Jeden globalny porządek czyli kogo słucha Emmanuel

„Jesteś po stronie amerykańskiej czy chińskiej? Ponieważ teraz, coraz więcej osób chciałoby widzieć na tym świecie dwa porządki. To ogromny błąd, nawet dla USA i Chin. Potrzebujemy jednego globalnego porządku”

−∗−

Tłumaczenie materiału opisującego niedawne wystąpienie Emmanuela Macrona, nawołującego do ‘jednego globalnego porządku’. Tekst wskazuje też kto miałby wspierać prezydenta Francji w tych odezwach. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

___________***___________

 

Marionetka Emmanuel Macron jest posłuszny swojemu globalistycznemu przewodnikowi Jacquesowi Attali i wzywa do „jednego globalnego porządku” (wideo)

Prawdziwy globalistyczny „mózg” stojący za Wielkim Resetem, Jacques Attali, chwali się, że „wymyślił” obecnego prezydenta Francji, Emmanuela Macrona.

Podczas przemówienia na szczycie APEC, partnerstwa gospodarczego dla krajów granicznych Azji i Pacyfiku, prezydent Francji Emmanuel Macron wezwał do „jednolitego globalnego porządku”. Komentarze Macrona nie są zaskakujące, ponieważ Jacques Attali, człowiek, który go „wymyślił”, jest jednym z najpotężniejszych globalistycznych architektów kształtujących przyszłość.

Macron wygłosił te komentarze, przy okazji omawiania interesów władz Rosji i Chin oraz groźbę wojny.

„Jesteśmy w dżungli i mamy dwa duże słonie, które zdają się coraz bardziej denerwować” — powiedział.

„Jeśli staną się bardzo nerwowe i rozpoczną wojnę, będzie to duży problem dla reszty dżungli. Potrzeba współpracy wielu innych zwierząt, tygrysów, małp i tak dalej” – dodał Macron.

„Jesteś po stronie amerykańskiej czy chińskiej? Ponieważ teraz, coraz więcej osób chciałoby widzieć na tym świecie dwa porządki. To ogromny błąd, nawet dla USA i Chin”.

„Potrzebujemy jednego globalnego porządku” — podsumował.


Jak informowaliśmy wcześniej w RAIR Foundation USA, jeśli nigdy nie słyszałeś o opiekunie Macrona, Jacques’u Attali, mogło to być zamierzone. Wśród globalistycznych architektów jest postacią pozostającą w cieniu, która nie tylko wpływa na kurs francuskiej polityki, ale także kształtuje naszą przyszłość – globalnie. Czy więc Jacques Attali jest jedynie rzecznikiem przedstawiającym plany potężnych globalistycznych sieci, czy też może być prawdziwym mózgiem kierującym nas wszystkich w stronę Wielkiego Resetu?

//Dalsza część artykułu przedstawia postać Jacques’a Attali link//

______________

Puppet Emmanuel Macron Obeys His Globalist Handler Jacques Attali and Calls for ‘A Single Global Order’ (Video), Amy Mek, November 23, 2022

−∗−

Wcześniejsze publikacje poświęcone J. Attali:

Wielcy Kreatorzy: Jacques Attali, ideolog „małej dobrej pandemii” z roku 2009
Niewolnicy nie są zainteresowani prawdziwą wolnością. Dzięki tresurze domagają się tylko zniesienia obostrzeń i to wszystko na co ich stać. Powyższa sentencja doskonale wpisuje się w kontekst rozważania nad człowiekiem […]

______________

W 1981r. Jacques Attali mówi, jak zamierzają rozegrać epidemię
„Przyszłość polegać będzie na znalezieniu sposobu na zmniejszenie liczby ludności. Zaczniemy od ludzi starych, bo gdy ludzie przekraczają 60-65 lat, to żyją dalej bezproduktywnie, a to drogo kosztuje społeczeństwo. […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!