Sam POMYSŁ szczepień jest absurdalny. Zdrowi ludzie ich nie potrzebują. Chorzy ludzie, których mechanizmy obronne organizmu są słabe, nigdy by z nich nie skorzystali, a wręcz zostaliby przez nie poważnie […]

________________

Stop poprawkom – przesłanie do światowych liderów [aktualizacja 06.10]
Wzywam Was do powołania się na swoje uprawnienia na mocy art. 61 Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych i wysłania oficjalnego pisma do Światowej Organizacji Zdrowia, informującego ich o decyzji o odrzuceniu poprawek […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!