I po wakacjach czyli gdzie oni się pochowają

Od dawna mówi się, że międzynarodowe lotnisko w Denver znajduje się na szczycie podziemnej bazy wojskowej, zbudowanej głęboko pod powierzchnią i połączonej z kilkoma podziemnymi bazami. Te plotki są wynikiem kilku interesujących faktów.

−∗−

Tłumaczenie transkrypcji materiału wideo z kanału Grega Reese, zamieszczonego w serwisie Forbidden Knowledge TV, a omawiającego dziwne historie na temat Międzynarodowego Portu Lotniczego w Denver. /AlterCabrio/

____________***____________

Plecaki przetrwania, podziemne bazy i międzynarodowe lotnisko w Denver

 

TRANSKRYPCJA

Ponieważ nasz rząd jest winny forsowania śmiercionośnej eksperymentalnej szczepionki, okradania narodu z jego bogactwa i rozpoczęcia wojny z Rosją, która ma ponadprzeciętny arsenał broni jądrowej, trzeba zadać pytanie: bez względu na to czy powodem będą wściekłe tłumy, czy bomby atomowe, gdzie ci oszuści planują ucieczkę przed skutkami?

[Odniesienie do informacji lokalnych z Denver o ogłoszeniu przez Biuro Zarządzania Kryzysowego miasta Denver, że będzie rozdawać bezpłatne plecaki przetrwania (bug-out bags)]

Miasto Denver informuje miejscową ludność, że powinni być przygotowani na niespodziewane polecenie pośpiesznego opuszczenia miasta, a wiele osób łączy to z międzynarodowym lotniskiem w Denver.

Od dawna mówi się, że międzynarodowe lotnisko w Denver znajduje się na szczycie podziemnej bazy wojskowej, zbudowanej głęboko pod powierzchnią i połączonej z kilkoma podziemnymi bazami. Te plotki są wynikiem kilku interesujących faktów.

Od 1995 roku, dopóki nie znaleziono go martwego rok później, Phil Schneider wygłosił dziesiątki wykładów, twierdząc, że został zatrudniony do budowy głębokich podziemnych baz wojskowych, znanych jako DUMB [Deep Underground Military Bases] dla rządu USA. Jego ojcem był kapitan Oscar Schneider, były nazista stacjonujący na Florydzie, pracujący przy tajnych operacjach wywiadu marynarki wojennej.

Phil Schneider pokazywał próbki, jak twierdził, nieznanych egzotycznych metali. Dostarczał mapy podziemnych DUMBów i pokazywał robiące wrażenie blizny, które, jak twierdził, pochodziły z brutalnej potyczki z gatunkiem pozaziemskim głęboko pod ziemią.

W styczniu 1996 roku Schneider został znaleziony martwy w swoim domu, kilka dni po tym, jak w tajemniczy sposób zmarł z powodu uduszenia. Dochodzenia nigdy nie zostały zakończone i uznano to za samobójstwo. Jego materiały zaginęły.

Przed śmiercią Phil Schneider wykorzystał swoje zezwolenie, by zabrać autora śledztwa, Alexa Christophera, na najwyższe podziemne poziomy lotniska w Denver, gdzie zrobili zdjęcia długiej drogi prowadzącej do wielu miejsc.

Zbudowane na 53 milach kwadratowych ziemi, 25 mil od centrum, lotnisko w Denver przekroczyło budżet o miliardy dolarów. Do każdej sekcji zatrudniano różnych wykonawców, z których niektórzy ujawniali się i twierdzili, że pokazanie, co tam jest, zajęłoby kilka dni.

Wewnątrz niezbyt imponującego lotniska znajduje się zwieńczenie z tajemniczymi obrazami iluminatów i masonów, oznaczające zakopaną pod nią kapsułę czasu, która ma zostać otwarta w 2094 roku.

Lotnisko otwiera słynny 4-częściowy mural przedstawiający wojnę biologiczną, śmierć i zniszczenie, rezygnacja z wszelkiej narodowej suwerenności i pojawienie się nowej religii.

Na podłodze, bez wyraźnego powodu, znajduje się symbol złota i srebra w wozie górniczym, Au-Ag, który jest również skrótem określającym śmiertelny szczep zapalenia wątroby, odkryty w 1965 roku.

Na zewnątrz, na powierzchni pasy startowe mają kształt swastyki, a pasażerów wita coś, co stało się znane jako „Blucifer”, prawie dziesięciometrowy [32stopy] koń ze świecącymi czerwonymi oczami, który podobno zabił swojego twórcę, gdy kawałek rzeźby poluzował się i przeciął tętnicę w nodze.

To dlatego tak wiele osób mówi o programie plecaków przetrwania [bug-out bag program] w Denver. I dobrze, ponieważ teraz, gdy wiemy, kto popełnia te historyczne Zbrodnie Przeciwko Ludzkości, nie możemy tak po prostu pozwolić im wymknąć się i zaszyć w jakiejś dziurze.

[Po lekturze polecam obejrzenie filmu, 5min]

________________
Bug-Out Bags, Underground Bases & The Denver International Airport, Alexandra Bruce, September 21, 2022

−∗−

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!