Czy Grzegorz Braun zareagował w odpowiedni sposób na szarlatana?

Wielu Polaków jest spacyfikowanych, a tym samym przyzwyczajonych do bierności w sytuacji obrażania Polski, narodu polskiego, w tym naszych największych bohaterów. W tej sytuacji niektórzy dziwią się reakcji Grzegorza Brauna, posła polskiej mniejszości w Sejmie III RP na “seans nienawiści” w niemieckiej placówce w Warszawie.

Każdy kto jest Polakiem ma polskie obowiązki, a do takich należy również, bez wątpienia, reagowanie na antypolskie ekscesy.

Dla Polaków wątpiących i zagubionych udostępniamy dwa materiały filmowe. W pierwszym Braun wyjaśnia motywy swojej decyzji, w drugim porusza kilka bieżących tematów, m.in. wątek “seansu nienawiści szarlatana Grabowskiego”/ od 15:00/.

Nie chodzi o nasze dobre samopoczucie, lecz o to czy nasze dzieci i wnuki będą chodzić po świecie z łatką przylepioną do czoła przez takich łajdaków…

Znam sytuacje ze szkół, nie tylko z Californi czy w Kanadzie, w której bryluje szarlatan Grabowski, ale także i w polskich, europejskich szkołach obraz historii, obraz dziejów II Wojny Światowej, realia II Wojny Światowej na ziemiach polskich został całkowicie zatarty. O to walczymy.

Kiedy skończy się finansowanie, podsypywanie karmy hienom, szakalom, które żyją z relatywizowania polskiej historii, w 9 na 10 przypadków skończy się ujadanie.

___________________________________________________________________________
Zdjęcie: Żołnierze_V_Wileńskiej_Brygady_AK.jpg

O autorze: Redakcja