Trzy wojny do końca resetu

Decyzje podejmowane przez duże banki w celu resetu gospodarczego są niezwykle niepopularne wśród budzących się mas, ale to te przestępcze duże banki mają do wywołania trzy katastrofalne wojny jako zasłonę dymną, w czasie gdy eliminują swoją opozycję i piszą podręczniki historii jutra.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

__________***__________

 

Trzy katastrofalne wojny, aby dokończyć reset bankierów

Najnowszy film Grega Reese.

.

Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych twierdzi, że USA i Rosja znajdują się obecnie w „gorącej fazie” wojny i uprasza [implore] USA o wznowienie pewnego rodzaju dialogu.

Ale NATO nie jest zainteresowane rozmowami pokojowymi.

Wielka Brytania wysyła zubożony uran, a Stany Zjednoczone kontynuują program biolaboratoriów na Ukrainie.

Na lato tego roku zaplanowano największe wojskowe ćwiczenia lotnicze w historii NATO. Muszą to nazwać „ćwiczeniami”, inaczej NATO musiałoby przyznać, że jest w stanie wojny z Rosją.

Od przyszłego miesiąca tysiące żołnierzy NATO stworzą w Europie zjednoczony front przeciwko Rosji.

Stany Zjednoczone zostały zdemaskowane w sprawie zniszczenia gazociągu Nord Stream II, a amerykańska fasada moralnej wyższości szybko blednie.

Pentagon Leaks mówi, że Ukraina przegrywa wojnę.

Obie strony zagroziły „opcją nuklearną”, a Ukraińcy już zaatakowali elektrownię jądrową.

Od wojny nuklearnej z Rosją dzieli nas zaledwie jedna desperacka akcja.

Chiny symulują teraz precyzyjne uderzenia na kluczowe cele na Tajwanie i w momencie inwazji USA pójdą na wojnę z Chinami.

Unipartia* i media od kilku tygodni skupiają się na Chinach, a amerykańska senator Lindsay Graham jest już gotowa do wysłania wojsk, ale Departament Obrony ostrzega, że ​​USA nie mają wystarczającej ilości amunicji do walki z Chinami.

Miliony sztuk amunicji, które Stany Zjednoczone wysłały na Ukrainę, wyczerpały zapasy, których uzupełnienie zajmie lata, co sprawia, że jest to dla KPCh odpowiedni moment do inwazji.

Kilka dni po tym, jak Xi Jinping wynegocjował porozumienie pokojowe między Iranem a Arabią Saudyjską, z wielu miejsc przeprowadzane są ataki rakietowe na Izrael.

W zeszłym tygodniu w odpowiedzi Izrael rozpoczął ataki na cele wojskowe w Libanie, Strefie Gazy i Syrii. The Jerusalem Post nazywa to „wielofrontową wojną na Bliskim Wschodzie przeciwko Izraelowi” i twierdzi, że za atakami stoi Iran.

Izrael powołuje bataliony rezerwistów.

Irańczycy podobno planują zaatakować izraelskie statki płynące przez Zatokę Perską i Morze Arabskie.

W zeszłym tygodniu Stany Zjednoczone wysłały łódź podwodną wyposażoną w pociski rakietowe Tomahawk, aby wesprzeć Izrael. Jeśli Izrael pójdzie na wojnę z Iranem, USA będą w to zaangażowane.

Stany Zjednoczone przyglądają się trzem różnym teatrom działań wojennych. Już wyczerpali swoją amunicję w przegranej wojnie zastępczej z Rosją i uszczuplili swoje wojsko za pomocą zastrzyków zakrzepowych [clotshots] i transseksualnych PSYOP.

Tymczasem Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) przygotowuje się do stworzenia jednej światowej waluty cyfrowej. BIS powstał w 1930 roku w celu scentralizowania banków centralnych.

Projekt Icebreaker to plan BIS mający na celu kontrolowanie wszystkich transakcji międzynarodowych między cyfrowymi walutami banku centralnego [CBDC], podobnie do tego, co FedNow planuje zrobić w Ameryce na poziomie krajowym.

Decyzje podejmowane przez duże banki w celu resetu gospodarczego są niezwykle niepopularne wśród budzących się mas, ale to te przestępcze duże banki mają do wywołania trzy katastrofalne wojny jako zasłonę dymną, w czasie gdy eliminują swoją opozycję i piszą podręczniki historii jutra.

_______________

Three Catastrophic Wars to Complete the Bankers Reset, Forbidden Knowledge TV, April 12, 2023

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!