I po wakacjach czyli kontrola na najwyższym poziomie

Choć to wszystko jest złe, prawdopodobnie będzie znacznie gorzej. W 2017r. dr James Giordano wygłosił wykład na temat najnowszych technologii rządowych skierowanych przeciwko osobom fizycznym. Takie jak broń psychotroniczna kontrolująca funkcjonowanie mózgu i modyfikująca wspomnienia.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

Rząd USA od dziesięcioleci atakuje tysiące niewinnych cywilów

 

Transkrypcja

Po 11 września [9/11] i narodzinach Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego [Homeland Security] utworzono centra informacyjne [fusion centers] w celu monitorowania obywateli USA. A Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych zalegalizował niekonsensualne [bez przyzwolenia drugiej strony] eksperymenty na społeczeństwie.

Te centra informacyjne zatrudniają cywilów, aby namierzać pojedyncze osoby i nękać je, zastraszać, niszczyć ich własność i ingerować w ich codzienne życie. Nosi to nazwę Gang Stalking [zorganizowane prześladowanie]. Były wysokiej rangi agent FBI, Ted Gunderson, poinformował w 2011 roku, że on i tysiące innych osób byli celem. Potwierdził to również agent FBI Mike German. Kilku agentów federalnych poinformowało, że ich celem byli poszczególni Amerykanie, w tym ludzie po prostu opowiadający się za życiem [Pro-Life]. I że wywierano na nich presję, aby umieścili więcej osób na swoich listach docelowych, aby legitymizować jeszcze większe fundusze federalne.

Te centra informacyjne Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego są w stanie umieścić każdego obywatela amerykańskiego na liście obserwacyjnej terrorystów bez żadnego powodu i należytej procedury.

W 2012r. sygnalista z NSA, William Binney, poinformował, że federalni prowadzą kompleksową obserwację niemal każdego obywatela USA i atakują, kogo im się podoba.

W 2014 roku Glen Greenwald ujawnił metody stosowane wobec konkretnych osób, takie jak włamywanie się na konta w mediach społecznościowych, podszywanie się pod tę osobę oraz kontaktowanie się z przyjaciółmi i współpracownikami.

Targeted Justice dot com pracuje obecnie nad pozwaniem rządu federalnego za obieranie za cel indywidualnych obywateli USA różnymi zaawansowanymi technologicznie rodzajami broni, w tym bronią o ukierunkowanej energii [Directed Energy Weapons]. Syndrom hawański, kiedy dyplomaci na Kubie zostali zaatakowani bronią o ukierunkowanej energii, nie był odosobnionym przypadkiem. Istnieją tysiące osób, które twierdzą, że padły ofiarą tego samego rodzaju ataku. I mają blizny, które to potwierdzają.

Technologia zdalnego modyfikowania fal mózgowych istnieje już od 1976 roku. Obejmuje to technologię Voice to Skull, która umożliwia rządowi bezpośrednie przesyłanie głosów do ludzkich mózgów.

Choć to wszystko jest złe, prawdopodobnie będzie znacznie gorzej. W 2017r. dr James Giordano wygłosił wykład na temat najnowszych technologii rządowych skierowanych przeciwko osobom fizycznym. Takie jak broń psychotroniczna [neuroweapon] kontrolująca funkcjonowanie mózgu i modyfikująca wspomnienia. Nanocząsteczki, które mogą spowodować udar. Wyjaśnił, jak mogą wywołać u ludzi niewykrywalną chorobę, która doprowadza ich do szaleństwa. Mówi też, że potrafią już kontrolować owady i wykorzystywać je do wytwarzania broni biologicznej.

[pogrubienia i odnośniki w tekście pochodzą od tłumacza -AC]

____________

Targeted Individuals, Greg Reese, Sep 6, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!