Za dużo prawdy. Newsmax zrywa współpracę z Larą Logan

Kanał telewizyjny Newsmax zerwał współpracę z Larą Logan, znaną i wielokrotnie nagradzaną reporterką CBS News ds. zagranicznych, wieloletnią korespondentką wojenną i dziennikarką śledczą.  Nie jest to pierwsza “kara”, jaką świat medialny wymierzył Logan. W zeszłym roku straciła zatrudnienie w firmie produkcyjnej, która nakręciła program w serwisie streamingowym Fox News, po tym jak wyłamując się z ogłupiającej narracji covidowej porównała Anthony’ego Fauci do “Anioła śmierci”, dr Mengele.

W marcu tego roku Logan wypowiedziała się na temat wojny na Ukrainie, mówiąc m.in.

Nie lubię być okłamywana, a jesteśmy okłamywani na epicką skalę. Kiedy mówi się nam, że mamy tylko jedną możliwość i musisz być w 100% z Zełenskim, który jest marionetką (…) został on wyselekcjonowany jak wielu naszych liderów. Ukraina była centrum prania brudnych pieniędzy. (…) Miliardy dolarów amerykańskich wyprano na Ukrainie.

W maju tego roku Logan doczekała się opublikowanego na łamach The New York Times swoistego nekrologu, oznaczającego śmierć cywilną w amerykańskim mainstreamie.

Po wyliczeniu bezspornych zasług Logan nastąpiła stygmatyzacja w formie wymienienia jej skandalicznych występków przeciw politycznej nikczemności.

Lara Logan, niegdyś gwiazda CBS News, jest teraz jedną ze skrajnej prawicy. Były główny korespondent spraw zagranicznych jest obecnie popularnym gościem w podcastach prowadzonych przez sceptyków ds. szczepionek i zaprzeczających wyborom w 2020 roku“.

“Kiedy Lara Logan osiągnęła szczyty amerykańskiego dziennikarstwa ponad dekadę temu, jako główny korespondent ds. spraw zagranicznych w CBS News, jej szefowie nie zastanawiali się dwa razy przed wysłaniem jej, by relacjonowała największe wydarzenia na świecie. Producenci domagali się współpracy z nią, gdy przeprowadzała wywiady z dowódcą talibów, kronikowała arabską wiosnę i śledziła epidemię eboli. Były prezydent Barack Obama zadzwonił do niej, aby życzyć jej wszystkiego najlepszego po najbardziej traumatycznym wydarzeniu w karierze, która wydawała się nie mieć granic: została napastowana seksualnie podczas relacjonowania demonstracji na placu Tahrir w Kairze w 2011 roku (*) Ale dzisiaj pani Logan przedstawia zupełnie inną postać w amerykańskich mediach. Zamiast w krajowych audycjach informacyjnych, można ją znaleźć jako gościa w prawicowych podcastach lub przemawiać na wiecu z marginalnych przyczyn, promując nieprawdziwe informacje na temat zgonów spowodowanych szczepionkami Covid…”

The New York Times/artykuł/

* “Lara Logan relacjonowała wydarzenia w Kairze dla telewizji CBS, kiedy zaatakował ją tłum egipskich mężczyzn. Przez blisko pół godziny była bita i molestowana”.

Naruszone tabu

Kilka dni temu Newsmax zerwał w panice współpracę z Larą Logan po użyciu przez nią w programie następujących słów: Bóg, szatan, Harari, krew dzieci.

Rozmowa toczyła się na temat globalnych elit i ich poparcia dla socjalizmu. W kontekście wpuszczania do USA milionów imigrantów, Logan wyraziła swoją opinię o gotowości administracji Bidena do prowokacji, którą można by potem wykorzystać do  udowodnienia kłamstwa białego terroryzmu i białej supremacji w dzisiejszej Ameryce, co z kolei dałoby pretekst do bardziej radykalnej rozprawy z prawicą. “Potrzebują ognia w Reichstagu”- powiedziała Logan przywołując także plan “Wielkiej Wymiany” polegający na zastąpieniu białych mieszkańców imigrantami.

Największe oburzenie mainstreamu wywołało użycie przez dziennikarkę słów określonych potem przez jej krytyków jako “apokaliptyczne terminy biblijne”.  Podczas rozmowy, na pytanie czy Bóg uważa, że sytuacja zamkniętych granic jest OK, Lara Logan odpowiedziała:

Bóg wierzy w suwerenność, tożsamość narodową, świętość rodziny i wszystko, z czym żyliśmy od początku czasu.

I wie, że otwarta granica jest sposobem szatana na przejęcie kontroli nad światem przez wszystkich tych ludzi, którzy są marionetkami i jego sługami.

I mogą myśleć, że staną się bogami. Tak nam mówią. Wszyscy poznaliście Harariego i całą resztę na Światowym Forum Ekonomicznym. Wiesz, ci, którzy chcą, żebyśmy jedli owady, karaluchy, podczas gdy oni sami spożywają krew dzieci.

To są ludzie, prawda? Nie wygrają. Nie wygrają.

Komentarze

Ten, kto wykroczy poza linię (czy to realną, czy wyimaginowaną), zostaje natychmiast „anulowany”

Większość zwykłych Komentatorów uważa, że Logan powiedziała prawdę. Kilkanaście osób odniosło się wątku “dziecięcej krwi”. Część odebrała to jako wyrażenie metaforycznie, inni potraktowali dosłownie kojarząc z porwaniami i handlem dziećmi, z seksualnym wykorzystywaniem, mordami “medycznymi” w celu pozyskania organów.

Od dawna przypuszczam, że abortowane dzieci z Planned Parenthood zostały wykorzystane do zrobienia czegoś w rodzaju „surowicy młodości” dla Hollywood.

Yuval Harrari to imię, którego wielu nie zna, ale będzie. Wspomniała o nim i mam przeczucie, że to spowodowało jej anulowanie.

Jeśli nie rozpoznajesz wojny duchowej, którą toczymy, ośmielam się odgadnąć z absolutną pewnością, co uwięziło twoją wieczną duszę, by przymykać oko na dzieciobójstwo i handel ludźmi.

W komentarzach pojawiło się słowo “Adrenochrom” jako metabolit adrenaliny torturowanych dzieci. “W książce Aldousa Huxleya – Drzwi percepcji (The Doors of Perception) adrenochrom porównywany jest do LSD i meskaliny”. Zgłębianie tego wątku grozi nam utonięciem w makabrycznych wizjach lub domysłach. Faktem bezspornym jest, że linie komórkowe mordowanych płodów oraz ludzki kolagen są wykorzystywane w preparatach opisanych jako lecznicze oraz produktach kosmetycznych.

“Usuwanie dziecka od 5 do 9 miesiąca życia to spory dochód dla prywatnych klinik. I jak podpowiada mój informator: „Dzieci tak naprawdę nie są usuwane z łona, ale mordowane poza ciałem matki, ponieważ w wielu przypadkach szybciej i bezpieczniej jest spowodować przedwczesny poród niż zabijać dziecko w organizmie matki. Po sztucznie wywołanym porodzie dziecko zostaje żywcem wrzucone do przemysłowej maszynki do mielenia mięsa, takiej jak w rzeźniach: model STR2000. Chyba, że trafia jak w niektórych przypadkach do eksperymentów medycznych”. /Jak wykorzystać płody ludzkie w przemyśle kosmetycznym/

A także: „250 kg dziecięcego mięsa dla fabryki kremów”

* * *

Cenzura dotycząca Lary Logan dowodzi, że dożyliśmy czasów opisanych przez Orwella.

__________________________________________________________________________________________

Źródła: 1, 2.

 

 

Odsłony: 24

Tagi: ,

O autorze: CzarnaLimuzyna