Polacy śpią czyli harmonogram likwidacji edukacji w Polsce [aktualizacja 18 maja]

Problem, oczywiście, nie dotyczy tylko Polski. To nie jest tak, że ktoś się uwziął specjalnie na Polskę. Problem dotyczy całej Europy i w ogóle świata białego człowieka. My jesteśmy jeszcze stosunkowo zapóźnieni w tym dziele zniszczenia. Europa poszła tam znacznie dalej i Australia, Stany Zjednoczone, Kanada, właściwie wszystkie kraje rozwinięte. Widać to w wynikach gospodarki, widać w wynikach naukowych, widać również w stanie społeczeństw. Jeżeli patrzymy na takie dziwne zjawiska jak epidemia gender, epidemia problemów z płcią, te dziwne zachowania histeryczne tych młodych ludzi, którzy się przyklejają, wylewają różne rzeczy na obrazy, którzy ulegają panice covidowej, panice klimatycznej, które dla zwierzątek są gotowi zabijać ludzi, to jest to jeden ze skutków wyeliminowania edukacji jako wiedzy i zastąpienia jej edukacją włączającą. Jest też projekt na Polskę, który jest realizowany od początku lat dziewięćdziesiątych. Przy czym jest to wprowadzane pomału. Nasze rządy nie były tu bardzo aktywne. Nie dlatego, że ktoś wiedział co to jest, bo nikt nie wiedział. Nawet realizatorzy nie wiedzieli dokładnie w czym biorą udział. Tylko po prostu [weszło to] siłą inercji. Bo ten system jest tak odmienny, tak aberracyjny od tego, co znamy jako edukacja, że po prostu ludziom nie mieści się w głowach, że można wymyślić coś takiego.
Przypomnę, że edukacja włączająca, według mojej definicji, to jest taki system edukacji, który nie ma za zadanie wyposażyć społeczeństwa w wiedzę i umiejętności, tylko odwrotnie. Ma dopilnować, aby społeczeństwo nie miało wiedzy i umiejętności, ale żeby podlegało psychomanipulacji. Ten system ma produkować ludzi niezaradnych życiowo. Ludzi, którzy są przystosowani do funkcjonowania pod nadzorem i kierowaniem, czyli tresura społeczna do poziomu homo debilis.

−∗−

Polacy śpią, nie mają pojęcia co dla nich przygotowano – cz. 1

Harmonogram likwidacji edukacji w Polsce
1 IX 2025 – dzieci z wszystkimi niepełnosprawnościami, również intelektualnymi trafią do szkół powszechnych.

 

−∗−

Latający cyrk Monty Pythona – cz. 2

Harmonogram likwidacji edukacji w Polsce.
Rok 2026 – nowa podstawa programowa w szkołach dostępna dla wszystkich dzieci, a więc również tych niepełnosprawnych intelektualnie, znikają oceny, podręczniki

 

−∗−

Wielki Brat wkroczy do polskich domów – cz. 3

Harmonogram likwidacji edukacji w Polsce.
Lata 2025-2030 inwigilacja wszystkich rodzin

 

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!