Rozpowszechnianie antynauki czyli kto tu jest terrorystą

Światowa Organizacja Zdrowia udostępniła na Twitterze film promujący twierdzenie, że aktywizm antyszczepionkowy jest bardziej śmiercionośny niż globalny terroryzm, rozprzestrzenianie broni jądrowej i przemoc z użyciem broni palnej.

−∗−

 

WHO: Aktywizm antyszczepionkowy jest bardziej śmiercionośny niż globalny terroryzm

Zabija więcej niż przemoc z użyciem broni palnej.

Światowa Organizacja Zdrowia udostępniła na Twitterze film promujący twierdzenie, że aktywizm antyszczepionkowy jest bardziej śmiercionośny niż globalny terroryzm, rozprzestrzenianie broni jądrowej i przemoc z użyciem broni palnej.

Tak. Naprawdę.

W filmie zacytowano dr Petera Hoteza z Baylor College of Medicine, który stwierdził: „Musimy uznać, że aktywizm antyszczepionkowy, który właściwie nazywam agresją antynaukową, stał się teraz główną siłą zabijania na całym świecie”.

Hotez stwierdził następnie, że 200 000 Amerykanów zmarło na COVID, ponieważ odmówili przyjęcia szczepionki, co nie jest poparte żadnym źródłem.

„A teraz aktywizm antyszczepionkowy rozszerza się na cały świat, nawet w krajach o niskich i średnich dochodach” – dodał Hotez.

„Aktywizm antyszczepionkowy, który właściwie nazywam agresją antynaukową, stał się teraz główną siłą zabijania na całym świecie.”
@PeterHotez, profesor i dziekan @BCM_TropMed, o niszczycielskim wpływie #misinformation i dezinformacji. pic.twitter.com/ZluiMGJ2gX

— Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) (@WHO) 14 grudnia 2022r.

Po raz kolejny nie podając jakiekolwiek źródło swoich wątpliwych twierdzeń, Hotez zapewnił, że „antynauka zabija teraz więcej ludzi niż rzeczy takie jak przemoc z użyciem broni, globalny terroryzm, rozprzestrzenianie broni jądrowej lub ataki cybernetyczne”.

Lekarz zaczął narzekać, że antyszczepionkowy sceptycyzm stał się teraz „ruchem politycznym” powiązanym ze „skrajnie prawicowym ekstremizmem” zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Niemczech.

Hotez złowieszczo wezwał do „politycznych rozwiązań, aby temu zaradzić”.

Jak można się było spodziewać, respondenci tweeta nie pozostawili suchej nitki na WHO za udostępnienie tego wideo, przy czym jeden z nich wskazał na statystyki sugerujące, że „Lekarze i „medycyna” zabijają więcej ludzi niż wypadki samochodowe i broń palna”.

Lekarze i „medycyna” zabijają więcej ludzi niż wypadki samochodowe i broń palna. TY zabijasz ludzi „nauką” i niebezpiecznymi, nieprzetestowanymi lekami i szczepionkami. pic.twitter.com/sSGnxXNr8A

— Henrik Palmgren 🇸🇪ᛟ (@Henrik_Palmgren) 23 grudnia 2022 r.

„Największe rozpowszechnianie antynauki pochodziło od @who, kiedy próbowaliście zamknąć świat z powodu łagodnego wirusa z 99,97% wskaźnikiem przeżycia, i dla którego oszukańczo podawano nawet najstraszliwsze wskaźniki śmiertelności (tj. „pozytywny test”). Możecie winić tylko siebie” – zauważył ktoś inny.

Największe rozpowszechnianie antynauki pochodziło od @who, kiedy próbowaliście zamknąć świat z powodu łagodnego wirusa z 99,97% wskaźnikiem przeżycia, i dla którego oszukańczo podawano nawet najstraszliwsze wskaźniki śmiertelności (tj. „pozytywny test”). Możecie winić tylko siebie.

— banthebbc (@banthebbc) 18 grudnia 2022r

„Jesteś absolutnym zagrożeniem dla społeczeństwa, Peter. Mylisz się nie tylko w medycynie. Jesteś zagrożeniem dla cywilizowanego społeczeństwa” – skomentowała prawniczka Viva Frei, publikując zrzuty ekranu pokazujące, jak Hotez nieustannie wzywa do maskowania i szczepienia dzieci.

Jesteś absolutnym zagrożeniem dla społeczeństwa, Peter. Mylisz się nie tylko w medycynie. Jesteś zagrożeniem dla cywilizowanego społeczeństwa. pic.twitter.com/n99LlCwVrc

— Viva Frei (@thevivafrei) 23 grudnia 2022r

Pomimo jego gwałtownego entuzjazmu dla zakrywania twarzy i szczepionek, które, jak twierdził, powstrzymały transmisję COVID, sam Hotez złapał COVID w maju ubiegłego roku i oczywiście odpowiedział, dziękując szczepionce.

Wygląda na to, że mam pozytywny wynik testu na COVID, umiarkowane objawy zmęczenia, ból głowy, ból gardła, izolacja w domu, spotkania poprzez zoom. Jestem wdzięczny, że ​​zostałem zaszczepiony /z dawkami przypominającymi/, co z pewnością zapobiegło poważniejszej chorobie. Właśnie zacząłem Paxlovid. Prześlijcie dalej, dbajcie o siebie.

— prof. dr n. med. Peter Hotez (@PeterHotez) 9 maja 2022r

W międzyczasie, jak dokumentujemy w poniższym filmie, zagorzali zwolennicy szczepionki zapełniają teraz Jonestown swoją retoryką.

 

________________

WHO: Anti-Vaccine Activism is Deadlier Than Global Terrorism, Paul Joseph Watson, 6 January, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

Sprzeciw czyli nowa choroba w rejestrze
Idea zawarta w słowie „naturalne” wywołuje poczucie czystości, dobroci i nieszkodliwości. Tymczasem syntetyczne substancje, produkty i technologie produkowane masowo przez przemysł (zwłaszcza szczepionki) są postrzegane jako „nienaturalne” i często budzą […]

________________

Tyrania – warunkowanie i kontrola behawioralna
Żadna „normalność” nie będzie już nigdy możliwa, dopóki zbiorowy indywidualny bunt przeciwko tej tyranii nie stanie się wspólnym rdzeniem naszego społeczeństwa. Jaka będzie nasza przyszłość bez tej aktywnej zmiany postaw […]

________________

Terror czyli po co ta kampania
W prawdziwej pandemii ten ciągły psychiczny gwałt byłby zbyteczny. Gdyby Czarna Śmierć szalała za moimi drzwiami, rząd wiedziałby doskonale, że nie muszą wydawać milionów, aby przekonać mnie, żebym została w […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!