Czy ‘oni’ zrobili chociaż jedną rzecz dobrze…?

Każdego roku ludzie przeżywają „sezon grypowy” – okres w danym roku oznaczający wysoki poziom fali wirusowych patogenów układu oddechowego. Wierzcie lub nie, ale wciąż mamy szczepy grypy rosyjskiej z 1889r., grypy hiszpańskiej z 1918r., grypy azjatyckiej z 1957r., grypy hongkońskiej z 1968r., wirusa H1N1 z 2009r. – wszystkie te przeróżne odmiany paskudnych infekcji wirusowych pojawiających się każdego roku.

−∗−

 

Cóż oni zrobili dobrze?

Zastanawiając się nad ostatnimi trzema latami terroru, udręki i totalitaryzmu, tweet Justina Harta dał nam do myślenia.

Zadał proste, prowokujące do myślenia pytanie na temat COVID: „Czy «oni» zrobili choć jedną rzecz dobrze?

Musimy przyznać, że staraliśmy się znaleźć chociaż jedną rzecz, którą «oni» zrobili dobrze, ale oto kilka przemyśleń Justina:

Przenoszenie choroby – nie

Bezobjawowe rozprzestrzenianie się – nie

Test PCR – nie

Wskaźniki śmiertelności – nie

Lockdowny – nie

Bodźce społeczne – nie

Zamykanie firm – nie

Zamykanie szkół – nie

Kwarantanna dla zdrowych ludzi – nie

Wpływ na młodzież – nie

Przeciążenia szpitali – nie

Bariery z plexi – nie

Dystans społeczny – nie

Rozprzestrzenianie na zewnątrz – nie

Maski – nie

Wpływ wariantu – nie

Naturalna odporność – nie

Skuteczność szczepionki – nie

Urazy poszczepienne – nie

Coś jeszcze?

Jak elokwentnie i zwięźle ujął to Hart: „Powtórzę. Oni. Zrobili. WSZYSTKO. Źle!

Co jest interesujące, ponieważ kiedy pisaliśmy ten post, najbogatszy człowiek świata – mający dostęp do wszystkich miażdżących komunikatów „buntowniczych” – odpowiedział na aktualne pytanie…

Na swoim koncie „Rational Ground” w serwisie Substack, Hart przedstawia własne poglądy na temat tego, co faktycznie stało się z COVID…

_____________***_____________

Co NAPRAWDĘ stało się z covid

Każdego roku ludzie przeżywają „sezon grypowy” – okres w danym roku oznaczający wysoki poziom fali wirusowych patogenów układu oddechowego. Wierzcie lub nie, ale wciąż mamy szczepy grypy rosyjskiej z 1889r., grypy hiszpańskiej z 1918r., grypy azjatyckiej z 1957r., grypy hongkońskiej z 1968r., wirusa H1N1 z 2009r. – wszystkie te przeróżne odmiany paskudnych infekcji wirusowych pojawiających się każdego roku.

Pod koniec 2019 roku na scenie pojawił się nowy „oryginalny” patogen – wirus z rodziny „koronawirusów” („korona” opisuje kolczastą strukturę cząstek). Oficjalny tytuł brzmiał SARS-CoV-2. SARS = „severe acute respiratory syndrome” [ciężki zespół ostrej niewydolności oddechowej], a CoV-2 = „coronavirus 2”. Ten konkretny wirus może powodować chorobę zwaną COVID-19 („Coronavirus Disease 2019”). Uważa się, że choroba pochodzi z Chin i przejawia znaczącą transmisję z człowieka na człowieka. Uważa się, że jest „oryginalny” [nowy], ponieważ wcześniejsze infekcje innymi patogenami nie wydają się wytwarzać przeciwciał, aby poradzić sobie z tą nowo odkrytą chorobą w ludzkim ciele.

Urzędnicy podnieśli alarm w związku z potencjalną śmiertelnością spowodowaną przez COVID-19. Rządy na całym świecie starały się to rozwiązać i ochronić swoje populacje przed tym, co szybko przerodziło się w pandemię. Wysiłki wahały się od rygorystycznych do wręcz autorytarnych. Wyniki były co najmniej mieszane. Na początku 2022 roku sądzono, że SARS-Cov-2 i COVID-19 dołączą do grona wirusów i chorób, których doświadczamy podczas corocznych przypływów i odpływów życia.

Oto krótka, sterylna wersja tego, co się wydarzyło.

A poniżej mamy to, co naprawdę się wydarzyło:

 • Globalne elity wzmogły znaczące wysiłki, aby przekształcić świat i zająć się wieloma nierównościami i wyimaginowanymi straszydłami, takimi jak zmiany klimatu.
  _
 • Te globalne elity były wspierane przez wiele skorumpowanych instytucji, w tym WHO („Światowa Organizacja Zdrowia”), duże firmy farmaceutyczne oraz światowych graczy w dziedzinie bogactwa i zdrowia, takich jak Bill Gates.
  _
 • Wraz z pojawieniem się nowego wirusa grupy te wykorzystały najsłabszy moment, aby wprowadzić swoje plany w życie i zmienić świat za pomocą wielu propozycji — nazwano to Wielkim Resetem. Reakcja na koronawirusa była tylko pierwszą próbą w tym planie.
  _
 • Rządy na całym świecie, pod groźbą poważnej śmiertelności (rzeczywistej czy wyimaginowanej), ugięły się przed planem działania, który wykorzystywał niewyobrażalne wcześniej ograniczenia praw jednostki, ogromne wydatki finansowe i rozszerzenie kompetencji rządów, aby przygotować grunt pod zmianę władzy.
  _
 • Wolność słowa, prawo do zgromadzeń, prawo do autonomii cielesnej, reprezentatywność rządów, wszystko to upadło w ciągu kilku miesięcy od pierwszych przypadków COVID-19 ogłoszonych w prawie każdym kraju.
  _
 • Ta nowo odkryta władza i ramy działania pozwoliły temu ruchowi przechwycić rozpadające się resztki kruchych demokracji, społecznych empatii i stąpających po cienkim lodzie partyjniaków zaniepokojonych nadchodzącymi wyborami.
  _
 • Bezprecedensowe globalne lockdowny narzucane społeczeństwom, zakłóciły cały przepływ handlu i relacji.
  _
 • Pod pozorem „ochrony” światowej populacji przed tym apokaliptycznym patogenem do kasy każdej powiązanej i skorumpowanej instytucji wpłynęły biliony dolarów z podatków.
  _
 • Upadłe firmy były „wykupywane” za pomocą bezkosztowych pożyczek i dotacji, aby zatrzymać pracowników na pokładzie i utrzymać przepływ pieniędzy i by nie zniszczyć wszystkich gospodarek na raz.
  _
 • Ustanowiono masowy globalny system testów, aby wykryć jak największą liczbę infekcji COVID-19. Wybrany rodzaj testów (testy PCR) może wykrywać pozostałości wirusa po 5 dniach od zakażenia lub równie dobrze po 75 dniach.
  _
 • Szpitale zostały wyznaczone jako pierwszy punkt opieki, zapewniając potężną falę niepokoju i alarmującą centralizację władzy odczuwaną do dziś.
  _
 • Zgony były liczone z możliwie najszerszą tolerancją, zapewniając znaczący efekt psychologiczny na każdym kroku, co powodowało politykę odzwierciedlającą obawy ludności.
  _
 • Rządy wykupywały i przepłacały coraz to nowe podmioty, aby zapewnić podporządkowanie się. Grożono karami i wstrzymaniem działalności operacyjnej, jeśli nowe agencje nie spełniały oczekiwań.
  _
 • Stworzono globalny środek odstraszający, aby zapobiec wszelkim zabiegom przedszpitalnym. Wszystko koncentrowało się na ostatecznej zdobyczy: „rewolucyjnym” systemie szczepień, uważanym za następną generację światowej medycyny i zdrowia.
  _
 • Powstała bezprecedensowa fala finansowania i zmowy rządowej w celu wprowadzenia szczepionki na całym świecie.
  _
 • Nakazy rządowe wahały się od represyjnych niedogodności do pełnego aresztu domowego. Mogłeś stracić pracę, konto bankowe i wolność za jednym zamachem.
  _
 • Uproszczone mechanizmy noszenia masek zostały ustanowione jako zewnętrzny znak wiary w „nową normalność”. Politycy mogli wówczas umywać ręce od skutków, wskazując na brak stosowania takich procedur.
  _
 • Dzieci były celem dojrzałych metod propagandowych, zapewniających, że najbardziej bezbronna część naszego społeczeństwa była wykorzystywana jako maczuga przeciwko każdemu, kto działał pod prąd.
  _
 • Kolejne fale wariantów wirusa okazywały się świetną wymówką, gdy szczepionki nie działały zgodnie z oczekiwaniami.
  _
 • Urzędnicy służby zdrowia stosowali strategiczne ogłupianie [gaslighting], aby odwrócić uwagę od ich ogromnych porażek.
  _
 • Po całym świecie krążą pytania, czy obrażenia poszczepienne były spowodowane premedytacją, czy nieudolnością, ale rezultaty, czyli ogromne szkody w całej populacji, są pożądane niezależnie od intencji.
  _
 • Następnie wybuchła wojna, aby przykryć tę katastrofę.

Wszystko to zostało zaprojektowane, aby promować wirusa, który według wielu ma nienaturalne pochodzenie. Konsekwencje wirusa stworzonego przez człowieka, który przypadkowo lub celowo rozprzestrzenił się na świecie, powinny przerażać nas bardziej niż sam wirus. Ktoś bawi się w boga i wygląda na to, że dopiero zaczyna.

______________

What Did They Get Right?, Tyler Durden, Feb 24, 2023

oraz

What ACTUALLY Happened with Covid, Justin Hart, Jan 13, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

‘Koniec gry’ czyli trzy lata kłamstw covidowych
Zostaliśmy okłamani. Musimy zmierzyć się z rzeczywistością. Oparte na genach szczepionki przeciw covid niewątpliwie nie spełniły oczekiwań. Te tak zwane szczepionki nie zapobiegają infekcji, nie zapobiegają przenoszeniu infekcji i nie […]

______________

“Fake State” czyli tu nie ma przypadków
„Wolność nie jest dla tych niewolników. Nie jestem zwolennikiem zadawania jej wbrew ich sumieniu. Wręcz przeciwnie, jestem zdecydowanie za pozwoleniem im by się czołgali i płaszczyli, ile im się podoba, […]

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!