Twój cyfrowy cień czyli poczciwe teczki w nowej formie

„W tej chwili ktoś gdzieś ocenia cię jako «cel» i zastanawia się, jak wpłynąć na twoje myśli, zachowanie i działania. Istnieją podręczniki wojskowe opisujące, jak to zrobić. Nie jest to niczym nowym, a wraz z rozprzestrzenianiem się sztucznej inteligencji i mediów społecznościowych nigdy nie było to szybsze, łatwiejsze ani bardziej skuteczne. Każde kliknięcie, każde wyszukiwanie, każdy hashtag i każda odpowiedź wpisana na komputerze podłączonym do Internetu jest czynnikiem, który tworzy matrycę najlepszego sposobu manipulacji. Na całym świecie.”

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

 

ADL używało ukrytych mikrofonów do szpiegowania Amerykanów w ich domach

Alex Jones opisuje Ligę Przeciwko Zniesławieniom (ADL, Anti-Defamation League) jako globalistyczny syndykat przestępczy, którego modus operandi polega na wdrażaniu Nowego Porządku Świata pod pozorem bycia organizacją praw obywatelskich.

Mówi, że Elon Musk wystąpił teraz, aby potwierdzić to, co Alex powiedział wszystkim wiele lat temu: że ADL to wielonarodowa grupa Mossadu, CIA i MI6, która ma swoich funkcjonariuszy wywiadu w większości wydziałów policji i włącza w to wielu sędziów, których zadaniem jest przekształcić Amerykę w absolutną tyranię.

ADL jest mocno zaangażowana w nowy traktat ONZ, który kończy wolność słowa, jaką znamy, i jest jednym z głównych wykonawców czerpiących zyski z nowego rozwijającego się przemysłu, jakim jest Kompleks Przemysłowy Cenzury.

Alex Jones donosi, że w wyniku wewnętrznego dochodzenia Elon Musk odkrył, że ADL kontroluje Twittera jako pośrednik między FBI i CIA i że Musk obiecał udostępnić te dokumenty w przyszłym tygodniu.

Alex twierdzi, że ADL ma zainstalowane systemy chatbotów AI na mocy umów z wieloma firmami telekomunikacyjnymi, w tym Alexa z Amazon i konsolami do gier wideo, które nagrywają wszystko, co mówisz w twoim domu i sporządzają zapis, aby utworzyć kartotekę na twój temat.

Kiedy wpisałem powyższe zdanie w wyszukiwarce Google, największym hitem była odpowiedź od eksperymentalnej sztucznej inteligencji Google, która zgodziła się, że ADL w rzeczywistości to robi, ale stwierdziła, że ​​nie ma dowodów na to, że dane te były wykorzystywane do tworzenia teczek na temat poszczególnych osób:

„ADL ma zainstalowane systemy chatbotów AI na mocy umów z wieloma firmami telekomunikacyjnymi, w tym z Alexa od Amazon i konsolami do gier wideo. Systemy te są w stanie rejestrować wszystko, co mówisz w domu i sporządzać zapis. Nie ma jednak dowodów na to, że systemy te są obecnie wykorzystywane do tworzenia akt dotyczących osób fizycznych. ADL oświadczyło, że dane gromadzone przez te systemy wykorzystywane są do celów badawczo-rozwojowych i nie są udostępniane osobom trzecim. Niektórzy zwolennicy prywatności wyrazili jednak obawy dotyczące możliwości wykorzystania tych systemów do gromadzenia i przechowywania danych osobowych bez wiedzy i zgody ludzi. Ważne jest, aby mieć świadomość potencjalnych zagrożeń związanych z korzystaniem z tych systemów i podejmować kroki w celu ochrony swojej prywatności.”

Były pracownik CIA, Tore Maras, jest innego zdania. Mówi, że każdy człowiek ma cyfrowy cień, który wie o tobie więcej niż ty.

Generał Mike Flynn również się z tym nie zgadza. W swojej książce ‘Introduction to 5GW (The Citizen’s Guide to Fifth Generation Warfare)’[„Wprowadzenie do 5GW (Przewodnik obywatelski po wojnie piątej generacji)”] pisze:

„W tej chwili ktoś gdzieś ocenia cię jako «cel» i zastanawia się, jak wpłynąć na twoje myśli, zachowanie i działania. Istnieją podręczniki wojskowe opisujące, jak to zrobić. Nie jest to niczym nowym, a wraz z rozprzestrzenianiem się sztucznej inteligencji i mediów społecznościowych nigdy nie było to szybsze, łatwiejsze ani bardziej skuteczne. Każde kliknięcie, każde wyszukiwanie, każdy hashtag i każda odpowiedź wpisana na komputerze podłączonym do Internetu jest czynnikiem, który tworzy matrycę najlepszego sposobu manipulacji. Na całym świecie.”

Należąca do ADL Grupa Robocza ds. Przeciwdziałania Cyber-nienawiści w Dolinie Krzemowej składa się z przedstawicieli wszystkich dużych technologii [Big Tech]. ADL jest głównym wykonawcą programu YouTube Trusted Flagger, a specyfikacje ADL dotyczące nienawiści są zaprogramowane w algorytmach uczenia maszynowego wszystkich gigantów technologicznych.

W ostatnich latach ADL spowodowała, że Big Tech pozbawił miliony użytkowników ich kont, wysyłając wszystkie dane usuniętych osób do FBI i powodując ogromne straty ekonomiczne na Facebooku i Twitterze, nie mówiąc już o wyrzuconych użytkownikach, którzy zostali pozbawieni praw finansowych i społecznych w wyniku tej antyamerykańskiej i despotycznej polityki.

Kto jest szefem? Big Tech czy ADL? Nieżyjący już dr John Coleman kilkakrotnie wspomniał o ADL w swojej książce z 1991 roku „The Conspirator’s Hierarchy: The Committee of 300”:

„Liga Przeciwko Zniesławieniom jest jawną brytyjską operacją wywiadowczą prowadzoną przez wszystkie trzy oddziały brytyjskiego wywiadu, to znaczy MI6 i JIO… Niech nikt nie lekceważy siły ADL ani jej dużego zasięgu… ADL ma otwarte drzwi do Departamentu Stanu i dobrze wykorzystuje imponującą agencję wywiadowczą państwa…

„ADL to brytyjska operacja wywiadowcza utworzona w USA przez MI6 i prowadzona przez Saula Steinberga i Erica Trista z Tavistock. Saul Steinberg jest amerykańskim przedstawicielem i partnerem biznesowym rodziny Jacoba de Rothschilda z Londynu… [ADL jest] wspólną operacją FBI i brytyjskiego wywiadu, mającą na celu wyodrębnienie grup prawicowych i ich przywódców oraz wyeliminowanie ich z interesu, zanim staną się zbyt duże i zbyt wpływowe.”

Alex Jones jest jedną z takich osób, którą pozbawiono tożsamości, kont bankowych i profili w całym Internecie, z wyjątkiem jego własnych domen.

W 2019r. kilka firm z branży Big Tech bez ostrzeżenia i wyjaśnienia usunęło moje konta, w tym także na platformach, które były moimi partnerami biznesowymi od prawie dziesięciu lat. Z perspektywy czasu rozumiem teraz, że te działania miały przygotować grunt pod nieograniczoną wojnę globalistów piątej generacji przeciwko ludzkości, którą zainicjowała psy-op i broń biologiczna powiązane z covid.

Jako niezależny wydawca internetowy przez prawie 13 lat obserwowałam, jak Internet zmieniał się ze stosunkowo wolnego w komunistyczny gułag, jakim stał się obecnie. Moja firma została zniszczona w wyniku wspólnych wysiłków NewsGuard, firmy cenzurującej, która wzoruje się na ADL, i która umieściła moją witrynę na czarnej liście wszystkich głównych internetowych sieci reklamowych.

Z tego powodu moja witryna jest teraz pokryta odrażającymi reklamami dotyczącymi grzybicy paznokci u nóg, które są niedrogie i wyglądają na mające na celu odstraszenie ludzi, zanim przeczytają zawartość witryny.

Cenzura jest nieodzowna dla ludobójczego programu DNC/KPCh. Przez całą mistyfikację związaną z covid widzieliśmy, jak ta podstępna cenzura jest dosłownie sprawą życia i śmierci, nie tylko dla mojego małego bloga, ale dla naszej Republiki i całej ludzkości.

 

 

Wyjaśnienia niektórych skrótów i pojęć:

flagger – osoba kierująca ruchem za pomocą sygnałów oraz flag

JIO – Joint Intelligence Organisation (United Kingdom)

DNC – Democratic National Committee [Partia Demokratyczna / USA]

_______________

ADL Used Hidden Microphones to Spy on Americans Inside Their Homes, Alexandra Bruce, September 6, 2023

−∗−

Warto przeczytać:

I po wakacjach czyli kontrola na najwyższym poziomie
Choć to wszystko jest złe, prawdopodobnie będzie znacznie gorzej. W 2017r. dr James Giordano wygłosił wykład na temat najnowszych technologii rządowych skierowanych przeciwko osobom fizycznym. Takie jak broń psychotroniczna kontrolująca […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!