Oni wiedzieli…

Sam POMYSŁ szczepień jest absurdalny. Zdrowi ludzie ich nie potrzebują. Chorzy ludzie, których mechanizmy obronne organizmu są słabe, nigdy by z nich nie skorzystali, a wręcz zostaliby przez nie poważnie poranieni. Albo zabici. I jak widzieliśmy, zdrowi ludzie mogą zostać nagle zniszczeni przez zastrzyk, zastrzyk przeciw covid. To nie jedyny zastrzyk, który osłabia zdrową osobę.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

Naomi Wolf, rumble(.)com

 

ONI WIEDZIELI – zastrzyki na covid to zastrzyki zabójcze

ONI WIEDZIELI – e-maile na podstawie FOIA wysłane do zespołu Daily Clout ujawniają, że Biały Dom/CDC/NIH WIEDZIELI już w maju 2021r., że szczepionki przeciw covid-19 powodują śmiertelne zakrzepy krwi i zapalenie mięśnia sercowego. Zespół ekspertów Białego Domu był w zmowie, aby okłamywać naród amerykański. Naomi Wolf: „To jest niewyobrażalne. Mam nadzieję, że wszyscy siedzicie.”

Federalne agencje zdrowia publicznego wiedziały. Zespół Białego Domu wiedział. W 2021r.

Celia pisze, że Robert F. Kennedy, Jr. jest jedynym kandydatem na prezydenta, który naprawdę wie jaka jest sytuacja. Wierzę, że to ona ma rację. Dzięki swojej wiedzy może ujawnić cały zakres zniszczeń.

Od 1988 roku piszę o śmiertelnej pułapce szczepionkowej. Bezużytecznych i niszczycielskich zastrzykach. Wszystkich.

Historyczny spadek umieralności z powodu chorób dziecięcych był wynikiem poprawy podstawowych warunków sanitarnych i żywienia. Nie szczepionek.

Największym samozwańczym i wypromowanym trofeum kartelu medycznego są szczepienia. Gdy trofeum to zostanie zdjęte z półki i wyrzucone do śmieci, kartel upadnie.

Niedawny sondaż Instytutu Gallupa wykazał, że branżą, której Amerykanie ufają najmniej, jest branża farmaceutyczna.

Praca, którą wykonujemy, nie idzie na marne.

W latach 90tych, po tym, jak ubiegałem się o miejsce w Kongresie USA w Los Angeles, rozpocząłem Wielki Bojkot, który miał głównie charakter edukacyjny. Wybrałem kilka gigantycznych firm chemicznych i naświetliłem ich przestępstwa. Każda z tych firm (Dow, DuPont, Bayer itp.) była związana z branżą chemiczną, farmaceutyczną i GMO. Powiedziałem wtedy i potwierdzam to teraz, że kompanie te prowadzą wojnę innymi środkami. Przeciwko całej populacji Ziemi.

Szczepionki są istotną bronią w tej wojnie.

Sam POMYSŁ szczepień jest absurdalny. Zdrowi ludzie ich nie potrzebują. Chorzy ludzie, których mechanizmy obronne organizmu są słabe, nigdy by z nich nie skorzystali, a wręcz zostaliby przez nie poważnie poranieni. Albo zabici. I jak widzieliśmy, zdrowi ludzie mogą zostać nagle zniszczeni przez zastrzyk, zastrzyk przeciw covid. To nie jedyny zastrzyk, który osłabia zdrową osobę. Liczba powikłań neurologicznych u dzieci gwałtownie rośnie właśnie z powodu szczepionek.

Przeczytaj artykuł Celii i rozpowszechnij tę wiadomość.

______________

THEY KNEW — COVID shots were kill shots, Jon Rappoport, Sept 23, 2023

 

 

ONI WIEDZIELI – e-maile na podstawie FOIA wysłane do zespołu Daily Clout ujawniają, że Biały Dom/CDC/NIH WIEDZIELI już w maju 2021r., że szczepionki przeciw covid-19 powodują śmiertelne zakrzepy krwi i zapalenie mięśnia sercowego. Zespół ekspertów Białego Domu był w zmowie, aby okłamywać naród amerykański.

Naomi Wolf: „To jest niewyobrażalne. Mam nadzieję, że wszyscy siedzicie.”

“Po tym kryzysowym spotkaniu dr Fauci kłamał, kłamał i kłamał. Oni wiedzieli, że kłamią.”

„Biały Dom wariuje. Wariuje.”

„Skrzepy krwi, skrzepy w płucach, skrzepy w nogach, problemy z płytkami krwi, skrzepy w mózgu… Wiedzą, że to się dzieje… To naukowcy i ludzie przekazujący wiadomości. To jest wytwórnia przekazu.”

„Nigdy w historii naszego kraju nie widziałam czegoś takiego”.

— Naomi Wolf, w niniejszym wywiadzie opisuje sensacyjną pracę jej kolegów, Amy Kelly i prawnika Edwarda Berkovicha.

.

.

 

Artykuł Amy Kelly znajdziecie tutaj.

Moja przyjaciółka Kristina Borjesson właśnie zwróciła uwagę, że TERAZ to, co musi się wydarzyć, to postępowanie sądowe prowadzone przez prawników-ekspertów FOIA, aby te 46 stron NIE ZREDAGOWANO.

Oto, co przyszło mi do głowy:

Każdy obywatel amerykański musi mieć dostęp do tego pełnego zestawu komunikatów, a winni muszą być ścigani przed specjalnym sądem zorganizowanym przez rodziny ofiar.

Nie pozwólcie, żeby to ot tak przeszło, jak wiele podobnych — to rzeczywiście sensacja, ale w dodatku — zawiera jeszcze niezdetonowane pomniejsze bomby, do których NAPRAWDĘ musimy się dobrać.

CO mówi te 46 stron, które prowadzą do Białego Domu? Nie możemy pozwolić sobie na czekanie i nie dać się omamić lub wpędzić w poczucie winy ze strony jakiejś zadowolonej z siebie sekretarz prasowej, która protekcjonalnie mówi nam, że „…nie pójdzie tam” lub „…nie zrobi tego”.

ROZPOWSZECHNIAJCIE Raport Kelly-Berkovich i wywiad z Naomi Wolf dla The War Room (wszystkie linki w tekście) na wszelkie sposoby, zakładając, że po zapoznaniu się z nimi zgodzisz się, jak jest to ważne.

Nasz cynizm, nasze zmęczenie walką, nasze przeciążenie informacyjne zapewniają swobodne przejście bardzo niebezpiecznym przestępcom, mordercom, mówiąc wprost, których czas już się skończył.

Wszyscy muszą się zjednoczyć, aby te 46 stron NIE ZMIENIONO w drodze „nagłych” postępowań sądowych (ponieważ wykorzystali już zezwolenie na użycie w „nagłych” przypadkach, aby ominąć wszelkie badania dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności, aby w 2021r. dostać akceptację dla „zastrzyku w ramię”).

Przechodząc do wydatków HHS wynoszących 4,6 biliona dolarów.

Kto i jakie łapówki wziął? O tym wszystkim możesz przeczytać tu. (pomocne będzie zacząć od bezpośredniego linku do „Media Partners”, na absolutnie wstrętnej stronie www.wecandothis.hhs.gov)

Przyjrzyjcie się 3907 „partnerom medialnym”, z których wszyscy wzięli fundusze na propagandę covid i papugowali ich śmiercionośne „przesłanie”. (Dr James Thorp ostrzegał mnie o „Covid Community Corps”, propagandzie gospodarki równoległej.)

Jedynym kandydatem na prezydenta, który w ogóle mówi tym językiem – który dokładnie rozumie, co to jest i potrafi temu zaradzić na najwyższym szczeblu, jest Robert F. Kennedy Jr.

Nigdy nie zbierałam pieniędzy ani nawet nie próbowałam pomóc żadnemu kandydatowi na prezydenta, ale we wrześniu zgodziłam się na obywatelską zbiórkę pieniędzy i SPRÓBOWAŁAM zebrać 1000 dolarów dla Kennedy24 do 30 września.

Byłam tak zajęta książką Jamesa Thorpa, której jestem współautorką, że odłożyłam to na ostatnią chwilę, ale oto mamy:

Jeśli zastanawiasz się nad przekazaniem dowolnej kwoty na rzecz Kennedy24, ale jeszcze tego nie zrobiłeś, rozważ przekazanie darowizny za pośrednictwem mojego linku: tutaj.

Dziękuję. I dziękuję Naomi Wolf, Amy Kelly i Edwardowi Berkovichowi za to, co zrobili, w imieniu nas wszystkich.

— Celia Farber

Komentarze wraz z materiałami wideo zaczerpnięte z serwisu Rumble – w oryginale.

______________

THEY KNEW, Celia Farber, Sept 22, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!