To NIE jest Legion św. Ekspedyta!

.

Laudetur Iesus Christus et Maria Immaculata!

.

.

Szanowni Państwo,

może łatwiej będzie zrozumieć moje intencje – którymi kieruję się od lat, także dzisiaj w tej chwili, w której zapisuję płynące myśli – jeżeli pozwolę sobie na przypomnienie refleksji, którą było mi dane napisać przed kilku laty.

Serdecznie zachęcam do przeanalizowania niezbyt długiej całości, z której zaczerpnę tylko początek:

Zaplątani

w „MY” i „ONI”.
ONI są be
MY jesteśmy cacy
o NICH piszemy wszystko.
MY o NAS… nie chcemy prawdy!
I tak trzeba pisać
jeżeli pisać tak… ktoś potrafi (…)
(=> więcej)

Minęło osiem lat i nic nie zmieniło się na lepsze.

Nadmienię, że piszę zawsze do „milionów serc” całego świata, do każdego bliźniego (blog – gdziekolwiek jest – z mojej strony jest otwarty na cały świat).

„My” – o NAS – nadal nie chcemy prawdy, bo przecież jesteśmy cacy…

Niemal każda próba, podjęta z zamiarem dokonania poprawy w nas samych, spotyka się z silnym atakiem.

Taka reakcja jest widoczna w kilku „dyskusjach” na moim blogu, a także na blogach innych Użytkowników Portalu.

Czy tym razem będzie podobnie, tego nie wiem. Nadmienię tylko, że nie zamierzam wchodzić w jakąkolwiek słowną „burzę”; natomiast – zanim opuszczę to miejsce – odczuwam potrzebę podzielenia się z Państwem, z Bliźnimi, z Czytelnikami mojego blogu tym, co bardzo leży mi na sercu.

Nie żałuję ani jednej chwili, którą dane mi było tutaj przeżyć, służąc Panu Bogu i Ojczyźnie, i starając się robić to najlepiej, jak potrafię.

Za wszystko co było i jest mi dane – pokornie i z wdzięcznością – dziękuję Panu Bogu i Matce Bożej.

Za popełnione tutaj grzechy moje oraz te, które popełniono z mojej winy, nie przestanę przepraszać Pana Boga i Matki Bożej tak długo, jak długo Dobry Bóg mi na to pozwoli…

Po tym – być może długim – wstępie, który dzisiaj wydawał się być koniecznym, przejdźmy, proszę, do meritum rozważań w tytule tego wpisu.

To NIE jest Legion św. Ekspedyta!

Święty odznaczał się niewzruszoną Wiarą
I w Jej obronie mężnie do walki stawał!

To NIE jest Legion św. Ekspedyta!

On „Dziś” – a nie „Jutro”– każe się nawracać,
„Dziś” – a nie „Jutro” – z Bożej drogi nie zbaczać!

To NIE jest Legion św. Ekspedyta!

Prawdziwy Legion św. Ekspedyta
Nie byłby na służbie u Antychrysta.

To NIE jest Legion św. Ekspedyta!

Na nic się zdadzą tworzone parawany;
Prawda zawsze wygrywa, wychodzi na wierzch.

To NIE jest Legion św. Ekspedyta!

Nazwa tego portalu – uwłacza Bożej Chwale.
Działalność tego portalu – uwłacza Bożej Chwale.

Niestety! Taka jest – jakże smutna – prawda!

Można mnożyć przykłady – widoczne na Forum – na uwłaczanie Bożej Chwale.

Treści wpisów, jakże często bluźniercze; również „dyskusje” pod nimi, jak i obrazy załączane do wpisów – bluźniercze, świętokradcze… a jeżeli nie, to ziejące ohydą, nie tylko na blogu publikującego rzekome orędzia.

Na tym blogu – z „orędziami”– znajdziemy także bardzo specyficzne „Wielkanocne życzenia”… rzekomo „tradycyjnie katolickie”. Można tak wnioskować po przeczytaniu w jednym z komentarzy deklaracji Autora życzeń, iż jest „tradycyjnym katolikiem” (?!).

Spróbujmy przyjrzeć się bliżej tym życzeniom – „tradycyjnego katolika” – i dokonajmy ich szczegółowej analizy.

Na początku wniknijmy z uwagą w treść Hymnu Pochwalnego”, śpiewanego do dziś w kręgu Kościołów protestanckich. Autorem fragmentu jest => Martin Rinkart.

Odrobinę więcej czasu zajmie nam autor muzyki => Felix Mendelssohn-Bartholdy.

Z podanej tutaj biografii niewiele dowiadujemy się o życiu matki kompozytora, a w tej analizie zasługuje ona na naszą uwagę. Zajrzyjmy więc do źródła niemieckojęzycznego =>TUTAJ.

Nadszedł czas na rekomendowane nam dwie wielkie artystki z dawnych lat: Almę Gluck, (przyp intix.: czytaj => więcej) sopran i Louise Homer, (przyp intix.: czytaj => więcej o ojcu) kontralt”.

Teraz – po uważnej lekturze – gdybyśmy pokusili się o zapisanie w liczniku wszystkich nazwisk, autorów i wykonawców, wtedy w mianowniku – bez wahania – moglibyśmy napisać: kultura żydowska, protestantyzm.

Nie sposób też nie zwrócić tutaj uwagi na wyzywający obraz (Łempickiej?) – widniejący jako wirtualny wizerunek użytkownika kanału YT – z demonicznymi wręcz oczami na obrazie, na który trudno patrzeć; na obrazie pojawiającym się przed naszymi oczami, przy próbie odtworzenia – załączonego do życzeń W i e l k a n o c n y c h – filmiku z nagraniem.

Nie, nie, Szanowni Państwo, nic się nie dzieje… to jest „tylko” NOWA – „tradycyjnie katolicka” – forma uroczystego uczczenia Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Nic się nie dzieje… podobnie jak z publikacją rzekomych orędzi z herezjami, podobnie jak z przemycaniem na portal – pod płaszczykiem krytyki – ohydy lewackiej* (*przepraszam za to słowo, którego sama nie lubię).

Jedynie – teraz, po powyższej analizie – łatwiej zrozumieć jest pojawianie się na Portalu takich publikacji jak właśnie rzekome orędzia, jak gloryfikacja „bohaterskiego kapłana”, czyli – w rzeczywistości – pastora; jak atak na katolickich Księży, czy też antykatolickie zachowania i – pełne buty – wypowiedzi na Forum; o tyle religijne, aby niszczyć religię…

(Trzeba jeszcze zauważyć, że niemal wszystkie pozycje tego Autora są promowane jako „ważne”, idą więc na wysoką półkę sprzedażną, bądź i na tzw. „pudło”. To widzimy wewnątrz portalu a na tym nie koniec, ponieważ w tym przypadku – z polecenia redakcyjnego – „ idą w świat” nośnikami medialnymi; czyli Zło ludzką ręką rośnie w siłę, dzięki czemu ma niesamowitą moc rażenia – na potencjalnych Odbiorców przekazów – w zdobywanej, coraz to nowej przestrzeni).

Nie ma wiele blogów, można sprawdzić ich więcej, tylko po cóż*?

* Po cóż zatruwać duszę podaną antykatolicką trucizną, na tacy – rzekomo –„katolicyzmu” ?

(W zamian zażyjmy antidotum. Przypominam i serdecznie zachęcam do codziennego odwiedzania => Biblioteki’58 oraz blogu, a raczej kilku stron www., znajdujących się pod linkiem).

* Po cóż zatruwać duszę podaną trucizną antypolskości, rzekomo na tacy „narodowej”? (Tutaj należy nadmienić, że słowo „naród” nie musi być użyte w znaczeniu „polski naród”).

Dla kogoś, przyglądającego się z boku a żyjącego niezmiennie w n o r m a l n e j NORMALNOŚCI – aż dziwnie, niezręcznie jest podkreślać normalność – Cywilizacji Łacińskiej, wygląda to wszystko w ten sposób:

Pod płaszczykiem – niby to słusznej – krytyki,
roznoszenie w sieci – wrogiej nam – ohydy.
„O s w a j a n i e ucha i oka” z ohydnym obrazem,
z lewackim słowem; ze zmianą pojęć pierwotnych znaczeń.

Pod płaszczem „walki z pLandemią” na portalu,
zalewanie go – o pLandemii – wpisami
tak, jakby n o r m a l n e jeszcze – na całym świecie – życie
gdzieś już zaginęło i w ogóle już nie istniało.

Pod płaszczykiem – niby to słusznej – obrony
następuje atak na Księży i Kościół…etc.

Przedstawiciele Szanownej Redakcji powinni być – tego wszystkiego – świadomi, gdyż w wielu komentarzach można spotkać się z wypowiedziami, że Redakcja jest – niemal – wszystko wiedząca. Poza tym sam Naczelny Redaktor napisał niedawno w jednym z komentarzy:

(Uprzedzam: przepraszam, podlinkowany wpis jest jednym z tych, o których napisałam: przemycanie na portal – pod płaszczykiem krytyki – ohydy lewackiej).

…Inżynieria społeczna polega na zmianie percepcji danego zjawiska, aby potem było one bardziej przyswajalne aż do całkowitej akceptacji” (CL)

Istnieje więc tutaj świadomość, że zalewanie przestrzeni złem nawet jeżeli jest ono „krytykowane”zabija dobro.

Najlepszą formą walki ze Złem jest tworzeniei pomnażanie Dobra.

(O tym – między innymi – traktował kiedyś APEL… jedna z moich => notek <= podłączyłam komentarz rozszerzający myśli, zapisane tam w temacie głównym) pod którą wystąpiła rzekomo obraza Szanownej Redakcji, po czym nastąpiło banowanie mojego bloga, do którego wstęp przywrócono mi po upływie roku, po wyborach).

Cóż z tego, że w Regulaminie jest napisane:

„2. Redakcja portalu ma orientację narodową i katolicką, dlatego promowane będą przede wszystkim artykuły o takiej tematyce.
(…)
7. Powodem zablokowania możliwości publikowania lub usunięcia bloga może być negowanie zachowaniem lub w głoszonych poglądach nauki Kościoła Katolickiego: uporczywe rozgłaszanie herezji, obrażanie Boga, publikowanie nieprawdy, pomówień, naruszanie czyichś dóbr osobistych oraz wielokrotne naruszanie niniejszego regulaminu mimo ostrzeżenia przez administratora serwisu.”

Cóż z tego? Otóż, Szanowni Państwo, można powiedzieć, że treść Regulaminu wyprzedziła – siłą wdzierającą się do Cywilizacji Łacińskiej (w celu jej zniszczenia) – „NOWĄ n i b y normalność”… to znaczy, że Regulamin  Regulaminem, można domniemywać: on jest dla Waszego zmylenia, Szanowni Czytelnicy, natomiast my „co chcemy to robimy”, lecz bez m i ł o w a n i a Pana Boga i bliźniego; czyli realizujemy tylko jeden człon myśli św. Augustyna: „Kochaj i czyń, co chcesz. Dilige et quod vis fac.” Nas nie obowiązuje miłowanie; my jesteśmy poza Najważniejszym Przykazaniem, my stanowimy swoje prawo, według naszych prawd i naszych praw… (Przepraszam za sarkazm, który się pojawia. Przepraszam Państwa, ale tak bardzo trudno przyglądać się – długo już trwającej – obłudzie; jakże trudno o tym pisać…).

Niestety, w wielu wypowiedziach – i w przyjmowanych postawach – takie zjawisko było i nadal jest zauważalne na Forum. Nie jest to obmowa, nie jest to pomówienie, nie jest to oszczerstwo – co może być mi zarzucane – jest to bardzo przykra prawda, teraz opisana i mająca służyć ku przestrodze i ku poprawie… oczywiście jeżeli tego zechcemy. Dla chcących ujrzeć tę prawdę, jest ona widoczna, pomimo iż była – i nadal jest – zakrywana… lecz prawda zawsze jest zwycięska i wyzwalająca.
Wiarę i przekonanie w zwycięstwo PRAWDY wynieśliśmy z Dziedzictwa Cywilizacji Łacińskiej. Dzisiaj wiemy, że siły Antychrysta toczą potężną wojnę z PRAWDĄ i z Cywilizacją Łacińską. Celem jest całkowite zniewolenie i zagłada ludzkości.

Przytoczmy przykład występowania naszych prawd i naszych praw na Portalu. W związku z tym, zacytujmy jeszcze raz malutki fragment Regulaminu:

2. Redakcja portalu ma orientację narodową i katolicką,

Powtórzmy dla lepszego zrozumienia: „… ma o r i e n t a c j ę…”
Jak – w świetle takiej deklaracji – prezentuje się nam jeden z ostatnich komentarzy Naczelnego Redaktora:

CzarnaLimuzyna

22 czerwca 2021 godz. 10:08

…Wszystkie tzw. orientacje, a gwoli precyzji dezorientacje (aberracje) moralne, umysłowe, seksualne są przekroczeniem normy na które powinny reagować: medycyna lub wymiar sprawiedliwości.

https://www.ekspedyt.org/2021/06/22/odmienne-orientacje-na-tym-dziwnym-jagiellonskim-swiecie/#comment-116558

…???
Jako zwolenniczka i propagatorka – zwalczanego nie od dziś – samodzielnego myślenia, pozwolę sobie pozostawić powyższy przykład dla Państwa, Szanownych Czytelników, do własnych przemyśleń …
Czy powinnam podawać tutaj więcej przykładów, czy raczej mogę je pominąć, aby uniknąć ośmieszania, kompromitacji poszczególnych bytów, kryjących się za… często za wieloNICKiem, potykającym się już – także często – o własne NICKi.

Prawdziwą działalność tego portalu – można powiedzieć – odsłoniła w pełni, publikacja rzekomych orędzi z Trevignano Romano.

Niestety, „orędzia” te nadal promowane na Ekspedycie – pomimo wykazania w nich herezji (!) i zwodzenia (!) – przy czym ubrane w katolickie obrazy, które to niejako mają zaświadczać o prawdziwości (?!) tych „orędzi”... czyli:

…czynimy Boga świadkiem fałszu. Samą Prawdę Najwyższą chcemy uczynić poręczycielem kłamstwa (!!!) Czy może być większa zniewaga dla Boga?!…”

(Ks. Jakub Wawrzyn FSSPX – Katecheza o drugim Przykazaniu Bożym)

W cytowanym tutaj fragmencie Katechezy, Wielebny Ksiądz wypowiada się na temat składania przysięgi oraz brania Pana Boga na świadka.

Ubieranie rzekomych orędzi w katolickie obrazy, jest działaniem porównywalnym… jednak wydaje się być znacznie ohydniejszym, ponieważ obrazy te – w podstępny sposób – mają działać na pod-świadomość czytelnika; mają uwiarygodnić – katolikom – treści zawierające oszustwo.

Dla nas – katolików – jest to czyn haniebny, wołający o pomstę do Nieba.

Diametralnie odmienne postrzeganie tak haniebnego – dla nas – czynu może mieć żyd, czy też protestant, bądź mason. Ich stosunek do obrazów jest inny… inny też jest ich stosunek do Matki Bożej, do wszystkich Świętych, do Aniołów. Podczas tego omawiania jest bardzo istotne, aby TO podkreślić.

Dla nas – katolików – jest to działanie, które bezwzględnie należy potępić. Nie można tego dłużej tolerować.

Nie można – milcząc – tolerować tak jawnej, strasznej o b r a z y Pana Boga.

Nie można tolerować tak jawnego procesu z a b i j a n i a Świętej Wiary i w y s z y d z a n i a Katolicyzmu!

„NON OCCIDES! Nie zabijaj!”

Nie zabijaj wiary!

Wiara jest życiem, jest nieodzownym początkiem życia z Bogiem i w Bogu, jest życiem prawdziwym. Jak wielki posiada wpływ na rozum, na serce, na sumienie, na duszę całą! Jak ona wszystko przeobraża!… Kto nie posiada wiary, czy rozumie cokolwiek? Czy spodziewa się czego?

Szatańskie „bombardowanie” rzekomymi orędziami – wraz z ich talmudycznymi komentarzami w komentarzach wpisów – w których h e r e z j a herezję goni, bluźniąc Panu Bogu i z nienawiścią raniąc Najświętsze Serce Boże i Serce Niepokalane, ma doprowadzić – u deklarujących się być katolikami – do zaniku p o w a g i Wiary, do z l e k c e w a ż e n i a Wiary i ostatecznie – do zabicia Wiary.

Dlatego nie ma – jak widać – zatrzymania w tym szatańskim pędzie; w pędzie bluźnierczym, świętokradczym, w ubieraniu demona w obrazy, będące – dla katolika – SACRUM.

W tym miejscu

proszę o natychmiastowe u s u n i ę c i e (!) wszystkich tych obrazów z wpisów z rzekomymi orędziami.

Obrazy te – w Katolicyzmie – przypisane do poszczególnych Prawd JEDYNEJ Świętej Wiary a także do konkretnych, historycznych wydarzeń

Bluźnierstwo i świętokradztwo popełniane są raz za razem, podczas k a ż d e j, kolejnej publikacji. NIE MA – jak widać – zatrzymania w tym szatańskim pędzie, wokół którego “katolicko-narodowe” p a r a w a n y…

…We dni ostateczne przyjdą pod zdradą naśmiewcy, chodzący wedle własnych pożądliwości (2.Piotr. 3, 3.)

Ileż nienawiści

Ileż nienawiści
trzeba mieć w sobie

nienawiści
do Pana Boga
do Matki Bożej

żeby kłam
i zwodzenie

uparcie

przypisywać
Panu Bogu

przypisywać
Matce Bożej

(?!)

Ileż nienawiści
trzeba mieć w sobie

nienawiści

do Pana Boga
do Matki Bożej

żeby demona

ubierać w obrazy
poświęcone

Panu Bogu
Matce Bożej

(?!)

Ileż nienawiści
trzeba mieć w sobie

żeby kalać
Najświętsze

żeby kalać
Niepokalane

żeby
dopuszczać się
bluźnierstwa…

żeby
dopuszczać się
świętokradztwa…

(?!)

Ileż nienawiści
trzeba mieć w sobie

do bliźniego

żeby ciągnąć go
wraz z sobą
do piekła…

(?!)

Ileż nienawiści
trzeba mieć w sobie

nienawiści

do Pana Boga
do Matki Bożej
do bliźniego swego

żeby
na TO wszystko
z e z w a l a ć

wspierać TO
promować
pochwalać

(?!)

Ileż nienawiści
trzeba mieć w sobie…

nienawiści

do Pana Boga
do Matki Bożej

do bliźniego
do człowieka
na ziemi

ile…?

tyle
ile jej ma
s z a t a n…

APAGE! satanas!

a ty
nędzna atrapo
człowieka

nad którą
litować się
trzeba

któraś zbuntowana
przeciw Panu Bogu

jak szatan

i wraz z nim
i za nim
idziesz:

Avertere!
zmień życie!

zmień
bo zmienić je
możesz

w każdej chwili
która
jest ci dana

od Stwórcy
od Najwyższego Pana

którego
z d r a d z a s z

w nieustannym upadku
idziesz
przez życie

idziesz
z duszą twą
martwą…

Avertere!
zmień życie!

zmień
bo zmienić je
możesz

wystarczy
że serce swoje
otworzysz

aby Chrystus Pan
mógł cię
Uzdrowić…

m o ż e s z
możesz to zrobić

jeżeli tylko
zechcesz

o t w o r z y ć
dla Pana Boga
twoje serce…

jeżeli zechcesz
to pomyśl

d l a cz e g o
jesteś
bluźniercą

d l a c z e g o
jesteś
świętokradcą

(?!)

m o ż e s z przecież
zmienić życie

by prawym człowiekiem
stać się

Jeżeli nie zechcesz zmienić swojego życia, duszo martwa, pozostań tym, kim jesteś.

Natomiast ja…

PROTESTUJĘ! Mam takie prawo, kierując się miłością Boga i bliźniego.

Mam – wręcz – taki obowiązek. PROTESTUJĘ! NIE pozwalam!

Nie pozwalam na twoje publiczne bluźnierstwa, na twoje publiczne świętokradztwa!

PROTESTUJĘ! NIE pozwalam!

.

.

[LINK] Bluźnierstwo – największa zniewaga Boga. | Nie bluźnij!

 

___________ + † + ____________

 

Modlitwa za bluźnierców, za świętokradców… o ich opamiętanie i nawrócenie:

Ojcze nasz…
Zdrowaś Maryjo…
Chwała Ojcu…

O Maryjo, bez grzechu pierworodnego poczęta,
módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy
i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają,
a zwłaszcza za masonami i poleconymi Tobie…
Amen.

.

Modlitwa ekspiacyjna za grzechy bluźnierstwa, świętokradztwa, popełniane

w Internecie i w Realu

 

.

.

.

___________ + † + ____________

.

Niech będzie uwielbiony Bóg w Trójcy Przenajświętszej Jedyny!

Cześć Niepokalanej!

Któż jak Bóg!

Amen.

† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †

Tematycznie powiązane:
– DUCH… ale KTÓRY (???)
 Oderwani…
– Najważniejsze Przykazanie Boże
– Nauka O STRZEŻENIU SIĘ FAŁSZYWYCH PROROKÓW – św. Jan Chryzostom
– Do wielu sumień… (na Ekspedycie i nie tylko)
– O WYZWANIU dla katolików – Św. Maksymilian Kolbe i Ks. Karol Fischer

– “…O ‘cudach’ szatana i jego ‘prorokach’…”

DEKALOG! VII – Nie kradnij!
– Z Ł O D Z I E J O M dedykuję…

______________________________________________________________________________________

(„To NIE jest Legion św. Ekspedyta!” – J.B.K. – 01 i 29.06.2021 AD Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła .

O autorze: intix

Dzięki Panu Bogu... Polka. Na Ziemi Polskiej urodzona, narodowość polska. Sygnatariusz Aktu Konfederacji Gietrzwałdzkiej. Przeciwniczka fałszywego, ślepego posłuszeństwa i tzw. "świętego spokoju" - w każdej dziedzinie życia. Jednym z moich drogowskazów jest myśl św. Augustyna: "Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu". Któż jak Bóg! https://i.pinimg.com/originals/25/81/e6/2581e6ab451156d7aca4b7199dac5cd1.jpg