Problemem nie jest propaganda w sprawie szczepień na COVID

Problemem są fakty, o których dowiadujemy się ostatnio. Świadczą one o tym, że szczepienia przeciw COVID 19 są zwyczajnie nieskuteczne. Nie chronią przed pandemią. W numerze 36/2021 tygodnika “Do Rzeczy” ukazał się artykuł Jana Pospieszalskiego “Cenzura w służbie… zdrowia” [zajawka {TUTAJ(link is external)}]. Czytamy w nim m.in.:

“Dane z Izraela pokazują, że źródłem wzrostu poważnych zachorowań, wymagających hospitalizacji, są osoby zaszczepione. Jednak media tego nie odnotowują. Pisząc o czwartej fali, nie sa w stanie dostrzec związku przyczynowo-skutkowego. Obserwując jedną grupę pacjentów (80-89 lat), dr Marek Sobolewski z Politechniki Rzeszowskiej wykazal, że szczepionka nie tylko seniorów nie ochroniła, lecz także tak osłabiła ich system immunologiczny, że z tej grupy “wyszła” właśnie letnia fala zachorowań. Zachorowania najpierw pojawiły się w grupie w pełni zaszczepionych, dopiero po dwóch-trzech tygodniach wśród niezaszczepionych. O zgrozo, widoczne sąteż zachorowania po trzeciej dawce szczepienia! Próżno jednak szukać tych informacji w polskich mediach. Badania statystyka dr Marka Sobolewskiego są na tyle frapujące, że pewnie zasługują na osobny obszerny tekst.”.

Maciej Pawlicki zamieścił na Twitterze {TUTAJ(link is external)} mapkę,z której wynika, iż im większy procent zaszczepionych – tym więcej zachorowań. Można też znaleźć u niego informację:

“W piątek rządowa agencja CDC ogłosiła nowe dane niepożądanych efektów poszczepiennych (VAERS) 8 miesięcy szczepień na covid-19 w USA: 13 627 zgonów, 1429 poronień, 2 mln 826 646 powikłań (injuries), 17 794 nieodwracalnych kalectw (permanent disabilities), 55 821 hospitalizacji.
3:48 PM · 31 sie 2021·” {TUTAJ(link is external)}.

Negatywne skutki masowych szczepień przeciw COVID 19 potwierdzają też inne źródła. W sierpniu z portalu Medonet.pl {TUTAJ(link is external)} dowiedzieliśmy się, że:

“Jak długo chronią szczepionki? Niepokojące wyniki badań
PAP | data publikacji: 26.08.2021, 07:17
Z badań brytyjskich naukowców wynika, że skuteczność szczepionek przeciwko COVID-19 firm Pfizer i AstraZeneca słabnie po sześciu miesiącach. (…) Badanie w ramach prowadzonego na King’s College London programu ZOE COVID Study opiera się na realnych danych dotyczących pozytywnych wyników testu na obecność koronawirusa w okresie od maja do lipca tego roku wśród 1,2 mln osób, które otrzymały dwie dawki szczepionki firm Pfizer i AstraZeneca. (…) Wynika z niego, że skuteczność szczepionki Pfizera spada z 88 proc. po miesiącu od podania drugiej dawki do 74 proc. w okresie 5-6 miesięcy, zaś w przypadku szczepionki firmy AstraZeneca skuteczność spada z 77 proc. po miesiącu do 67 proc. po upływie 4-5 miesięcy.”.

Podobne wieści docierają z Kanady. W Izraelu zaczyna się już mówić o tym, iż szczepienie trzeba będzie powtarzać co pół roku do roku. Jednak o wiele dłuższą i lepszą odporność uzyskuje się po prostu po przechorowaniu tego całego COVID 19. Laureat Nagrody Nobla, prof Luc Montagnier przestrzegał przed masową akcją szczepień {TUTAJ(link is external)}. Wygląda na to, że miał rację.

O autorze: elig