Mielony ze świerszcza czyli jak ubodzy przetrwają zimę

„Wielki Reset” polega na drastycznym obniżeniu poziomu życia pospólstwa, co zmusi ich do włączenia robaków, chwastów i ścieków do swojego menu, podczas gdy elity z Davos będą nadal ucztować przy najlepszej kuchni w swoich wieżach z kości słoniowej.

−∗−

Tłumaczenie materiału z serwisu The Summit News na temat przygotowań supermarketów do umieszczenia w swojej ofercie produktów z insektów jako formy taniej żywności dla ubogich. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

___________***___________

Getty Images / Krit of Studio OMG

 

Duży supermarket w Wielkiej Brytanii planuje sprzedawać ROBAKI jako żywność, aby pomóc biednym ludziom w zimie

Supermarket jest również zaangażowany w teleturniej, w którym „hodowcy” owadów będą prezentować robaki jako „następną wielką rzecz”

Duża sieć supermarketów w Wielkiej Brytanii finalizuje plany umieszczania owadów na swoich półkach i sprzedawania ich jako taniego źródła żywności dla ludzi, którzy borykają się z problemem wyżywienia swoich rodzin w obliczu rosnącej inflacji i kosztów życia w kryzysie.

The Daily Mail donosi, że Aldi rozważa gromadzenie „jadalnych” robaków i dostarczanie zestawów przepisów dla rodziców, aby przygotowywać robaki i świerszcze dla swoich głodnych dzieci.

Potencjalne produkty w asortymencie to „zrównoważone” hamburgery ze świerszcza, a także „nuggetsy” i „mielone”.

Palce lizać.

Będziesz jeść robaki. Niczego nie będziesz posiadać. I będziesz szczęśliwy. pic.twitter.com/6Pkj5Ol4Td
— Ian Miles Cheong (@stillgray) 20 października 2022r.

Właśnie wtedy, gdy sądziłeś, że już bardziej dystopijnie być nie może, jeden z supermarketów angażuje się w teleturniej, w którym „hodowcy” owadów będą prezentować dla Aldi robaki jako „następną wielką rzecz”, jak dowiadujemy się z raportu.

Jeden z uczestników, Aaron Thomas, skomentował: „Mamy misję zmiany postrzegania owadów jako pożywienia. Są one jednym z najbardziej zrównoważonych źródeł białka na świecie”.

Thomas twierdzi ponadto, że świerszcze zawierają więcej białka niż wołowina, dodając: „Chcemy włączyć konsumpcję owadów do głównego nurtu. Jeśli uda nam się stanąć przed gronem klientów Aldi, będzie to niesamowita okazja”.

To najnowsze posunięcie w przybierającym na sile trendzie narzucania masom konsumpcji robaków jako sposobu na „ratowanie planety”.

 

Niedawno kanadyjska firma The Aspire Food Group zobowiązała się produkować 9000 ton owadów rocznie do spożycia przez ludzi i zwierzęta domowe. Ma to nastąpić po ukończeniu budowy największego na świecie centrum przetwórstwa żywności ze świerszczy.

Oprócz świerszczy w Europie popularne są również robaki i czerwie [larwy].

 

Istnieją nawet propozycje karmienia nimi dzieci w wieku szkolnym:

 

Co powiesz na sałatkę z chwastów? A dlaczego nie popijać pożywienia z robaków szklanką świetnie orzeźwiających ścieków?

W 2020 roku Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało na swojej stronie internetowej dwa artykuły, w których badano, w jaki sposób można przyzwyczaić ludzi do jedzenia chwastów, robaków i picia wody ze ścieków w celu zmniejszenia emisji CO2.

W osobnym artykule opublikowanym na stronie WEF opisano, w jaki sposób można przyzwyczaić ludzi do spożywania „jedzenia”, które już na pierwszy rzut oka brzmi obrzydliwie.

 

„Wielki Reset” polega na drastycznym obniżeniu poziomu życia pospólstwa, co zmusi ich do włączenia robaków, chwastów i ścieków do swojego menu, podczas gdy elity z Davos będą nadal ucztować przy najlepszej kuchni w swoich wieżach z kości słoniowej.

 

Zasmakujesz w robakach?

__________________

Major Supermarket In UK Planning To Sell BUGS As Food To Help Poor People Through Winter, Steve Watson, 20 October, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Frankenfoods czyli jak przekąsić syntetycznie
Mają nowy śmiały plan, którym chcą nas uraczyć: pozbyć się całkowicie hodowli zwierząt, farm i małych gospodarstw. Sprawić, aby sztuczne mięso, sztuczne mleko i sztuczny ser hodowane w laboratorium stały […]

__________________

Dyptyk żywnościowy czyli apokalipsa, robaki i GMO
Byliśmy świadkami jak lockdowny roznoszą gospodarkę na kawałki, podczas gdy klasa miliarderów osiąga rekordowe zyski, a korporacyjne molochy rozszerzają swoje monopole, tak też każda proponowana polityka bezpieczeństwa żywnościowego przyniesie korzyści […]

__________________

Warzywne jajka czyli czym zalać robaka
Za mediami promującymi spożywanie robaków kryje się nowa energia. Ale ten reklamowany wielki ruch jest niewątpliwie punktem zwrotnym w kierunku hodowanego w laboratoriach mięsa i nabiału. Propaganda płynie szerokim strumieniem. […]

__________________

Świat według Klausa
Ty i ja nie będziemy jeść robaków. Ty i ja nie będziemy wiecznie nosić masek. Ty i ja nie będziemy odgrywać ról cyborgów. I ty i ja nie będziemy w […]

 

Odsłony: 3

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!