Nowe groźby Kaczyńskiego. Przymus szczepień i prześladowania niepokornych?

Odmowa szczepienia nie jest kwestią wolności jednostki

J. Kaczyński, Prezes PiS, Warszawa, 2021-08-07./PAP/

Rok 2021. My, Polacy naród tragicznie doświadczony ludobójstwem i komunistycznym totalitaryzmem doczekaliśmy się kolejnego satrapy, który już w tej chwili jest obciążany większą liczbą ofiar niż komunistyczny dyktator Jaruzelski, a na domiar złego korzystając z nowo mowy – języka “nowej normalności” i “nowego ładu”, zapowiadając nowe prześladowania, nazywa je obostrzeniami.

Trzeba podjąć wszystkie możliwe przedsięwzięcia, zarówno zachęty do szczepień, jak i bardziej rygorystyczne kroki

–  oznajmił szef “zdradzieckich mord i najgorszego sortu” w rozmowie z PAP, zapowiadając nową ustawę umożliwiającą pociągnięcie do odpowiedzialności karnej “antyszczepionkowców”.

“Antyszczepionkowcy” jest określeniem propagandowym odnoszącym się do osób mających wiedzę medyczną i prezentujących racjonalne stanowisko wobec propagandy nowego totalitaryzmu sprzedawanego w mediach pod szyldem dbania o zdrowie.  Są to racjonalni zwolennicy eliminacji wirusów, w tym covidowego za pomocą skutecznych preparatów. Zwolennicy leczenia. Są jednocześnie przeciwnikami eksperymentalnych szczepionek: toksycznych, okaleczających, zabijających, NIESKUTECZNYCH. Pod względem światopoglądowym są to środowiska antykomunistyczne, antyrasistowskie. Od kilku m-cy trwa kampania zniesławiająca w mediach, którą bez krzty przesady można określić kampanią nienawiści. Poniżej prezentuję ulotkę Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców odkłamującą m.in. kwestię  tzw. szczepionek na covid-19.

Kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz opcję: “otwórz obraz w nowej karcie”

 

Jeden z ważniejszych artykułów wyjaśniających prawdziwe motywy “wyszczepiania” tubylczej ludności:

Globaliści uruchomili ostateczną rozgrywkę [end game] – może to być ostateczna rozgrywka dla nas, ale może to być także ostateczna rozgrywka dla nich. Znajdują się na ścisłej osi czasu. W ciągu najbliższych kilku lat lub wcześniej muszą uzyskać prawie 100% “wyszczepienia”. Muszą wprowadzić paszporty szczepionkowe w ciągu najbliższych kilku lat lub wcześniej. I muszą, w najbliższym czasie, zaimplementować trwałe warunki lockdownu, aby stłumić rosnący sprzeciw. / 100% normy czyli jak się pozbyć grupy kontrolnej/.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna