Traktat WHO czyli globalny zamach stanu powstrzymany. Na chwilę

17 września 2023r., jedenaście państw zadeklarowało, że nie poprze przyjęcia deklaracji politycznych w sprawie celów zrównoważonego rozwoju, zapobiegania pandemiom, gotowości i reagowania, powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego w porządku obrad WHO.

Innymi słowy tylko i aż 11 państw odrzuciło szaleńczy pomysł, by WHO stało się globalnym “pandemicznym policjantem” i dyktatorem czasu pandemii, narzucającym swoje prawa demokratycznie wybranym narodowym rządom.

Tylko na chwilę globalny zamach stanu został powstrzymany. Teraz trzeba zrobić wszystko, by wywrzeć społeczną presję na polski rząd i Sejm, by odrzuciły dyktat Światowej Organizacji Zdrowia, który jest niczym innym jak przejęciem władzy nad narodami świata przez najbardziej skorumpowaną organizację świata, której władze nie są demokratycznie wybierane, nie ma nad nią żadnej demokratycznej kontroli, ani nie podlega żadnej odpowiedzialności za swoje działania.

−∗−

PILNE! 11 państw odrzuciło Traktat Pandemiczny WHO [napisy pl]

 

Źródło: PSNLiN

−∗−

Powiązane tematycznie:

Stop poprawkom – przesłanie do światowych liderów [aktualizacja 06.10]
Wzywam Was do powołania się na swoje uprawnienia na mocy art. 61 Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych i wysłania oficjalnego pisma do Światowej Organizacji Zdrowia, informującego ich o decyzji o odrzuceniu poprawek […]

______________

Szczytne cele WHO czyli wszystkie obszary są nasze – lek. med. Piotr Rossudowski (wykład)
Jakie są cele nowych regulacji zdrowotnych wg Światowej Organizacji Zdrowia? Oczywiście, cele są szczytne. Ma być większe, trwalsze i długoterminowe zaangażowanie polityczne na szczeblu światowych przywódców państw lub rządów. O […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!