PiS szykuje “prezent” dla emerytów w rocznicę komunistycznego manifestu

22 lipca 1944 roku został ogłoszony Manifest komunistyczny (PKWN). Była to odezwa dla Polaków, podpisana i zatwierdzona przez Stalina cztery dni wcześniej, w Moskwie. Nie wiadomo czy to przypadek czy zamierzona zbieżność, ale dzisiejsi socjaliści ogłosili własnie ustami funkcjonariusza Niedzielskiego, że od 22 lipca osoby starsze będą mogły skorzystać z nieskutecznego i w wielu przypadkach szkodliwego preparatu nazywanego przez globalną propagandę szczepionką.

Od 22 lipca dopuszczamy szczepienie czwartą dawką dla osób 60-79 r. ż

W kontekście publikowanych badań, statystyk i opinii naukowych fakt rekomendacji tego typu preparatów jest wysoce bulwersujący. Wielokrotnie okazywało się, że osoby zaangażowane w promocję słynnej szprycy są powiązane z przemysłem farmaceutycznym lub z fundacjami globalistów.

Piotr Witczak stwierdza: “Naczelni siewcy strachu i szczepionkowi naganiacze mają powiązania z przemysłem farmaceutycznym, który zarabia na pandemii. Strategia jest prosta: podsycać strach przed covid poprzez procedury, obostrzenia i media, dyskredytować odporność naturalną ” (szczepionki to jedyne remedium)”

Prof. Pyrc jest przewodniczącym zespołu ViroGenetics Team, który stanowi część projektu europejskiej inicjatywy na rzecz walki z koronawirusem (CARE) finansowanej przez Pfizera i Fundację Billa i Melindy Gatesów. /Newsroom/

Szczyt fali propagandy w połowie sierpnia

Urzędujący na stanowisku ministra, Niedzielski ogłosił, że zgodnie z założeniem planu “Liczba hospitalizacji może osiągnąć 3 tys”. Jednocześnie można wyłowić z jego wypowiedzi, że groźny wirus nie jest groźny: “Ta fala potwierdza tezę, że dolegliwość zachorowań na COVID-19 jest mniejsza” – powiedział Niedzielski. Dodał też, że:” W tej chwili BA.4 i BA.5 są najbardziej popularnymi wariantami”

Niestety, Ministerstwo Zdrowia nie udzieliło odpowiedzi na pytanie Grzegorza Płaczka o skuteczność zalegających w magazynach preparatów covidowych.

” ABSURD! Spytałem @MZ_GOV_PL czy posiada informację, iż podawane szczepienia przeciw C-19 do końca czerwca 2022 roku chronią przeciw Omikronowi BA.5? MZ ODMÓWIŁO mi odpowiedzi”.

___________________________________________________________________________________

Niedzielski „uciekł” z konferencji prasowej. Padło pytanie o eksperymenty na dzieciach – link

– Jesteśmy tutaj po to, bo chcemy zapytać ministra zdrowia, kto odpowie za te 200 tys. nadmiarowych zgonów? Chcieliśmy też wiedzieć, dlaczego ministerstwo zdrowia ignoruje doniesienia na temat szkodliwości randapu

_______________________________________________________________________

Grafika: Barbara Piela

 

 

O autorze: Redakcja