Czego się bać czyli strach zabija myślenie

Pomimo faktu, że światowy system monetarny dolara amerykańskiego jako światowej waluty rezerwowej dobiega końca i pomimo faktu, że większość krajów świata przystępuje do sojuszu BRICS w celu odrzucenia dolara amerykańskiego i chociaż balansujemy na krawędzi wojny nuklearnej z Rosją, jesteśmy jednocześnie świadkami upadku całego globalistycznego systemu Bestii.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

____________***____________

Strach zabija myślenie

To bardzo niepokojące, że nasze własne rządy dopuściły się przeciwko nam masowego ludobójstwa, że ​​rozbiły globalną gospodarkę i że demontują instytucje, które kiedyś chroniły nasze prawa, jednocześnie nazywając zwykłych ludzi „krajowymi terrorystami” i wpychając nam do gardeł te antyludzkie programy z diabolicznymi pedofilami i insektowym jedzeniem. A teraz grożą nam nieuchronnym biologicznym atakiem rozpuszczającej narządy choroby wywoływanej wirusem Marburg.

Pomimo faktu, że światowy system monetarny dolara amerykańskiego jako światowej waluty rezerwowej dobiega końca i pomimo faktu, że większość krajów świata przystępuje do sojuszu BRICS w celu odrzucenia dolara amerykańskiego i chociaż balansujemy na krawędzi wojny nuklearnej z Rosją, jesteśmy jednocześnie świadkami upadku całego globalistycznego systemu Bestii.

Wszystkie te przerażające rzeczy, które obserwujemy, są znakami, że wkraczamy w nową erę, zgodnie z kolejnością przejścia od epoki przedpotopowej do współczesnej.

Jak Jim Willie powiedział któregoś dnia, chociaż globaliści próbują rzucić ludzkość na kolana, nie są gotowi na powstanie wszystkich alternatywnych technologii energetycznych, które tłumili przez ostatnie stulecie, własności intelektualnej Tesli, samochodów napędzanych wodorem itp.

Ten najnowszy film Grega Reese jest taki prawdziwy. Jedyną rzeczą, której musimy się bać, jest sam strach.

***

 

TRANSKRYPCJA

Główny bohater „Diuny” Franka Herberta posługuje się mantrą, aby przezwyciężyć swoje lęki: „Strach zabija umysły. Strach to mała śmierć, która przynosi całkowite unicestwienie. Zmierzę się ze swoim strachem. Pozwolę temu przejść nade mną i przeze mnie. A kiedy minie mnie, odwrócę się, by zobaczyć ścieżkę strachu. Tam, gdzie zniknął strach, nie będzie już nic. Tylko ja pozostanę”.

I z Księgi Psalmów: „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.
Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza.” Hiob 3:5

Strach jest naturalny, ale przebywanie w nim rodzi tylko rozpacz. Siła naszej wolnej woli jest najbardziej istotna w umyśle, gdzie mamy wpływ na nasze myśli, skupienie i decyzje.

Zachowanie pozytywnego nastawienia to nie tylko regeneracyjny pobyt na plaży, to rozwiązanie każdego problemu, przed którym stoimy.

Nawet w warunkach największego stresu wojsko jest szkolone w utrzymywaniu espirit de corps na wszystkich poziomach: wspólnota grupy, inspirujący entuzjazm, oddanie i szacunek dla tej grupy.

Pozytywne uczucia dominują w każdym przedsięwzięciu, w tym w bitwie. Wydaje się, że sztuczna inteligencja [AI] również to rozumie.

W niedawnym programie Clifa High o AI, „Shadow Wars”, ChatGPT został poproszony o pomoc w opracowaniu historii o świecie rządzonym od tysięcy lat przez gatunek inny niż człowiek, który ukrywa się w cieniu i wykorzystuje media, rząd i edukację do wyprać mózgi masom i kontrolować je za pomocą strachu.

Zapytano ChatGPT: „Jakie strategie i taktyki mogą zastosować przebudzeni ludzie, aby pokonać wroga i obudzić ludzkość?”

Program sztucznej inteligencji powiedział, że ostatecznie kluczem do odblokowania uwięzionych umysłów normalnych ludzi będzie odwołanie się do ich wrodzonych pragnień wolności, autonomii, prawdy i przejrzystości.

AI zalecała, aby przebudzeni ludzie ujawnili prawdę, zmobilizowali masy i zbudowali alternatywne instytucje, które służą tym wartościom indywidualnej wolności.

________________

Fear Is the Mind-Killer, Alexandra Bruce, April 26, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!