Wakacje czyli co robią zbulwersowane elity

Do 2000r. lub niedługo po tym nastąpi całkowity upadek cywilizacji i jedyne, co może go powstrzymać, to poważne cięcia w populacji ludzkiej, zaprzestanie rozwoju technologicznego i ekonomicznego, eliminacja mięsa z diety człowieka, ścisła kontrola przyszłego rozmnażania się człowieka oraz całkowite zaangażowanie w ochronę środowiska.

−∗−

Tłumaczenie materiału ze strony Forbidden Knowledge TV omawiającego książkę autorstwa Miltona Williama Coopera (Billa Coopera) o źródłach zjawiska tzw. NWO. Do artykułu dołączone jest również wideo z wystąpieniem publicysty z 1996r. //AlterCabrio

 

_______________***_______________

Bill Cooper i historia naszego obecnego ludobójstwa

 

 

W rozdziale 9 przełomowej książki Billa Coopera z 1991 rokuBehold a Pale Horse” [pdf], autor opisuje genezę i historię naszego obecnego ludobójstwa. Death Shot [śmiertelny zastrzyk] jest kulminacją tego projektu, który ma swoje korzenie w późnych latach 50. i ma bardzo wyraźny ślad w dokumentach.

Wiele innych prognoz [predictions], które Cooper przedstawił w tej książce, sprawdzało się przez całe nasze życie, a przyspieszyło podczas rozwoju plandemii covid i po wypuszczeniu szczepionek.

Zaczęło się od powojennego wyżu demograficznego [Baby Boom] i światowej eksplozji populacji w drugiej połowie XX wieku. Elita była zbulwersowana i musiała coś z tym zrobić. Począwszy od późnych lat 50. zlecili Klubowi Rzymskiemu badania i tworzenie modeli komputerowych, które pokazały, że do 2000r. lub niedługo po tym nastąpi całkowity upadek cywilizacji i jedyne, co może go powstrzymać, to poważne cięcia w populacji ludzkiej, zaprzestanie rozwoju technologicznego i ekonomicznego, eliminacja mięsa z diety człowieka, ścisła kontrola przyszłego rozmnażania się człowieka oraz całkowite zaangażowanie w ochronę środowiska.

Brzmi znajomo?

Dane Klubu Rzymskiego zostały wykorzystane w badaniu rządu USA, którego jedną z iteracji był Global 2000 Raport dla Prezydenta [pdf].

Dr Aurelio Peccei z Klubu Rzymskiego zalecał, aby:

„Wprowadzenie zarazy, która miałaby taki sam efekt jak wcześniej w historii słynna Czarna Śmierć. Głównym zaleceniem było opracowanie drobnoustroju, który zaatakuje układ autoimmunologiczny, a tym samym uniemożliwi opracowanie szczepionki”.

Mówi, że zaowocowało to Projektem MK-NAOMI i stworzeniem wirusa HIV, co zostało przeprowadzone przez naukowców z Wydziału Operacji Specjalnych (SOD) w Fort Detrick w stanie Maryland pod nadzorem CIA. Jak wiemy, szczepionka przeciw covid zawiera to samo białko kolczaste GP120 co HIV, a jedną z głównych rzeczy, jakie powoduje, to właśnie AIDS.

Cooper kontynuował: „Finansowanie uzyskano z Kongresu USA w ramach HB 15090 (1969), gdzie 10 milionów dolarów przeznaczono na budżet DOD [Department of Defense] na 1970 rok. Zeznania przed komisją senacką ujawniły, że zamierzali wyprodukować „syntetyczny czynnik biologiczny, czynnik, który naturalnie nie istnieje i na który nie można było uzyskać naturalnej odporności. W ciągu następnych 5 do 10 lat byłoby prawdopodobnie możliwe wytworzenie nowego drobnoustroju zakaźnego, który mógłby różnić się w pewnych ważnych aspektach od wszelkich znanych organizmów chorobotwórczych. Najważniejszym z nich jest to, że mógłby być oporny na procesy immunologiczne i terapeutyczne, od których zależy utrzymanie naszej względnej wolności od chorób zakaźnych…”

„Nowy Porządek Świata wyeliminuje zagrożenie populacyjne na kilka sposobów. Pełną kontrolę indywidualnego zachowania można osiągnąć za pomocą implantów elektronicznych lub chemicznych. Nikt nie będzie mógł mieć dziecka bez pozwolenia, a surowe kary czekają na tych, którzy ignorują prawo. Agresywni, starzy, niedołężni, niepełnosprawni i nieproduktywni zostaną zabici. Własność prywatna zostanie zniesiona. A ponieważ religia pomogła stworzyć problem populacji, nie będzie tolerowana, z wyjątkiem zatwierdzonej religii kontrolowanej przez państwo, która będzie ewoluować zgodnie z potrzebami człowieka…”

„Rozwój technologiczny i wzrost gospodarczy zostaną poważnie ograniczone. Człowiek będzie musiał żyć jak jego przodkowie. Ci, którzy nauczą się samowystarczalności i będą potrafili przystosować się do braku wielu rzeczy, które dzisiaj uważamy za oczywiste, takich jak samochody, będą sobie dobrze radzić. Inni będą strasznie cierpieć. Człowiek po raz kolejny podporządkuje się prawu przetrwania najsilniejszych”.

„Czy możesz sobie wyobrazić, co się stanie, jeśli Los Angeles zostanie dotknięte trzęsieniem o sile 9.0, Nowy Jork zostanie zniszczony przez podłożoną przez terrorystów bombę atomową, wybuchnie III wojna światowa na Bliskim Wschodzie, załamią się banki i giełdy, istoty pozaziemskie wylądują na trawniku Białego Domu, jedzenie zniknie ze sklepów, znikną niektórzy ludzie, Mesjasz objawi się światu, a wszystko to w bardzo krótkim czasie? Czy możesz to sobie wyobrazić? Światowa struktura władzy może, a w razie potrzeby sprawi, że niektóre lub wszystkie z tych rzeczy się wydarzą, aby doprowadzić do Nowego Porządku Świata”.

„PATRIOCI NIE MOGĄ BYĆ W DOMU W ŻADNE ŚWIĘTO NARODOWE W CIĄGU DNIA ANI W NOCY, DOPÓKI NIEBEZPIECZEŃSTWO NIE PRZEMINIE. Zignoruj ​​to ostrzeżenie, a znajdziesz się w obozie koncentracyjnym”.

„W obozie będziecie leczeni na chorobę psychiczną zwaną nacjonalizmem, typową dla patriotów. Ta choroba nie leży w interesie Nowego Porządku Świata. Ci, których nie można wyleczyć, zostaną eksterminowani. Zapytany, co czeka świat w nadchodzącej dekadzie, Henry Kissinger powiedział: „Wszystko będzie inne. Wielu ucierpi. Pojawi się Nowy Porządek Świata. Będzie to znacznie lepszy świat dla tych, którzy przeżyją. Na dłuższą metę życie będzie lepsze. Świat, którego pragnęliśmy, stanie się rzeczywistością”.

***

CHAPTER 9
ANATOMY OF AN ALLIANCE

The Logic for the New World Order

The Glue That Binds the Alliance of Power and the Consequences

LINK

[Całość rozdziału książki na stronie źródłowej, tłumaczenie automatyczne -tłum.]

________________

Bill Cooper and the History of Our Current Genocide, Alexandra Bruce, July 31, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Wielcy Kreatorzy: Jacques Attali, ideolog „małej dobrej pandemii” z roku 2009
Niewolnicy nie są zainteresowani prawdziwą wolnością. Dzięki tresurze domagają się zniesienia obostrzeń i to wszystko na co ich stać. Powyższa sentencja doskonale wpisuje się w kontekst rozważania nad człowiekiem przyszłości […]

________________

Uczynimy Twoje życie tak okropnym, że zapragniesz nowego porządku
Po klęsce głodu dobroczyńcy ludzkości rzucą na rynek w swojej szczodrobliwości nową żywność. Smaczną, ekologiczną i niedrogą, lecz przede wszystkim w wystarczającej ilości. Nowy zielony standard będzie oznaczać pożywienie bez najmniejszego dodatku mięsa, […]

________________

Wolność od rozumu? Nowy ustrój świata: niewolnictwo
W ostatnim czasie, w gwałtownie animowanym życiu społeczno-politycznym Polaków można zauważyć dwie silne tendencje. Pierwszą z nich jest obrona i promocja tzw. wolności bez rozumu – nieograniczonej swobody niemoralnego działania, sprzecznego z podstawowymi wartościami […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!