Eris, Pi i Pirola albo czy szykować się na nową pandemię

Jeśli poziom akceptacji dla preparatu będzie dobry, restrykcje znikną i będzie można powiedzieć, że „pokonaliśmy nowy wariant”. Jeśli jednak będzie niski… wchodzimy w lockdown. Oczywiście z wyłączeniem ludzi, którzy są na bieżąco ze swoimi dawkami szczepionek.

Oczywiście może to być mieszanka wszystkich trzech opcji, a może jeszcze nie zdecydowali i improwizują.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

 

Czy przygotowują się do Plandemii 2.0?

W ostatnich dniach w środowisku wiadomości alternatywnych głośno było o planach przywrócenia ograniczeń związanych z pandemią. I, szczerze mówiąc, jest to dowód, że może to być prawda.

Zaczęło się od doniesień Alexa Jonesa, że ​​sygnalista z TSA poinformował go, iż rząd USA zamierza rozpocząć przywracanie ograniczeń związanych z covid-19 od października i do grudnia ponownie wprowadzić pełny lockdown.

Jest też fakt, że nagle powiedziano nam o „skoku wzrostu liczby przypadków” i nie jeden, nie dwa, ale TRZY nowe warianty – Eris, Pi i Pirola – trafiły na pierwsze strony gazet.

Tymczasem w niektórych miejscach już przywrócono obowiązek noszenia masek, na przykład Morris Brown College w Atlancie.
Nie dotyczy to jedynie Stanów Zjednoczonych – w zeszłym tygodniu zasady covidowe przywrócił szpital w Dublinie.

Zaledwie kilka dni temu Robin Monotti zamieścił następujący wpis na Twitterze:

Najwyraźniej brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia poszukuje „nadzorcy ds. dostaw szczepionek” do nadchodzącego „największego programu szczepień”, który ma być „realizowany w odpowiednim tempie”.

Nawet Neil Ferguson wyszedł z ukrycia, aby ostrzec przed wariantem Pirola.

Zatem ci, którzy ostrzegają, że czeka nas kolejna „Plandemia”, nie wpadają w panikę bez powodu. W końcu nie ma dymu bez ognia, a dymu jest tu mnóstwo.

…podejrzana ilość dymu, można powiedzieć. „Orgii dowodów” zawsze trudno zaufać. Biorąc pod uwagę, jak czujni są sceptycy covida, reklamowanie w ten sposób swoich zamiarów przez establishment byłoby potencjalnym błędem.

Ale jakie może być inne wyjaśnienie? Praktycznie rzecz biorąc, patrzymy tutaj na trzy potencjalne scenariusze.

To po prostu naprawdę jest „Plandemia 2.0”. Powodem, dla którego to wygląda jakby się przygotowywali do powtórki z covid… jest to, że przygotowują się do powtórki z covid. Często nie wstydzą się przedstawiać swoich planów w jasny sposób, a to jest tylko rażący przykład.

To blef by zdyskredytować alternatywne media. Standardowy chwyt: establishment celowo podsyca niepokój w niezależnych mediach, które odruchowo donoszą, że niebo się wali… a następnie nic takiego nie ma miejsca, co sprawia, że ​​niezależne media wyglądają jakby podnosiły fałszywy alarm.

Chodzi o szczepionki. Jak pisaliśmy w naszym najnowszym artykule o Eris, najnowsze „szczepionki” przeciw covid mają zostać wprowadzone na rynek w przyszłym miesiącu, mimo że wskaźniki ich wykorzystania gwałtownie spadły od 2021r. Poprzez „odkrywanie nowych wariantów” i wywijanie nad naszymi głowami restrykcjami niczym Mieczem Damoklesa, mogą po prostu reklamować nową szczepionkę.

Jeśli poziom akceptacji dla preparatu będzie dobry, restrykcje znikną i będzie można powiedzieć, że „pokonaliśmy nowy wariant”. Jeśli jednak będzie niski… wchodzimy w lockdown. Oczywiście z wyłączeniem ludzi, którzy są na bieżąco ze swoimi dawkami szczepionek.

Oczywiście może to być mieszanka wszystkich trzech opcji, a może jeszcze nie zdecydowali i improwizują.

Jak myślicie? Czy czeka nas kolejna runda histerii związanej z covidem? Czy istnieje jakieś inne możliwe wyjaśnienie, które przeoczyliśmy?

_____________

Are they prepping for Plandemic 2.0?, Off-Guardian, Aug 22, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

‘Eris’ czyli jak wywołać bezmyślną uległość
Jasne, że media nas podpuszczają, abyśmy znowu rozmawiali o „objawach” i wskaźniku „infekcji”, jakby ostatnie trzy lata nie sprawiły, że wszystkie te słowa straciły znaczenie. Ale mamy – lub powinniśmy […]

_____________

Powrót Resetu czyli kiedy spróbują ponownie
Reset, czasem nazywany czwartą rewolucją przemysłową, byłby początkiem nowej, przerażającej epoki feudalizmu. To powrót do modelu oligarchów i chłopów, powrót do zniewolenia. Przeciętnemu człowiekowi pozwolono by na pracę, ale tylko […]

_____________

Nowa Normalność – 100 dni na szczepionkę
Starannie ulokowane za ukraińskimi nagłówkami rozklejonymi na pierwszych stronach, w zeszłym tygodniu odbyło się spotkanie Światowej Organizacji Zdrowia w celu omówienia globalnego ustawodawstwa mającego na celu upoważnienie WHO do zwalczania „przyszłych pandemii”. […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!