Dr Michael Yeadon: rzekoma szczepionka na Covid miała na celu zabijać i okaleczać

Były wiceprezes firmy Pfizer podtrzymuje twierdzenie, że trutka nazywana szczepionką przeciwko Covid powstała w celu zabijania i okaleczania ludzi.

„Wiele oczywistych toksyczności zostało celowo wbudowanych w projekty [rzekomych szczepionek], w wyniku czego można było oczekiwać: zakrzepów krwi, ataków autoimmunologicznych i burz cytokinowych w całym ciele, w zależności od tego, gdzie trafiła u danej osoby” – powiedział LifeSiteNews Dr Michael Yeadon

Dr Michael Yeadon pełnił funkcję wiceprezesa firmy Pfizer i głównego naukowca ds. alergii i układu oddechowego. Yeadon jest naukowcem z bardzo dużym doświadczeniem. W sumie spędził 32 lata pracując głównie dla dużych firm farmaceutycznych.

Spędziłem 32 lata nad racjonalnym projektowaniem leków. Wiem i wiedziałem, i napisałem to, zanim którykolwiek z [zastrzyków] miał autoryzację do użytku awaryjnego [EUA], że były niebezpieczne.

I obawiam się, że jestem przekonany i powiedziałbym z ręką na Biblii przed sądem, sędzią, że te zastrzyki zostały wykonane w celu zranienia ludzi, okaleczenia i umyślnego zabicia.

Yeadon wyjaśnił, dlaczego biologiczne zastrzyki mRNA powodują szereg różnych zdarzeń niepożądanych u różnych osób. „Kiedy twoje ciało wytwarza obce białko – gwarantuję to jako immunolog – twoje ciało powie ‘to nie jest moje’ i będzie atakować każdą komórkę, która je produkuje, aż do jej śmierci . I myślę, że to jest przyczyną wielu – nie wszystkich – niepożądanych reakcji na te tak zwane szczepionki”.

Dlatego te substancje „spowodują autoimmunologiczne zniszczenie wszędzie tam, gdzie ten materiał się pojawi. Jeśli będzie to w twoim sercu, spowoduje zapalenie mięśnia sercowego lub zawał serca. Jeśli dostanie się do macicy w ciąży, spowoduje poronienie, jeśli dostanie się do układu nerwowego, wywoła piekło różnych problemów neurologicznych. To powszechny problem, który leży u podstaw wielu urazów poszczepiennych…- powiedział Yeadon, który również ma dyplom z toksykologii.

Materiał mRNA zostały zawarty w nanocząsteczkach lipidowych, o których wiadomo było od 2012 r., że powodują akumulację w niektórych wnętrznościach, zwłaszcza w jajnikach. Negatywny wpływ na płodność był również praktycznie zapewniony”. „Nic z tego nie może być bronione jako nieumyślne” – podsumował.

Ex-Pfizer VP Michael Yeadon: Covid Vaxx Push a ‘Supranational Operation’ Intended to ‘Maim and Kill Deliberately’

* * *

Nigdy nie było wirusowej pandemii nowego patogenu. Zgony były w najlepszym przypadku błędem w sztuce lekarskiej, a w najgorszym morderstwem. /link/

Enormous Danger – UN Agenda 2030

__________________________________________________

 

O autorze: Redakcja